Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dimitri Grigorenko Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Dimitri Grigorenko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Dimitri Grigorenko

Dimitri Grigorenko
Szakorvos
Hozzászólások száma :
25
Play by :
Danila Kozlovsky
Join date :
2020. Aug. 26.
Age :
36
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Ortopéd szakorvos
∆•∆ :
Dimitri Grigorenko Tumblr_ms240nDOKc1sgykb9o1_500

Dimitri Grigorenko Empty
TémanyitásTárgy: Dimitri Grigorenko   Dimitri Grigorenko EmptyCsüt. Aug. 27, 2020 1:29 am


Dimitri Grigorenko
SZÁLLNÉK FEL A FÉNYLŐ MAGASBA, DE KŐKOLONCKÉNT HÚZ LE A MÚLT.

Dim

1988.05. 03.

Moszkva

Ortopéd szakorvos
Házas

Hetero

Szakorvosok

Danila Kozlovsky

       

Mik az erősségeid?
Rajz, boksz és a gyógyítás.
Mik a gyengeségeid?
A néha fellépő depresszió a múltam miatt mindig romba dönt.
Mi a legnagyobb vágyad az életben?
Egy boldog élet csodás feleségemmel és a kislányunkkal.
Mik a legnagyobb félelmeid?
Az hogy valaha is elvesztemSammy-t.
Milyen az egészséged?
Most teljesen jól szuperál, de soha nem tudni mit hoz a jövő.



Egy szép tavaszi napon jöttem a világra Moszkvában. Nem mondhatnám, hogy pompás életem volt. Édesanyám persze óvott a széltől is, de az apám… nos őt inkább letagadnám, hogy valaha is valami közöm volt hozzá. Soha nem volt egy minta apa. Csak arra emlékszek, hogy soha nem volt otthon. Évente csak pár alkalommal jött haza és akkor is csak azért, hogy jól megverje anyámat. Sokszor rám is kezet emelt, de anyám mindig megvédett... így mindig ő kapott helyettem is. Sokszor ültem anyámmal a sürgősségin, hogy ellássák a sérüléseit. Persze mindig valami mondva csinált indok volt, soha nem ismerte volna el egy idegennek sem, hogy a férje veri.
Sokáig tűrtem ezt, nem volt lehetőségem, sem erőm megvédeni anyámat a veréstől és a megaláztatástól. De aztán eljött egy pont, amikor nem voltam képes tovább tűrni. Tizenegy éves voltam, amikor egyszer csak visszaütöttem apámnak. Nem tudom hogyan volt hozzá erőm, de megtettem. A lényeg az, hogy elértem a célom, apám soha többé nem jött el hozzánk. Nem kellett többé rettegésben élnünk, hogy mikor jön el hozzánk a pszichopata apám. Persze büszke voltam magamra, ez nem vitás.
De most térjünk át az egyéb dolgokra. Az iskolában mindig is jó tanuló voltam. Megvoltak a céljaim. Ami nem volt más, minthogy orvos legyek. Anyámmal a kórházakban mindig volt elég időm figyelni a sürgölődést. Csodáltam az ott dolgozókat. Célomul tűztem ki, hogy én is másokon akarok majd segíteni. Össze is hoztam.
Első körben a moszkvai orvosi egyetemre jelentkeztem, de az első fél év után ösztöndíjjal átjöttem az ausztrál főváros egyetemére tanulni. Nem tagadom, voltak mumus tantárgyak, amikkel nehéz volt megbirkóznom, de nem adtam fel soha. Végig sikerült az ösztöndíjjal tanulnom. Amikor választás elé kerültem, hogy mit is válasszak szakiránynak, sokáig vaciláltam. Majdnem ki is futottam az időből. A legutolsó pillanatban döntöttem el, hogy ortopéd szakorvossá válok ha „nagy” leszek.
Gyakornoki éveimet is már az ausztrál főváros kórházában töltöttem. Volt lehetőségem a szakterületen sok mindennel találkozni. Mai napig nagyon hálás vagyok azoknak az orvosoknak, akik segítettek abban, hogy azzá legyek, ami ma vagyok. A nehéznek hitt gyakornoki évek után jöttek a még nehezebb hosszú rezidens évek. Na hát itt is volt lehetőségem sok érdekes esettel találkoznom, amik csak még jobbá tettek.
És aztán eljött az, amire már nagyon régóta várok. Véget értek a rezidens évek. Célba értem a sok tanulás és vizsga után. Immáron szakorvos vagyok, igazi ortopéd szakorvos, aki egyedül kezelheti a pácienseit.
De az örömömet hamar beárnyékolták a rossz hírek. Nemrég csengett a telefonom, édesanyám elhunyt szívrohamban. Néhány hete voltam nála Moszkvában, akkor még teljesen jó volt az egészségi állapota. Most ismét elutaztam, hogy elintézzem a temetést. A sírja mellett állva tudtam, hogy immáron semmi nem köt ide.
Visszatérve Ausztráliába ugyanabban a kórházba nyújtottam be az önéletrajzom, ahol eltöltöttem a gyakornoki és rezidens éveimet is. Nagyon bizakodtam és végül pozitív visszajelzést kaptam. Igaz, még csak pár napja dolgozok itt, mint ortopéd szakorvos, de ahogy eddig is, jól érzem magamat, mert azt csinálhatom, amit szeretek.
Hogy mit tartogat a jövő még nekem? Nem tudom, de állok elébe! Kissé tartok tőle milyen leszek, mint férfi egy kapcsolatban és mint apa a későbbiekben, hisz nem éppen volt ideális férfi minta az életemben. De igyekszek jobbá válni, mint az a férfi aki nemzett engem. Nem fogom engedni, hogy bélyeget nyomjon az életemre.

UPDATE:
Sammy-vel való kapcsolatom maga volt a mennyország. Olyan érzéseket ébresztett bennem, amiről azt hittem, hogy csak a mesékben léteznek. Mégis a múltam kísérteni kezdett újra és újra. Rémálmok, önsebzés és társai felütötték fejüket. Sammy viszont egy angyalként lépett életembe és mutatta a fényt az alagút végén, ami piszok hosszú volt.
Az áttörést az hozta el, amikor bejelentett az esküvő után, hogy gyereket vár.     Először megijedtem, de aztán rájöttem, hogy itt az esély, hogy egy igazi családom legyen. Bár az apósom nem repesett az örömtől, de végül nem volt annyira vészes.
A terhességet végigcsináltuk gondmentesen szerencsére. Vártuk szerelmünk gyümölcsét,miközben szépítgettük a gyerek szobát. Még a vajúdás beindulásakor sem gondoltam, hogy ez az egész milyen hatással lesz az elkövetkező hetekre, hónapokra.
Még a fülemben cseng a gép sípolása... Már megint... Most a kollégák, a saját barátaim voltak azok, akik kilöktek az ajtón, mert teljesen ledermedtem. Fejemet fogva álltam csak és sorban mormoltam magamban az imákat. Tudtam, rosszat jelent, hogy nem szóltak... Csak tehetetlenül róttam a folyosót és egyre csak kerestem az okokat. Ha nincs a   gyerek...
Napokat ültam Sammy ágya mellett, de a gyereket nem akartam látni, akit végül császárral segítettek világra. Képtelen voltam megnézni vagy szeretni azt, aki majdnem elvette tőlem őt. De amikor megláttam végre Sam gyönyörű szemeit, hálát adtam, hogy visszakaptam. Végül kiderült, hogy az egyik kapott fájdalomcsillapítót nem bírja. Ez okozta régen és most is a bajt...
Mikor végre hazajöhettek a lányok, az anyósom szinte beköltözött hozzánk. Nagyon sokat segített a ház körül. Én pedig továbbra is képtelen voltam Brianna szobájába lépni, ellenséget láttam benne, aki miatt majdnem elvesztettem azt, aki az életet jelenti számomra.


AZ ORVOSLÁS A BIZONYTALANSÁG TUDOMÁNYA ÉS A BIZONYOSSÁG MŰVÉSZETE.

Vissza az elejére Go down

Patrick Roux

Patrick Roux
Civil
Hozzászólások száma :
78
Play by :
Richard Madden
Join date :
2020. Jul. 19.
Age :
35
∆•∆ :
Dimitri Grigorenko Original
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Különleges ügynök - Australian Federal Police (AFP) - Eltűntekkel foglalkozó ügyosztály
∆•∆ :
Dimitri Grigorenko Tumblr_inline_pakkcmYT3K1rrbwq5_540

Dimitri Grigorenko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dimitri Grigorenko   Dimitri Grigorenko EmptyCsüt. Aug. 27, 2020 9:41 am

Elfogadva
made it to the finish line

Gratulálunk, a karakter elfogadásra került, örömmel üdvözlünk a játékosok között! Dimitri Grigorenko 4064860975    
Kérünk, ne felejtsd el a foglalókat, mielőtt játékba kezdenél:





Amennyiben bármivel kapcsolatban kérdésed merülne fel, keresd a Staff-ot bizalommal!
Jó játékot és kellemes időtöltést kívánunk!    lufi
Vissza az elejére Go down
 
Dimitri Grigorenko
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sammy Sullivan - Grigorenko

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Karakterrészleg :: Elfogadott karakterek :: Szakorvosok-
Ugrás: