Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Hayden Callaghan Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Hayden Callaghan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hayden Callaghan

Hayden Callaghan
Medikus
Hozzászólások száma :
2
Play by :
Dean-Charles Chapman
Join date :
2021. Mar. 11.
Age :
25

Hayden Callaghan Empty
TémanyitásTárgy: Hayden Callaghan   Hayden Callaghan EmptyCsüt. Márc. 18, 2021 2:30 pm


Hayden Callaghan
rövid idézet

Den

1999.01.12.

Skócia

Tanuló
Egyedülálló

Hetero

Medikusok

Dean-Charles Chapman


       

Mik az erősségeid?
Mindig én nyerek az ivós játékokban? Ez annak számít?

Nos, nem szoktam hangoztatni, de remekül kijövök a gyerekekkel. Hiába nincs kistestvérem, mégis, valahogy mindig tudom, mit kell nekik mondani, hogy lehet őket megnyugtatni. Még a fogorvosi váróban is képes vagyok jobb kedvre deríteni őket, azt is elérve, hogy szinte várják, hogy sorra kerüljenek.
Mik a gyengeségeid?
Nehezen állok ki magamért, különösen a családdal szemben. Hiába nem akarom azt csinálni, amire kényszerítenek, ahelyett, hogy egyszer és mindenkorra megmondanám ezt, inkább hallgatok és kiskamaszként lázadozok.
Mi a legnagyobb vágyad az életben?
Szeretném, ha a szüleim megértenék végre, már rég nem egy kisfiú vagyok, aki életének minden másodpercét irányítaniuk kell. Jó lenne, ha rájönnének, képes vagyok önálló döntéseket hozni és bár fiatal vagyok, ostoba nem. Tisztában vagyok azzal, mi jó és mi rossz nekem, ahogy elég idős vagyok ahhoz is már, hogy eldöntsem, mihez akarok kezdeni a jövőben.
Mik a legnagyobb félelmeid?
Bármilyen messze is távolodtunk el egymástól, még mindig attól rettegek a legjobban, hogy csalódást okozok a szüleimnek.
Milyen az egészséged?
Nem szokásom orvosi vizsgálatokra járni, de tökéletesen rendben lévőnek gondolom. Bár nyilvánvalóan nem segít rajta a rengeteg éjszakázás, dohányzás és ivás, de emiatt ráérek évek múlva aggódni.



Csúf grimaszba torzult arccal vágtatok át az előszobán, egyetlen pillantást se vetve a konyha felől kiszűrődő kiabálás irányába, a lehető leggyorsabban igyekezve elhagyni a színteret, mielőtt még észrevennék, hogy megérkeztem és megpróbálnának engem is belevonni legújabb vitájukba. Sejtelmem sincs, ezúttal mi lehet a probléma, de az utóbbi időben fellángoló veszekedések többnyire olyan ostobaságokról szóltak, mint egy rossz helyre akasztott nyakkendő, el nem mosott tányér vagy túlsózott étel, élek hát a gyanúperrel, a mostani se lehet sokkal értelmesebb.
Hosszú hetek, talán már hónapok óta ez megy, s bár kezdetben valóban fontos dolgokon kaptak össze, az utóbbi időben olyan, mintha direkt csinálnák az egészet, valamiféle reakciót próbálva kifacsarni a másikból.
Eddig azt hittem, rideg távolságtartásuk volt a borzasztó és szinte bármit megadtam volna azért, hogy másképp viszonyuljanak egymástól, most azonban alig várom, hogy visszatérjenek a kezdetekhez. Vagy eldöntsék végre, képtelenek elviselni a másikat és különváljanak. Ennél még az is jobb lenne.

***

- Milyen lett a zárthelyi dolgozatod? - kikívánkozni vágyó sóhajom épp csak visszatartva torpanok meg, magamban hevesen káromkodva, amiért nem léptem le hamarabb.
- Miért érdekel? Eddig úgy tűnt, a létezésemről is megfeledkeztél - nem fordulok hátra, az felhívás lenne a keringőre, márpedig mindent jobban szeretnék most, mint elkezdeni egy újabb kört azzal kapcsolatban, miért vagyok hálátlan, felelőtlen, semmirekellő gyerek.
- Hayden... - oda se kell pillantanom, tökéletesen látom a csalódottságot átsuhanni arcán, ahogy azzal is teljesen tisztában vagyok, ennek helyét az a határozottság veszi át, amit közvetlenül újabb kioktatás követ arról, hogy ők csak jót akarnak nekem.
- Nem érdekel, Anya. Dolgom van, későn jövök - fenyegetően utánam kiáltott nevemre még csak meg se torpanok, s, csak hogy érezze, mennyire elegem van belőle, gyerekes elégedettséggel vágom be magam után a bejárati ajtót.
Valahol mélyen, tudom persze, ha nem is mindenben, de igaza van. Előbb vagy utóbb kénytelen leszek összeszedni magam és kezdeni valamit az életemmel, a folyamatos bulizáson felül is, de egészen addig, míg képtelenek megérteni, velük ellentétben engem nem vonz az orvosi pálya, egy helyben toporgok én is, hiszen hallani se akarnak a váltásról.

***

Rég nem tapasztalt, megkönnyebbült izgatottság száguld keresztül ereimen, ahogy az utolsó nadrágot is gondosan behajtogatom a bőröndbe. Teljes sikert nem tudtam elérni, orvosi tanulmányaimat így is folytatnom kell, de ha más nem is, legalább elszakadhatok a  mérgező levegőjű szülői háztól.
Madison és Jeremiah pedig egészen biztosan nem fog a nyakamra járni, egy szavuk se lesz minden bizonnyal, ha ott se járok majd be gyakrabban az órákra vagy egy-két éjszakára kimaradok. Remélem legalábbis, hogy inkább a saját bajukkal lesznek elfoglalva, ha pedig ez nem lenne elég, lányaik is elég figyelmet igényelnek valószínűleg. Én pedig végre, akadékoskodó, leskelődő tekintetek nélkül csinálhatok azt, amit akarok.


rövid idézet

Vissza az elejére Go down

Madison Callaghan

Madison Callaghan
Civil
Hozzászólások száma :
48
Play by :
Freya Mavor
Join date :
2020. Jul. 19.
Age :
34
∆•∆ :
Hayden Callaghan 5d3f0ef2e013d0b671fea13bc986b7d8
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
lakberendező / mami
∆•∆ :
Hayden Callaghan Original

Hayden Callaghan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayden Callaghan   Hayden Callaghan EmptySzer. Márc. 24, 2021 9:54 pm

Elfogadva
made it to the finish line

Szia Den!

Gratulálunk, a karakter elfogadásra került, örömmel üdvözlünk a játékosok között! Hayden Callaghan 4064860975
Színt az adminoktól fogsz kapni, addig is kérünk, ne felejtsd el a foglalókat, mielőtt játékba kezdenél:





Amennyiben bármivel kapcsolatban kérdésed merülne fel, keresd a Staff-ot bizalommal!
Jó játékot és kellemes időtöltés kívánunk! lufi
Vissza az elejére Go down
 
Hayden Callaghan
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Madison Theresa Callaghan
» Jeremiah Theodore Callaghan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Karakterrészleg :: Elfogadott karakterek :: Medikusok-
Ugrás: