Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Dexter Wilson Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Dexter Wilson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Dexter Wilson

Dexter Wilson
Civil
Hozzászólások száma :
5
Play by :
Ben Barnes
Join date :
2021. Aug. 08.
Age :
35
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Matematika-; földrajztanár

Dexter Wilson Empty
TémanyitásTárgy: Dexter Wilson   Dexter Wilson EmptyCsüt. Aug. 26, 2021 8:25 pm


Dexter James Wilson
rövid idézet

Dex

1989. január 01.

Sydney

Középiskola matematika-földrajz tanár
Nyitott házasság

Heteroszexuális

Civilek

Ben Barnes


       

Mik az erősségeid?
Hivatástudat, határozott kiállás, magabiztosság, simulékonyság
Mik a gyengeségeid?
Nem nagyon tudnék ilyesmit mondani. Talán az, hogy nem szeretek a magánéletemről beszélgetni.
Mi a legnagyobb vágyad az életben?
Ha a lányom 18 éves lesz, tovább folytatni a tanulmányaimat, és később az egyetemen tanítani
Mik a legnagyobb félelmeid?
Hogy a jelenlegi életem darabjaira hullik valami, vagy valaki miatt
Milyen az egészséged?
Kiváló egészségügyi állapotban vagyok, változatosan étkezem, rengeteget úszok és kerékpározok, és próbálok kerülni minden stresszforrást. De azért néha kirúgok a hámból - akkor viszont durván.



Én választottam a tanári pályát, de nem gondoltam volna, hogy le fogok ragadni a középiskolák szintjén. Egyetemi professzor akartam lenni, olyasvalaki, aki a legmagasabb szinten űzi a választott szakirányát, és aki átható tudással rendelkezik mindenről, amit tanít. Ehelyett… gimis matematikát és földrajzot oktatok heti ötször, annyi hálátlan, lusta fiatalnak, hogy azt már szinte képtelenség számokkal felfogni. Szerencsére van annyi tekintélyem, és van olyan határozott kiállásom, hogy az én óráimon hamar rendre tudnak térni a diákok, de sok kollégámnál ez nem mondható el. Friss, esetlen pályakezdők, alig két-három éve dolgoznak itt, de a mérhetetlen mennyiségű stressznek köszönhetően már ki vannak égve, és úgy beszélnek a problémáikról, mint a húsz éve itt munkálkodó veteránok. Nem így terveztem az életemet, nem akartam ezen a szinten leragadni, de mivel a saját, és a családom életvitelének vezetése mellett a további képesítem megoldása közel lehetetlen, így a mostani munkámat is teljes erőbedobással, becsületességgel, és segítőkészséggel végzem, próbálva felkészíteni magamat a további nehézségekre.
16 évesen lettem szülő. Egy csodálatos lánynak, Angeline-nek vagyok az édesapja, aki a szemem fénye. Odáig és vissza vagyok az én kis hercegnőmért, és szinte mindent érte teszek. Fiatalok voltunk, és rengeteg rokoni segítségre volt szükségünk, hogy fel tudjuk nevelni Angie-t, de mindkettőnknek stabil, segítőkész, megértő családi alapja volt, így semmiben sem kellett szűkölködnie. 20 éves koromban jutottam el arra a pontra, hogy a továbbtanulás felé vettem az irányt. Levelező tagozaton végeztem el a képzést, mert mellette megállást, és alvást nélkülözve dolgoztam, hogy mindent meg tudjak adni az én egyetlenemnek. Nem így terveztem az életemet 32 éves koromra, de ha akarnék sem lennék képes panaszkodni.
Talán egy valamire. Madison, az én drága nejem, az én Angie-m édesanyja. 14 éves korunkban kezdtünk el járni, amolyan első tini-szerelemként, a 17. születésnapjainkat pedig már egy harmadik személy társaságában ünnepeltük, kinek az érkeztével egyikőnk sem számolt. Rá egy évvel később összeházasodtunk, azóta pedig együtt élünk… többnyire. A középiskolás szerelmek csak ritka esetben válnak maradandóvá, minket viszont olyasmi kötött össze, amit képtelenek voltunk figyelmen kívül hagyni. Nálam hunyt ki először a láng, és bármennyire is próbáltam utána fellobantani, nem voltam rá képes. Pár hónappal később már más nők társaságát kerestem, mikor épp tanulásra, vagy munkára fogtam a kései hazaérkezésemet. Körülbelül egy évig tartott ez az állapot, mikor rajtakapott minket… Daisyvel? Lilyvel? Valami virág volt a neve, annyira emlékszem csak. A szokásos hetekig tartó vitát, sírást, különlétet végül egy közös megállapodás zárt le. Nem válunk el, de csakis Angeline miatt. Azt csinál mindkettőnk, amit szeretne, csak ez ne menjen a lányunk kárára. Ne maradjunk le a születésnapi bulijairól, ne felejtsük el kivinni a röplabda meccseire, legyünk ott minden örömhíre, és szomorúsága esetén, és úgy általánosságban keltsük egy boldog család képét. Volt egy fontos pont, amit viszont abszolút nem léphettünk át, és eddig sikeresen tartottuk magunkat hozzá: ne hozzuk haza a hódításainkat. Ennek a megállapodásnak köszönhetően valamilyen szinten vissza tudtam kapni azt az énemet, aki kalandokra vágyik, aki nem akarja lekötni magát, aki élni szeretne. Nem így terveztem az életemet, de jelenleg semmiért sem cserélném el.


rövid idézet

Vissza az elejére Go down

Diana Roux

Diana Roux
Rezidens
Something about me :
Hozzászólások száma :
69
Play by :
Emily Blunt
Join date :
2020. Jul. 19.
Age :
34
∆•∆ :
Dexter Wilson Tumblr_inline_of3ug6IsJu1sccn28_500
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
rezidens
∆•∆ :
Dexter Wilson Tumblr_inline_of3vo1zMbt1sccn28_500

Dexter Wilson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dexter Wilson   Dexter Wilson EmptyVas. Aug. 29, 2021 10:39 pm

Elfogadva
made it to the finish line

Gratulálunk, a karakter elfogadásra került, örömmel üdvözlünk a játékosok között!  Dexter Wilson 4064860975        
Kérünk, ne felejtsd el a foglalókat, mielőtt játékba kezdenél:





Amennyiben bármivel kapcsolatban kérdésed merülne fel, keresd a Staff-ot bizalommal!
Jó játékot és kellemes időtöltés kívánunk!  lufi
Vissza az elejére Go down
 
Dexter Wilson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Seaside pleasure - Luna & Dexter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Karakterrészleg :: Elfogadott karakterek :: Civilek-
Ugrás: