Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Phoebe Stanley  Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Phoebe Stanley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Phoebe Stanley

Phoebe Stanley
Medikus
Something about me :
Hozzászólások száma :
12
Play by :
Alexandra Burimova
Join date :
2020. Oct. 16.
Age :
25
∆•∆ :
Phoebe Stanley  Giphy
Tartózkodási hely :
Sydney
∆•∆ :
Phoebe Stanley  Giphy

Phoebe Stanley  Empty
TémanyitásTárgy: Phoebe Stanley    Phoebe Stanley  EmptyPént. Okt. 16, 2020 5:30 pm


Phoebe Stanley
some people don't realize what they have until it's gone

Phee

1999.05.01.

Sydney

orvostanhallgató
szingli

heteroszexuális

medikusok

Alexandra Burimova


       

Mik az erősségeid?
Ha valaminek a végkifejlete nem biztos, ő akkor is véghez viszi a dolgot, ha egyszer elhatározta, hiszen nagyon céltudatos, és inkább csak a saját bőrén át szereti megtapasztalni az életet, mintsem másokén.
Mik a gyengeségeid?
Szereti elkövetni ugyanazt a hibát legalább kétszer, mert egyszer pofára esni nem fáj eléggé, mint másodszor. Nehezen bízik meg az emberekben, sokszor falat emel maga köré, amit elég nehéz lebontani. Ezzel ellentétben nyitott és közvetlen lány, csak sok a felületes kapcsolata, sajnos, amiről sokszor más nem tudja, hogy az, de ő tisztában van vele.  
Mi a legnagyobb vágyad az életben?
Onkológussá válni és megmutatni azoknak -köztük a saját anyjának is-, akik nem hisznek benne, hogy igenis el tudja érni a legnagyobb célját az életben.  
Mik a legnagyobb félelmeid?
Hogy elveszíti a nővérét, aki küzd a leukémiával.
Milyen az egészséged?
Tudtával egészséges, mint a makk, habár van benne egy kis félsz, hogy neki is olyan hirtelen üt majd be a krach, mint a nővérénél. Dohányzik, és erről a káros szenvedélyéről nem tud lemondani.  



- Ne csináld már Serena, tudod, hogy sosem szoktam ilyet kérni – hajlok végig az asztalon kínomban, mire fejben végig futtatom a lehetséges, szóba kerülhető embereket, akik befogadnának egy kis időre. Dylan biztos készségesen megtenné, de valószínűleg Dex kinyírná körülbelül tizenhárom perc alatt, miután megtudná a hírt, mert hát titokban úgysem maradna sokáig.
- Én meg tudod, hogy mindig mindent megteszek, amire kérsz. – Na jó, ez igaz. Szoktam azért kérni tőle sok dolgot, ha szarban vagyok, de ez most nagyon S.O.S. lenne. Miért nem érti meg? – Az apám így is nagyon pipa rám, nem fog tárt karokkal fogadni, amúgy sem vagy szimpatikus neki, tudod jól. – Persze, hogy nem, mert egyszer mikor ott aludtam Serenánál, és fehérneműben osontam ki a fürdőig, ahol aztán összetalálkoztam Mad anyjával, majd az apja is csatlakozott a kis társasághoz arra a pár pillanatra, és oltári nagy veszekedés lett abból, ahogy az öreg végignézett rajtam. Hát most mit tehetek én erről? Én csak inni akartam, mert az esti piálástól vattát tudtam volna köpni, annyira kiszáradt a szám.
- Jól van. Akkor majd ha holnap reggel a hírekben egy fiatal, meggyilkolt lányról beszélnek, akit az aluljáróban találtam élettelenül, ne lepődj majd meg. – Muszáj kitalálnom valamit, ugyanis nem maradhatok itt addig sem, míg Dex hazaér. A cuccaim nagyjából összepakoltam, de eléggé belaktam a lakást, szóval ez nem egy kör lesz. Csak először találnom kell valakit, akinél meghúzhatom magam.
- Maradj már. Biztos van valaki. Még az is lehet, hogy Dex is megnyugszik, mire hazaér – próbál nyugtatni, én pedig a szemem forgatom.
- Ugyan már Serena, te nem láttad. Nem annyira volt ideges, mint úgy általában szokott... Az egész nappali úgy néz ki, mint egy csatatér. Pár dolgot a falhoz vágott – magyarázom neki a történteket, mert úgy látszik, az előbb nem voltam túl nyomatékos, amikor elmeséltem. Jó, igaz, hogy nem kellett volna összeszűrnöm a levet az egyik jó barátjával, de mindketten messze voltunk a józan állapottól. Nem is emlékszem rá rendesen.
Ez mondjuk elég szar ürügy. Azóta már megbántam, de nem tudom már visszacsinálni. Tényleg sosem láttam még ilyen idegesnek Dextert. Mellesleg megfenyegetni sem fenyegetett még meg sosem, most mégis megtette. Fogalmam sincs, honnan fogok szedni annyi pénzt, amit akar tőlem az itt eltöltött évekért, ami a lakbér felét illeti. Hátha nem gondolta komolyan, és csak meg akart ijeszteni.
- De most komolyan szakítottatok?
- Gondolom, hogy nem csak viccelt, amikor elküldött a picsába. Bár Dylanhez is lesz egy-két szavam azért. Tarthatta volna a kibaszott száját – mormogok, habár a teljes sztorit nem ismerem, hogy hogy derülhetett ez ki, de utána fogok járni. – Na mindegy, megyek. Bepróbálkozom a bátyámnál, hátha megesik rajtam a szíve. Ha nem, akkor majd írok, hogy hallgasd a híradót, na pá – nyomom is ki hamar, és összeszedem a táskám, hogy eltűnhessek ebből az emlékektől túlfűtött helyről. Azért sajnálom, igazából szeretem Dextert, tényleg nem tudom, hogy lehettem ilyen hülye.


our dreams were lost inside the nights we never spent together

Vissza az elejére Go down

Patrick Roux

Patrick Roux
Civil
Hozzászólások száma :
78
Play by :
Richard Madden
Join date :
2020. Jul. 19.
Age :
35
∆•∆ :
Phoebe Stanley  Original
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Különleges ügynök - Australian Federal Police (AFP) - Eltűntekkel foglalkozó ügyosztály
∆•∆ :
Phoebe Stanley  Tumblr_inline_pakkcmYT3K1rrbwq5_540

Phoebe Stanley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Phoebe Stanley    Phoebe Stanley  EmptyPént. Nov. 13, 2020 3:43 pm

Elfogadva
made it to the finish line

Gratulálunk, a karakter elfogadásra került, örömmel üdvözlünk a játékosok között! Phoebe Stanley  4064860975    
Kérünk, ne felejtsd el a foglalókat, mielőtt játékba kezdenél:





Amennyiben bármivel kapcsolatban kérdésed merülne fel, keresd a Staff-ot bizalommal!
Jó játékot és kellemes időtöltést kívánunk!    lufi
Vissza az elejére Go down
 
Phoebe Stanley
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Karakterrészleg :: Elfogadott karakterek :: Medikusok-
Ugrás: