Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Miss Croft Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Miss Croft

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Miss Croft XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Miss Croft Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Miss Croft Empty
TémanyitásTárgy: Miss Croft   Miss Croft EmptyVas. Ápr. 04, 2021 6:04 pm


... Croft
"Only in the darkness can you see the stars."

kor
30 felett
csoport
Civilek
play by
Gal Gadot
státusz
Szabad




Talán ennek a nagy pozitív életszemléletnek köszönhető, hogy kevés embert sorolok az ellenségeim közé, de te... Te bizony oda tartozol, s ezt a páholyt bizony már egy jó ideje bérled magadnak. Évekkel ezelőtt bukkantál fel váratlanul, s onnantól kezdve megkeseríted az életem. Nem tudom, hogy mi a célod pontosan, de azóta állandóan keresztbe teszel nekem, vagy egész egyszerűen eltünteted az általam keresett személyt... Örökre. A külsőd gyakran változtatod, de én már ismerem az arcod, minden egyes apró vonásod ott él az emlékezetemben, s akár ezer ember közül is rád tudnék bökni egyetlen pillanat alatt. Hogy miért? Mert az a két arc, amit birtokolsz, annyira egyedi, hogy még számomra is meglepő, hogy vagy képes arra, hogy így ugrálj köztük. Van az az oldalad, amikor mosolyogsz. Még én is ilyenkor azt érzem, hogy mindent el tudnék felejteni, hiszen egy ilyen melegséget sugalló nő hogy lehetne egy ilyen aljas alak? Aztán van az az oldalad, amikor ledobod magadról a mosolyt, s átváltozol valami egészen mássá... Egy olyan nővé, aki akár szemrebbenés nélkül ereszt golyót bárki koponyájába. Nem tudom, hogy ki lehetsz valójában. Tán egy másik műkincs tolvaj, aki a riválisának lát? Vagy akár egy beépített zsaru, aki a saját törvényei szerint cselekszik? Vagy talán egy... Bérgyilkos, akinek eddig az útjában voltam, de már én vagyok a célpontja? Minél többet agyalok rajtad, annál inkább érzem, hogy zsákutcába futok veled.
Azonban Sydney nem csupán az én életemben hoz változást, hanem a tiédben is. Ugyanis itt is felbukkansz, de most rajtam kívül eső dolgok miatt. Nem is gondolnád, hogy most én figyellek téged, igaz? Hogy látlak a kórház körül eléggé sokszor... A célod még nem tiszta számomra, de egyet biztosan tudok. Az útjaink hamarosan újra keresztezni fogják egymást, ugyanis nem csak az én szüleimnek veszett nyoma, hanem a te családtagjaid közül is eltűnt valaki. A szálak pedig mindkettőnket idevezettek, nem véletlenül, ugyanis a két esetnek köze van egymáshoz, így bármennyire is lehetetlennek tűnik, kénytelenek leszünk együtt dolgozni. Talán még kellemes csalódás is lehet a vége...

* * *

A leányzó arcát illetően eléggé rugalmas vagyok, így ha mással jobban el tudnád képzelni a történetét, teljesen meggyőzhető vagyok. Very Happy A múltja is szabadon alakítható, de szeretném, ha a személyisége egy igazán megtörhetetlen nő képét mutatná, aki megáll a saját lábain, nincs szüksége segítségre senkitől, ugyanakkor vannak gyenge pontjai, amiket minden erejével próbál elrejteni a világ elől. A foglalkozását illetően is rugalmas vagyok, a felsoroltakon kívül is szívesen látok új ötleteket. A kettejük története a nyomozáson, az izgalmakon - és akár a halálközeli élményeken  Miss Croft 2835801578  - alapulna, miközben jobban megismernék egymást, és meglátnák a másikban rejlő lehetőségeket. Gyere és alkosd meg ezt a leányzót, és adj vele egy nagy adrenalin-bombát!  Miss Croft 2023325204

Vissza az elejére Go down
 
Miss Croft
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss Dasie Lina Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: