Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Agent Ashburn-Hadessa Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Agent Ashburn-Hadessa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Aileen N. Ashburn

Aileen N. Ashburn
Civil
Something about me :
"I don't f*ck with small minds."

Agent Ashburn-Hadessa Tumblr_on0vgy728P1tok39do1_540

Turning into a monster
Hozzászólások száma :
85
Play by :
Taylor Hill
Join date :
2020. Oct. 14.
Age :
34
∆•∆ :
Agent Ashburn-Hadessa Tumblr_inline_o8ejh7C41G1t798b5_500
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
ASIS - ügynök
∆•∆ :
Agent Ashburn-Hadessa Original

Agent Ashburn-Hadessa Empty
TémanyitásTárgy: Agent Ashburn-Hadessa   Agent Ashburn-Hadessa EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 1:07 am


Aileen Nora Ashburn
"I may want you, but I do not need you."

Leen

1990.06.06.

Ausztrália, Yamba

ASIS, ügynök
Elvált

Hetero szexuális

Civilek

Taylor Hill


     

Mik az erősségeid?
Minden szituációhoz jól tudok alkalmazkodni. Ismerem a tiszteletet, képes vagyok azt meg is adni. Fegyelmezett és rendkívül nyugodt  természettel rendelkezek, ami segít abban, hogy sose fedjem fel az álcámat. A titoktartás is komoly erősségeim közé tartozik, ha megkínoznak sem árulom el amit tudok.
Mik a gyengeségeid?
Az egyetlen személy, aki fontos számomra az életben. Jane Doe az unokatestvérem.
Mi a legnagyobb vágyad az életben?
Elég magas szintre jutni a karrieremben, ahhoz, hogy ne kelljen mindenféle alantas melót elválalni. Szívesen megszabadulnék például Hadessa személyiségétől is, aki a Renieri család szövetségében áll és aki egy...Táncosnő.
Mik a legnagyobb félelmeid?
Nem sokat tudnék felsorolni. Rettegek attól, hogy ismét olyan helyzetbe kerülök, mint 10-11 évvel ezelőtt, még házas nőként. Vagy, hogy Jane lesz az, aki hasonló helyzetbe kerül.
Milyen az egészséged?
ASIS tagként tökéletes a fizikumom és az egészségem is. Rengeteg vitamint eszek és sokat sportolok.



Mint a legtöbb személynek a bűnöldözés kötelékein belül, nekem is meggyűlik a bajom a magánéletemmel, pontosabban a házasságom volt, ami ide sodort engem. Mind a két szülőm a haditengerészetnél ügyész és így nem is láttam más példát, szerettem volna mindenképpen én is a jogban elhelyezkedni. Tizenkilenc évesen megismertem az egyik buliban Geoffreyt, aki rendőrként volt jelen. Az akkori barátomat kísérték el, miután sok galibát okozott. Geoff igazán kedves volt velem, kölcsön adta a kabátját, haza is vitt, megbizonyosodott arról, hogy az út további részében nem eshet bajom. Egy héttel később már randiztunk és igazán remekül sikerült. Egymásba gabalyodnunk, hamarosan össze is költöztünk, egy évvel később már házasok voltunk. Nem tudtak a szüleim mit kezdeni a helyzettel, nem is hagytam volna. Mekkora hiba volt. Sosem kérdeztem meg tőle, hogy ugyan, mégis miből futja neki kezdőként az autójára, az esküvőre, a lakásra. Felvettem a rózsaszín lencsés napszemüveget és boldogan evickéltem, csukott szemmel és siketen minden vészjelzésre.
Nagyon boldog voltam vele, a kérésére befejeztem a tanulmányaimat, aztán egyszer csak megütött. Az én hibám volt, nem kellett volna a fiókjában "turkálni".
Nem direkt volt ugyan, de ezzel felfedeztem az elsőszámú bizonyítékot: Pár tasak fehér port.
Ott kellett volna hagynom, de akkor még nem olyan voltam, aki csak úgy szemet hunyt valami felett, ami akár veszélybe is keverheti. Úgyis addig zaklatott volna a kérdés a fejemben, amíg fel nem teszem Geoffnak a kérdést, szemtől-szembe.
Akkor még csak egy pofont adott, amitől azt várta, hogy majd megtanít arra, hogy ne dugjam az orrom olyasmibe, ami nem tartozik rám.
Mikor a jogikar hallgatója voltam, megannyi ilyen esetet tanulmányoztam. Akkor úgy gondoltam, ha nem tesznek feljelentést, akkor is fognak félni a bántalmazójuktól. Szóval mi akadályozza meg őket benne?
Mégsem jelentettem fel, ez csak egy alkalom volt, ő pedig jogosan volt dühös.

"Az a pár csomag fehér por, bizonyíték volt, amit te most tönkre tettél az ujjlenyomataiddal. Sajnálom. Nagyon megijedtem, de ez többé nem fordul elő."

Elhittem neki és szörnyen nagy bűntudatom volt. Akár ki is rúghatták volna a bénázásom miatt, de a lila foltot az arcomon a legjobb alapozó sem tudta elfedni. Jane pedig egyből kiszúrta.
"El kell hagynod!"- Azt mondta hevesen és megfogta a kezemet rémülten. Felajánlotta a segítségét, hogy segít elköltözni. Hogy én, pont ŐT belekeverjem? Biztosan nem! Megígértem neki, hogy nem lesz legközelebbi alkalom.
Augusztus meleg, nyári estéjén Janie elhívott szórakozni, hogy kicsit ki tudjunk kapcsolni, mielőtt Európába utazna. Nem lett belőle nagy partizás, Geoff még aznap este kórházba juttatott. De olyan szinten, hogy a testemen még mindig látszik egy-két heg. Levegőt nem kaptam, a szemeimen sem láttam ki. Csak sírni tudtam, de az is fájt, mert a sós könnyek, csípték a sebeket és a mellkasom is fájt minden egyes alkalommal, amikor beszívtam egy mélyebb lélegzetet. Jane akkor rejtett el a szobában egy kis, kártyás telefont, aminek a számát és létezését csak mi tudtuk.
Féltem tőle. Fél évnyi házasság után már ide jutottunk, még mi fog történni? Nem csak a combcsontom fog megrepedni, meg néhány bordám?
A St Claire indítani akart feljelentést már a helyszínről, de azt hazudtam nekik, hogy nem Geoff volt, hanem úton hazafelé támadtak meg. Hogy is vallhattam volna be, mikor szinte 0-24 mellettem volt?
Még két hétig húztam mellette, elérve, hogy ne bántalmazzon. Szó szerint zabálni valóvá vált, de nem hittem neki. Úgy tettem mintha minden rendben lenne. Októberben állt be a változás.
Késő, esős éjszaka volt, a kocsiban vártam, amíg ő lebonyolított valami üzletet egy ismeretlen férfivel. Egy villanás, egy fegyver dörrenés az éj sötétjében és a fickó a földön feküdt, a saját vérébe fagyva.
Kattogott az agyam, szinte a csúcson pörögve. Mit tegyek?
Hívjam azonnal a mentőket és az ismeretlen férfi talán még túl is élheti, vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna és éljek túl?
Az utóbbi remekül ment már, de az idő telt, ellenünk dolgozva...

"Egy gyáva, gerinctelen, döntésképtelen roncsot csinált belőled Aileen. Hová lett a tüzes ügyvéd jelölt, akiben a tanárai sok lehetőséget láttak?"

Gyorsan meghoztam a döntést. Kiszálltam a kocsiból, elfutottam és közben hívtam a segélyhívót. Geoffrey észre vette és üldözni kezdett. Mire a rendőrök és a mentők is kiértek, engem rendesen helyben hagyott, de elkapták. Csodával határos módon én is túléltem és bár nagyon nehezen, de az ismeretlen terjesztő is.
Nem fogok hazudni. Rengeteg idő, évek kellettek ahhoz, hogy túltegyem magam rajta és egy nagyon jó pszichológus, de itt vagyok, józanabbul mint valaha és erősebben mint valaha. A bűnőldözásre tettem fel az életemet, megtanultam megvédeni magam és egészen az Ausztráliai titkos szervezetig, az ASIS-ig küzdöttem magam, egy tanúvédelmi program keretein belül. Végre az a büszke nő vagyok, aki mindig is lenni akartam.

Jelenlegi küldetésem Dalila Ranieri kegyei közé kerülni. Bártáncosnőként kezdtem, becsábítottam Guidot az egyik főbb emberüket. A fene gondolta volna, hogy elmebeteg a kicsike? Sajnos a Ranierik elérték, hogy elmegyógyintézetbe kerüljön, de ami késik, az nem múlik. Ők Hadessa néven ismernek és én természetesen, mint Dalila jövendőbeli legjobb barinője és jobb keze, az egész hálózatot megfogom semmisíteni. Türelmes vagyok, mint már említettem.


"A strong woman looks devil in the eye and gives it a wink."

Vissza az elejére Go down

Diana Roux

Diana Roux
Rezidens
Something about me :
Hozzászólások száma :
69
Play by :
Emily Blunt
Join date :
2020. Jul. 19.
Age :
34
∆•∆ :
Agent Ashburn-Hadessa Tumblr_inline_of3ug6IsJu1sccn28_500
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
rezidens
∆•∆ :
Agent Ashburn-Hadessa Tumblr_inline_of3vo1zMbt1sccn28_500

Agent Ashburn-Hadessa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agent Ashburn-Hadessa   Agent Ashburn-Hadessa EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 6:06 pm

Elfogadva
made it to the finish line

Gratulálunk, a karakter elfogadásra került, örömmel üdvözlünk a játékosok között! Agent Ashburn-Hadessa 4064860975
Kérünk, ne felejtsd el a foglalókat, mielőtt játékba kezdenél:





Amennyiben bármivel kapcsolatban kérdésed merülne fel, keresd a Staff-ot bizalommal!
Jó játékot és kellemes időtöltést kívánunk! lufi
Vissza az elejére Go down
 
Agent Ashburn-Hadessa
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» An impossible mission~ Guard and Agent

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Karakterrészleg :: Elfogadott karakterek :: Civilek-
Ugrás: