Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Lena Peterson  Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Lena Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Lena Peterson

Lena Peterson
Hozzászólások száma :
1
Play by :
Katie McGrath
Join date :
2022. Jan. 15.
Age :
36
∆•∆ :
Lena Peterson  Supercorp-couple
Tartózkodási hely :
Sidney
Foglalkozás :
Irodalom tanár
∆•∆ :
Lena Peterson  OBzQbX

Lena Peterson  Empty
TémanyitásTárgy: Lena Peterson    Lena Peterson  EmptySzomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm


Lena Peterson
"You're my hiro"

nincs

1988. 05. 20.

U. S. A. NewYork

irodalom tanár
szingli

leszbikus

civil

Katie McGrath


       

Mik az erősségeid?
válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz
Mik a gyengeségeid?
válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz
Mi a legnagyobb vágyad az életben?
válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz
Mik a legnagyobb félelmeid?
válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz
Milyen az egészséged?
válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz válasz



Már düllőre jutottam azzal kapcsolatban, hogy elválalom azt a tanári állást Sidneyben, mert végül is nem látok eséjt arra, hogy bármi kialakuljon köztem és Kara közt. Már egy ideje együt lakunk, bennem egy ideje már kezd iránta több lenni, puszta barátságnál, hisz szerelmes vagyok belé és mindig Kara jár a fejemben, de eddig nem tudtam elmondani, mert féltem a barátságunkat. Tudom jól, ha elmondanám neki, hogypontosan mit érzek iránta, azzal minden megváltozna és a barátságunk is megszakadna. Vagy esetleg csak én gondolom túl az egészet, ami szokásom sokszor, de ez vagyok én. Egy ideje állok Kara szobájának nyitott ajtaja előtt, mire veszek egy nagy levegőt, majd bekopogok az ajtón.
- Gyere be. - Hallom meg Kara rövid feleletét a kopogásomra, én pedig belépek és egyenesen Kara ágya felé lépkedek, majd annak a szélére ülök, közben iszom egy kortyot a kávémból. A maradékot, ami a bögrében van még, azt az éjjeliszekrényére teszem, majd pedig minden bátorságomat össze szedve, nyitom szólista a számat.
- Kara, tudod van az a Sidneys tanári állás, és úgy tervezem, hogy elválalom, hacsak valaki nem mond olyat amitől meggondolom magam. - Itt persze, konkrétan Karara gondolok, de nem mondom ki szavakkal, elvégre szeretem ha valaki elgondolkodtató azon, hogy mit is szeretnék pontosan.
- Rendben. - Kara ezen egy szava, nem esik jól mert nem pont erre a válaszra számítok, főleg mert annak örültem volna, ha Kara lebeszél a tervemről, de nem így lett és ez kicsit bánt.


"You're my hiro"

Vissza az elejére Go down
 
Lena Peterson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Karakterrészleg :: Készülő karakterek-
Ugrás: