Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Live without regrets - Altair × Ronan Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Live without regrets - Altair × Ronan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyVas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
- Bámulatos ez a készség. Mikor kezdted el tanulni ezeket a holtnyelveket?
Arcomra, úgy éreztem, hogy kedves mosoly szökött arra, amit az archeológus mondott. Nemcsak azért mert valóban hihetetlen munka és tudás lappang benne, de azért is, mert a tekintetének köszönhetően ezt sikerült kicsit magamra is venni. Ez a különbség benne és az emberek kilencvenkilenc százalékában, hogy vele nem úgy érzem magam mint egy "furcsaság" a különleges teremtmények cirkuszában, hanem mint egy különlegesség az ő személyes kedvencei közt.
Talán ezért is tudok neki ilyen könnyen megnyílni, mert tudom, hogy nem leszek elítélve.
- Már hogyne lennének azok? Náluk jólneveltebb ebbel soha nem fogsz találkozni. Soha.
Ezt büszkén és biztosan mertem állítani. A két jómadár még a saját szagára is finnyás. Főleg Mozart, aki babakorában sem volt már hajlandó bemászni abba az alomba, amit egyszer már használt. Így nem féltem őket elvinni másokhoz...tekintve, hogy tisztábbak mint némelyik ember.
A kérdésére, amivel a kérdésemre válaszolt..csak bólintottam, elszántan. Vajon tud-e dönteni a sok érdekes hely és ereklye közül?
Meg kell, hogy mondjam..nem számítottam erre a válaszra. Talán észrevehető volt, hiszen arcomat forrón izzó lávaként öntötte el az arcpír, ajkaim meglepett kanyonná váltak és szempilláim is illetődötten csapkodtak mint egy pillangó szárnyai. Ilyen szépet még senki sem mondott nekem, és ha nem találtam volna meg magam valahol út közben, talán soha nem is térek magamhoz.
- Wow. Te aztán tényleg tudod, hogy mit kell mondani.
Nem mondtam éppen ki, de nem csoda, hogy hamar lecsaptak rá anno. Ronan Nordahl kéremszépen, bárkit el tudna csábítani. Elvégre külső alapján egy igazi, viking félisten. Szuperintelligens és még szépeket is tud mondani. A durva az, hogy látszik a tekintetében, hogy nem csak mondani akart valami "szépet", de komolyan is gondolja.
- Hmpf. Lehet a kóbor menyétnek jobb íze is lenne, ha el tudnák kapni ezek a kis drágák.
Incselkedésére tettetett sértettséggel válaszoltam, még akkor is ha volt benne igazság. Mochi és Mozart kényesek és nem ejtenének el semmit sem, ami mozog. Egy-két lepkét meg darazsat leszámítva. Dehát úgyis tudom, hogy Ronan nem ítélne engem éhhalálra.
Akár készíthettem is volna valamit azokon az ősrégi izéken. De ha már felajánlotta, hogy elmegyünk együtt enni  akkor felhozom az ötletet legközelebb. Na erre a gondolatra megintcsak égett a füleim teteje. Máris számolok egy "legközelebbel". Szeretnék egy legközelebbet és reméltem, hogy nem csak én vagyok így ezzel.
Az alapján, ahogy a férfi viselkedik és visz magával az átmeneti lakhelyére, kutyákkal együtt, ő sem szeretett volna még megválni tőlem.
Nála viszont kissé feszült lett a hangulat. Tanultam ám négy évig németet, de amilyen akcentussal beszéltek a másik oldalon és amilyen gyorsan beszélt Ronan, örülök, hogy egyáltalán azt megértettem, hogy nos...német nyelven beszélnek. Holtnyelvek, angol, gondolom izlandi és még ki tudja, mennyi nyelven tud Ronan kommunikálni.
- Igen? - Ujjaim, akaratom ellenére és picit suorosan fogták az archeológus kezét. Mekkora lehet a baj? Veszélybe került valaki? Vagy ő lesz nemsokára veszélyben? Mindenképpen mennie kell, dehát ezt tudtam. Mégis nehéz volt felfogni, hogy talán vissza sem fog térni. Ugyanis nem én vagyok itt az egyetlen különlegesség.
Csak pakolta egymás mögé a szavakat, most olyan nyelven  amit értettem is, mégis csak a végeredmény volt, ami leesett és hatalmasat koppant. Szeretné, ha vele tartanék. Igen! Ennek a szempárnak, ennek a tekintetnek bármit!
- De szabad ilyet?
Mochiékat éppen lenne hol elhelyeznem, de nem lennék kolonc a számára? Na és ha apa megtudja? Ha apa megtudja, be fog zárni egy életre. Na és? Nem megéri? Ronan majd..majd ő megszöktet. Csalafinta mosoly kíszott emiatt az arcomra, míg eszembe jutott a szarkofágos témánk.
Ha azt mondom, hogy nem. Akkor...hajlandó lennél elrabolni? Légyszi.
Igyekeztem a szemeimet hasonlóvá tenni ahhoz, amikor Mochi kunyizik a kedvenc jutalomfalatért. Izgalom pumpálódott minden porcikámba és minél hevesebben vert a szívem, annál kevésbé tudtam megülni a hátsómon.
Másnap hajnalban letettem Mochit és Mozartot anyukám házánál és a lehető legstrapálhatóbb ruháimmal megtöltött táskával indultunk el a kalandorral a repülőhöz. Életem első repülős utazására.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyVas. Feb. 13, 2022 8:26 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- A holt nyelvekre alkalmatlan a Google Translate, és igazából a legtöbb fordító. Vannak konkrét programok, amik meggyorsíthatják a folyamatot, de az egész fordítás összerakása az olyanokra marad, mint én. A holt nyelvek elsajátítására igazából egy élet sem lenne elég, olyan bonyolultak, és olyan kevés információ maradt fent, amihez nyúlhatunk. Szeretem a különleges és egyedi dolgokat, amik nem elérhetőek mindenki számára... - szőkés szemöldököm célzatos rezdülése pedig most egy kicsit többet árul el, mint egy egyszerű archeológiai érdekesség, hiszen az utolsó mondatom átültetem egy kicsit Altair személyére. Ő valóban egy különlegesség, egy igazi csiszolatlan gyémánt...
- Amúgy szobatiszták ezek a kutyák? Mondjuk nem mintha bármit is számítana abban a kísértetlakban. - nevetem el magam jóízűen. Ezek az ebek inkább tűnnek elit kutyáknak, akik még a saját hátsójukat is képesek lennének kitörölni. Főleg az én újdonsült legjobb pajtásom.
- Hogy mi a legnagyobb különlegesség? - simítok végig szakállamon, s olyan mocskosul remek ötlet jut eszembe hirtelen, amit ha nem lövök most el, örök életemre bánni fogok. Úgyhogy...
- Lássuk csak... Ha most nem itt lennénk, akkor azt mondanám, hogy ide repülnék vissza, hogy egyetlen percet se legyek távol a világ legnagyobb különlegességétől. - szélesedő mosolyom pedig anélkül árul el mindent, hogy kimondanám szavakkal, hogy bizony rá gondolok most. És most egyáltalán nem túlzok. Hozzá még csak hasonló nőt sem sodort elém az élet soha. Nem csupán az egész személyisége, az őt körbelengő aura, de még a története is olyan egyedi, hogy minden apró porcikám folyamatosan megborzong tőle. Még sosem éreztem ehhez foghatót. Még az egykori feleségemnél sem.
- A kutyáid biztosan fogtak volna neked valami kóbor patkányt vagy menyétet. Bár igaz, azt a bonbont valakinek meg kell ennie, szóval... - vágok vissza incselkedve, széles vigyorral. Ez a jó kedv azonban nagyon hamar elúszik, mikor kapok egy túlságosan fontos telefont, melyből nem sejtek túlságosan sok jót. Illetve épp ez az, hogy de... Egy valami nyomja rá a bélyegét az egészre, az pedig Altair, aki előtt azonnal repültem volna bárhova, de most... Azért egy kicsit más a helyzet.
Amíg elérünk hazáig kissé szótlan vagyok, de ez csupán annak az erős agyalásnak tudható be, ami véghez megy a fejemben, hiszen tudom jól, hogy mennem kell. Már csak az a kérdés, hogy mikor. Be is vágódok a számítógép elé, s egy fél órás német nyelven történő eszmecsere után eléggé gondterhelt ábrázattal lépek oda Altair elé. Nem is lépek... Egyből letérdelek elé, s kezeit a saját tenyerembe süllyesztem.
- Szeretnék neked valamit mondani. - a hangom olyan komoly, hogy szinte már harapni lehet az ajkaim közül kiáramló levegőt. - Rábukkantak egy olyan ősi iratra, ami bizonyosságot ad egy olyan kincsről, amiről eddig csak legendák szóltak. Ha pedig ennek híre elterjed valamilyen módon, akkor a világ egy csodától lesz megfosztva... Ezért holnap az első géppel nekem el kell utaznom. Viszont... - kéklő tekintetem épp úgy kezd csillogni, mint amikor felfedeztem rajta azokat a tetoválásokat. - Tudom, hogy nem szereted a változást... Tudom, hogy a nyugalom híve vagy... És tudom, hogy csak nemrég ismertük meg egymást... De... Én el akarlak vinni magammal! Gyere el velem a dzsungelbe! Repülj el velem holnap! - láthatja rajtam, hogy nem viccelek egyáltalán. Halálosan komolyan gondolom minden egyes szavam, és érezheti, hogy nagyon fájna, ha itt kellene hagynom. Nem tudom, hogy most képes lennék-e erre. Talán nem... Fogalmam sincs. Minden attól függ most, hogy mit felel erre az igazán őrült ajánlatra.


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyKedd Jan. 04, 2022 11:32 pm

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
- Áh, mint a Google translate! Bár biztos vannak annál komolyabb eszközeitek is.
Lássuk be az az alkalmazás nem éppen az a felület, ahová az ember fordul, ha le kell valamit fordítattni, pláne nem egy szöveget. Éppen ezért is csodálom valamilyen szinten Ronant. Ő az élő bizonyíték arra, hogy nem vehetik át teljesen a gépek az emberek feladatait. Egyelőre még nem legalábbis, ez pedig számomra csodálatos.
- Nos, ha nem zavarunk, akkor lehet, Mozartnak is ideje lesz bemutatni azt a csodás épületet.
Annak ellenére, amik ott történtek még mindig tartom magam ehhez. Az az épület egyszerűen túl hangulatos és régi, hogy ne térjek oda vissza. Aztán meg ott van Ronan Nordahl is, ami újonnan egy plusz. Sosem gondoltam volna, hogy örülni fogok a jelenlétének, de máris addiktív az a sok intenzív érzés, az izgalom amiket magával hozott.
- Pontosan ebben reménykedek! Örülök, hogy megérted.
Legalábbis úgy tűnik, hogy amióta beléptem az átmeneti lakhelyének az ajtaját, ő egyre inkább érti meg, hogy milyen is vagyok én valójában, egyre több mindent lát, tapasztal belőlem és ezek mégsem rémítik meg. Mi tagadás? Ronan egy igazi kalandor, ízig-vérig. Ismét visszatértek a gondolataim azokra az izzó, tengerszín íriszekre, mikor meglátta a rejtett szinbólumokat rajtam. Lehet meg kellene neki mutatnom ezeket teljesen? Mi lesz, ha ezek után már nem leszek számára olyan érdekes? Ugyen Altair, hiszen már rengeteg műkincset látott és régiséget, mégsem unta meg. Persze, mert mindig újakat talál. Eldönötttem ekkor, hogy az önmarcangolás helyett inkább teljesen rá terelem vissza a figyelmemet.
- Hát...egy vidámpark, ami itt Sydneyben van. Igazán különleges, hogy olyan mintha ott megfagyott volna az idő. Még oroszlán show is van.
Oda is anya vitt el, ha apán múlik, akkor sehová sem megyek és ahová igen, oda is csak akkor ha figyel valaki. Tulajdonképpen sosem értettem igazán ezt a túlféltést. Mintha rejtegetne valamit előlem és az egész világ elől egyaránt.
- És mi a legnagyobb különlegesség, amit valaha találtál? Hová repültél volna vissza legszívesebben?
Vajon melyik kor és helyszín eszmeisége, története vagy természeti adottságai ragadták magukkal leginkább? Nekem olyan férfinak tűnik, aki nem ijedne meg akár egy kevésbé modern környezettől és ennél sokkalta zártabb látószögű emberektől. Nagyjából bárhová el tudnám képelni, de a Viking dolog túlságosan is beitta magát a gondolataim közé. Tényleg megnézném egy olyan szereléssel, azokkal a tetoválásokkal díszítve, ahogy egy koponya "sört" tart a kazében. Sikerült megint elkalandoznom, dehát ez van amióta Ronant ismerem, folyamat kalandozok vele, ha nem is a valóságban de képzeletben.
- Mi??? Egyébként éheztettél volna vagy azt a szörnyű bonbont adtad volna nekem étek gyanánt?
Honnan jön ez a löket humor? Hogyan változhatok egyetlen ember hatására egy majdnem új emberré? Veszélyes ez a férfi, nagyon veszélyes és..pont ez az ami igazán tetszik benne, a borzongás. - Csak annyit mondok, hogy Dávid és Góliáth. - Húzom ki fogaim közül az ajkam, hogy kissé kevés levegővel, de vissza tudjak vágni a magasságomra tett megjegyzés miatt, dehát megint jött azzal a tekintettel és én túl gyenge vagyok ahhoz, hogy ne akarjak mégegy ízelítőt belőle. Már olyan közel volt az az érzés, dehát a modern technológia állta ennek az útját.
"Telefonok, tudják mikor kell tönkretenni egy pillanatot."
Nem állt módomban ezen morogni, hiszen Ronan ábrázata nem sejtetett semmi jót.
-Ronan...Jó. - Bólintottam kissé sápadtan.
Huh, egy pillanatra sikerült megijednem, dehát nem mertem smmilyen szempontból sem ellenkezni. Kaptam a Mochit és Mozartot és vittük is magunkkal őket Ronan házához. Az úton nem mertem még kérdezősködni. Míg ő előkészítette a dolgokat, rendeltem magunknak ételt és lekuporodtam a Mo-Mo duóval a kanapéra. Minél kevésbé észrevehetőbb, ez volt a cél, mert nem voltam benne biztos, hogy tényleg nem okoz gondot a jelenlétem. Ki tudja, hogy nem-e lesz szó valamilyen titkos információról közben?
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyPént. Dec. 31, 2021 9:22 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- Igazából csak fordítanom kell, ami inkább az időt igényli, hiszen nem lehet normálisan számítógép által lefordítani úgy, hogy ne hibázzon a rendszer. Szóval ehhez rendes emberi szemek kellenek, ami ugyan számomra nem nehéz feladat, csak időigényes. Úgyhogy nem zavarnátok. Közben beszélgetni is tudnánk. - bólogatok helyeslően, s tengerkék szemeim talán némi kérlelést is sugallnak, hiszen tényleg nem azért szeretnék menni, hogy megszakítsuk ezt az estét, hanem mert sajnos nekem vannak olyan kötelezettségek, amiket egyáltalán nem hanyagolhatok el. Ilyen például egy olyan ősrégi irat lefordítása, melyre talán tízen se vagyunk képesek. Az egész világon.
- Ki tudja végül is, mik mozognak a háttérben? Lényegében amíg valamit nem tapasztalunk a saját szemünkkel, addig csak a hitünk vezérel. Sosem tudhatjuk biztosra, mi áll egy ilyen tábla mögött. – biccentek az igazán különleges Ouija tábla felé, melyről vannak ugyan kétségeim, de nem szeretném elvenni Altair lelkesedését. Tetszik, hogy ilyen szenvedélyesen csillognak az íriszei, mikor csak szóba kerül a téma. Ezt törjem meg a saját kételkedésemmel? Ugyan.
- Nekem rengeteg felszerelésem van lényegében mindenféle időjárási és környezeti viszonyhoz. Neked mi volt a legkülönlegesebb hely, ahol valaha jártál? – kérdem magam mögé a szobájában nézelődve. Természetesen csak nagyvonalakban függesztem szemeimet a tárgyakra, mert hát mégsem lenne túl illendő minden apró kis részletet meglesni.
- El sem tudod képzelni, milyen sokszor agyalok ilyeneken. Rengetegszer összeolvad a múlt fizikailag és szellemileg, főleg ha egy igazi egyedi különlegességre bukkanok. – a táblát közben visszanyújtom felé, hiszen lassacskán indulnom kellene, s remélhetőleg nem egyedül. Előtte azonban úgy látszik, Altair készült egy kis meglepetéssel. Ámulva emelem el tőle a művet egyik kezemmel, míg másikkal mélyen szakállamba túrok.
- Ha megnézhetem, elviszlek vacsoráért, amit nálam fogunk megenni. Szerintem ez eléggé korrekt! – biccentem oldalra fejem incselkedve, s közelebb lépek hozzá anélkül egyenlőre, hogy még megtekinteném a lapot. - Te még így is Törpilla vagy... – tengerkék tekintetem ajkaira kúszik, de épp mikor egy átható pillantással akarnám a tudtára adni, hogy máshogy is megfizetném a művét, váratlanul megcsörren a telefonom. Amit ugyan nem szívesen veszek fel, de sajnos az én munkám annál komolyabb, mint hogy csak ilyen egyszerűen félredobjam.
Felveszem hát, de ábrázatom nagyon hamar sötét árnyalatokat kezd ölteni. Két percnél egyelőre nem tart tovább a beszélgetés, de túlságosan sok jó hírrel nem szolgál a német összekötőm.
- Lehet, hogy van egy kis gond. Egy óra múlva videóhívásban összekapcsolódok azzal, akivel most beszéltem telefonon. Amíg nem tudom bővebben a részleteket, addig nem is szeretnék inkább semmit sem mondani. Úgyhogy menjünk inkább. – érezhetően erősen a kedvemet szegte a vonal túlsó végén levő egyén, ezért is feledem el, hogy még mindig ott szorongatom ujjaim közt Altair alkotását, amivel egész egyszerűen megindulok a kijárat irányába a cipőmért, fel sem vetve azt a lehetőséget, hogy hagyjanak magamra.


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyHétf. Nov. 22, 2021 11:10 pm

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
- Nem. - Lassan megráztam a fejem egy lágy mosollyal, hiszen ez nem egy olyan dolog amit bánnék. - Nem volt ilyen, aki után tényleg vágyakoztam volna.
Ezenkívül hogyan is merjek panaszkodik a magánéletem miatt, mikor Ronannek sokkalta nehezebb dolgot kellett megélnie. Az árulásban, ahogy mondják, pont az a legrosszabb, hogy mindig olyantól jön akire nem is számítanál. Nekem pedig, ha magányos is volt, de végülis jobb volt magányosan, mint semmitmondó kapcsolatok hálójában.
- Helyes!
Szeretem megosztani az ételt-italt olyan emberekkel, akiket kedvelek és közel is engednék magamhoz. Így nem is csoda, hogy egy igen intenzív színfolt lett Ronan az asztalomnál ülve. Hatalmas ember, még ez a nagy mennyiségű étel is eltörpül mellette.
- Egyelőre szeretem ilyen kis bensőséges helyként és nem annyira felel meg a helység egy konyhának. De örülök, hogy ez a véleményed. - Őszintén. Számomra ismeretlen jelenség folyamatosan mosolyogni valamin. Érezni véltem az arcom izomzatában aprócska kis görcsöket, mivel alig használom őket arra, hogy felfelé görbüljenek az ajkam sarkai. Márpedig, ahogy a kiskedvenceimmel bánik, az már önmagában is megéri a világ összes mosolyát.
- Valóban? Nem zavarnánk? Ha határidős, akkor..akkor lehet, hogy nem kéne elterelnünk a figyelmed.
Pedig elképzeltem magam, ahogy alnyúlok a kanapén egy könyvvel, míg ő csinálja azt a fontos munkát. Mozart az én lábaimnál, Mocji pedig nála, néha kunyizva egy-két buksisimit. Ha jobban belegondolok, legutóbb is kínait ettünk. Van nála egyáltalán étel?
Valahogy meg kellene finoman tudni.
- Egy régiségboltban találkoztam vele. Nagyon el volt rejtve, de azonnal lenyűgözött. Emlékszek, alig akarta nekem eladni a bolt új tulaja. Az anyjáé volt, aki szegény elhunyt és Mrs Tyler szentül hitte, hogy köze van hozzá a táblának. Végül beadta a derekát.
Fogalmam sincs, hogy mi vette rá, de már nálam van a szépséges Ouija tábla és nem fogok megválni tőle soha!
- Az remek hír, sajnos nekem nincsenek kempinghez szükséges holmijaim. Azt sem tudom, hogy mik kellenek.
A szobámban hamar elővettem a hatalmas nagy kegyben részesített eszközt és egy kis gondolkozás után odaadtam Ronannek. - Valóban. Hasonlóképpen vélekedsz a műkincsekről is, amiket megtalálsz? Hiszen azokat a tárgyakat is körbelengi az adott időszak szelleme és hangulata. Te nem képzelted még el egy-egy ilyen megtalálásakor, hogy milyen lehetett abban a korban élni, mikor készült? Annak a bőrében, aki készítette?
Gondosan eltettem a kibélelt dobozba a kincsem és félszeg mosollyan néztem Ronanre fel. - Szeretnék menni..nagyon.
Kicsit féltem, hogy talán csak udvarias, de gondolatban meg is ráztam a fejem. A műteremben láthattam, hogy ő nem ilyen gyenge emberi lény, aki csak azért ajánl fel valamit, amit nem akar, hogy a másiknak ne bánja a kis lelke. Ettől csak még inkább tetszett a férfi. - Oh tényleg. - Gyorsan felmásztam az ágyamra és a felette lévő polcról levettem az egyik rajztömbömet. Kivettem onann egy lapot, ami őt ábrázolta Mochival az ölében, de persze lefelé tartottam azt az oldalát a padló felé, hogy ne láthassa, mi van rajta..és az ágyon állva nyújtottam felé. - Ez a tiéd, de persze nem adom ingyen. - Vicces, hogy még így sem voltam nála sokkal magasabb, hogy az ágyat segítségül hívtam.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptySzomb. Okt. 30, 2021 4:10 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- És volt ilyen ember az életedben, aki iránt te érdeklődtél őszintén, nagyon erősen, de ő elutasított téged? - kérdem tőle kíváncsian. Szegénynek nem volt elég problémája gyermekkorában, még a szerelmi élete sem éppen volt felemelkedőben. És most itt vagyok én, akit szintén nem az őszinte érdeklődés vezetett hozzá, hanem az érdek... Ki gondolta volna eleinte, hogy ebből több is lehet?
- Akkor jöhet a gyömbér! - mi pedig tartunk egy kisebb szünetet, de hát semmit sem kell elkapkodni, főleg nem nála. Érzem, hogy a kapuit résnyire kinyitotta már, melyeken nem lehet csak úgy betörni, hanem szépen óvatosan kell beljebb tolni őket, úgy, hogy még egy halk nyikorgást se hallassanak. Nekem nincs ellenemre, ha lassan haladunk előre az ösvényünkön, hiszen én sem az a kategória vagyok, aki meggondolatlanul hagyja, hogy eluralkodjanak rajta az érzései. Altairnál egy rossz lépés, s talán esek is bele a szakadékba.
- Ejha! Csak ennyi? - felnevetek némi iróniával, hiszen valóban nagyon sokat készült, márpedig én szívesen learatom ennek a gyümölcsét. Pakolok is hát a tányéromra mindenből, még a citrom ajánlatára is bólintok. Aztán persze kéklő tekintetem az egyik ebre vándorol.
- Jól hallottad, Mozart torta. - beszélek a kutyához, akinek épp ugyanaz a neve, mint az édességnek. Az én feneketlen bendőmnek pedig ilyen különlegességre mindig van hely.
- Te aztán ételek terén is kreatív vagy, nem csak süteményeknél. Nem gondoltál még arra, hogy bővítsd a bisztród esetleg egy étteremmé? - teljesen biztos vagyok benne, hogy az is hatalmas sikereket érne el, hiszen Altair személyisége remekül megmutatkozott a bisztró kialakításán, a hangulatán, a kínálaton. Éttermi színvonalon pedig egy apró, különleges gyöngyszeme lehetne a városnak.
- Fél óra aztán mennem kellene haza, mert határidős a munkám. Viszont ha gondolod, velem tarthattok a kutyákkal. Van egy hatalmas könyvespolc minden régi érdekességgel, ott akár kereshetsz magadnak valami olvasnivalót, amíg dolgozok. - az talán erős lenne, ha azt mondanám, hogy bevetheti akár az asszonyi képességeit, elmehetünk együtt vásárolni, és rittyenthet egy remek kis vacsorát, amíg végzek... De hát még az is lehet, hogy rejtetten rávezetem erre az ötletre, hiszen lassan függővé tesznek az ízei. Minden téren...
- Persze, szívesen megnézem. Hol szerezted? - hamar befalom a szendvicset, a halat, s egy torta szeletet is, mely most tökéletes el fog nyomni pár óráig. Remélem, velem tart Altair, persze, azt is megérteném, ha inkább itthon maradna a megszokott közegében ahelyett, hogy nálam unatkozna.
- Amúgy van nekem egy eléggé masszív sátram, szóval azzal nem kell törődnöd. Meg egy remek távcsövem is, amivel leshetjük a csillagokat majd. - beszélek hozzá, miközben követem őt oda, ahol azt a szellemtáblát tartja. Ha a kezembe adja, akkor alaposabban szemügyre veszem, s egy halk, elismerő hümmögés szakad ki belőlem.
- Régi, de jó kis darab. Minél régebbi, annál inkább lengi körbe egy kísérteties aura, nem? - ha a fantáziákba akarunk merülni, persze. Ám én még mindig nem hiszek az ilyesmiben, Altair szórakozását viszont nem szeretném elrontani.
- Azt hiszem, ideje indulnom... Hogy döntöttél? - kérdem tőle, miközben visszanyújtom a táblát.


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyKedd Okt. 19, 2021 3:49 am

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
- Nyitott lettem volna, valakire aki passzol, aki tud érzéseket kicsalni belőlem, akire fel tudok nézni. De..most, őszintén nem bánom, hogy idáig nem sikerült. - Mármint addig, hogy nem találkoztam Ronannel, aki eddig fényesen teljesít, akár az éjszakai eget beborító csillagok. Ez, hogy teljesen őszinte legyek, igenis hiányzott az életemből, de mindig is jobban érdekelt az, hogy inkább olyanokkal vegyem körül magam, akik megérik az időt, mint sok olyannal, akik nem.
Ronan minden szempontból különleges. Nem tolakodó, finom mégis mintha gondolatai az enyémmel pendülnének egyszerre, akár egy hárfa húrjai. Pontosan tudta, hogy meddig szabad elmenni és mennyire gyengéden mégis határozottan szorítson. Furcsa, még sosem térképezték fel ennyire domborzataimat és igencsak vicces, hogy pont egy valóságos kalandor fedezi fel őket, kellő odafigyeléssel. Hogy én meddig el akarnék jutni ezzel a férfivel, aki apám legnagyobb utálatának a tárgya, apjával együtt... Vele megjárnám a gyönyör azon világát, mit nem volt még alkalmam feltárni, csak az ajtaján kopogtattam. Hála Ronannek, ennél közelebb sosem kerültem még hozzá. Izgatott vagyok, hogy mit tud még megmutatni nekem. Ugyanakkor kissé tartok is az egésztől. Mi van, ha egyszer csak elkezdek tőle félni? Azt szerintem egyikünk sem viselné jól. Elmerhetem majd neki mondani, hogy én nagyon is jól tudtam végig, hogy ki ő?
- Van gyömbér, azt nagyon szeretem és be is van hűtve. - Imádom, hogy egyszerre jéghideg és forró, ahogy iszom és az érzés átjárja a testem. Sajnos, meg kellett szakítani a csókot, de máris vágytam megint az érzésre, az érzékekre. Túl addiktív számomra Ronan csókja, pedig csak egyszer részesített benne.
- Havonta két-három alkalommal gyűlünk össze. Az ebéd pedig pulykás-majonézes szendvicsek, bőrén sült lazac, steak burgonyával és görög salátával. Desszertnek pedig Mozart torta szeletek. Kérsz esetleg citromot a halhoz?
Nem a legfajsúlyosabb ételek, de a mennyisége talán fogja kárpótolni a hatalmas termettel megáldott férfit. Ebből csak a sütiket nem én csináltam. Reméltem, hogy fog neki ízleni. Elkezdtem kipakolni az asztalra, félbevágni a szendvicseket, mert azért az mégis mutatósabb, majd egy pillanatra megálltam, hogy átgondoljam a kérdését. Teljesen még senki sem figyelt meg, izgalmas s kicsit félelmetes is a gondolat, hogy egy ilyen szakértő, mint Ronan, ténylegesen elkezdje megfejtegetni őket.
- Igen. Úgy hiszem, hogy keríthetünk rá alkalmat.
Kipakoltam elé az ételeket és töltöttem nekik italt, majd leültem az asztalkához és majszolni kezdtem egy fél szendvicset. A lakásom, Ronan hatalmas alkatához képest liliputinak tűnik, ez pedig egy igazi mosolyt csalt az arcomra. Bár az én ágyam kényelmesebb, mint a kanapé az ő átmeneti szállásán.
- Mennyi..Mennyi időd van még? Nem akarok tapadni vagy bezárni téged magamhoz persze, csak..
Csak most, hogy itt van, az ő élettel teli kisugárzásával, olyan magányos belegondolni, hogy hamarosan elmegy. Érdekes, hogy milyen hamar hozzászokik az ember a jóhoz.
Mochi és Mozart közben elkezdtek játszani a földön található gumicsirkével. Oh, lehet, most éppen meghívattam magam? Ez nem túl illendő.
- Kíváncsi vagy a boszorkánytáblámra? Szívesen megmutatom előtte, hogy mit viszünk majd a kempingbe.
S innentől számomra ez már csak egy szánalmas próbálkozásnak tűnik, hogy még egy kicsit elnyújtsam az időt amit vele tölthetek és talán még egy újabb csókot is kapjak.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyVas. Okt. 17, 2021 3:23 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- Akkor ezek szerint te nyitott lennél másokra, csak ez fordítva nincs így? - mi lehet ez, ha nem maga a magány? Amikor vágyik az ember egy társra, de csak elutasításban részesül... Persze, hogy azért ez változtat a személyiségen, s növekedni kezd egy védőfal. Altairnál ezt remekül éreztem még az elején, de hát én meg nem arról vagyok híres, hogy meghátrálnék bármitől, ezért is sikerült eljutnunk most pár bőséges találkozó után addig, hogy ilyen közelről élvezzük ki egymás társaságát. Mögé simulva, s apró csókokat hintve rá úgy érzem, hogy most bizony semmi sem állhat közénk végre, csak az az átkozott tulajdonság, ami minden férfiben ott rejtőzik. Hiszen egy ilyen helyzetben... Nem olyan könnyű megálljt parancsolni.
Mikor megfordul, én késztetést érzek arra, hogy tenyereim minél szélesebben érinthessék őt, ezért is lépem át kissé a tisztelet határát, s csúsztatom be kezeimet a szekrény és a hátsó fele közé, hogy ujjaimat finoman belefúrjam a nadrágjába, s hogy azon keresztül érezhessem puhaságát. Ajkaink érzékien fonódnak össze, mintha csak egymásnak teremtették volna e két szervet, melyek most nyerték el igazi értelmüket. Pár hete, mikor kezeimbe fogtam a nekem címzett levelet, sosem gondoltam volna, hogy azzal az egyénnel, ki magán hordozhatja minden titkok kulcsát, ilyen formában fogok összegabalyodni. Sok mindent megtennék a célért, még azt is akár, hogy valakit ágyba vigyek, ha nincs más módszer, s ezért is olyan furcsa ez a helyzet, mert itt bizony egyáltalán nem az agyam vezérel, hanem valami egészen más.
- Bármi jó lesz. - lehelem ajkaira halk szusszanással, mellyel tudatosítom magamban, hogy ideje egy kicsit visszavenni a tempóból, elvégre ne felejtsük a tényt, hogy Altair szavai alapján ő még nem igazán volt férfivel, ennek fényében pedig nem éppen úgy működnek a dolgok, hogy csak úgy megkívánjuk egymást, s már csináljuk is... Még akkor sem, ha nekem pontosan ezen kattognak az agytekervényeim.
- Mit készítettél amúgy a festésre? Gyakoriak az ilyen összejövetelek? - végigsimítok hasán, s ezután lépek el tőle kissé sóvárogva, viszont szeretném éreztetni vele, hogy egyáltalán nem kell tőlem tartania, hiszen nem fogom csak úgy letámadni. Kell az ilyenek között egy enyhe szünet, pár pillantást, pár szó, ami visszahozza a nyugalmas légkört, s megtelíti azt feszült várakozással.
- Remélem, hogy majd megengeded, hogy egy kicsit alaposabban áttanulmányozzam a tetoválásaidat. - az asztalhoz sétálok, majd végül letelepedek egy székre, s megvárom, hogy Altair meglepjem a csodakezeivel, melyekkel a finomságokat készítette. Nekem. Borzalmasan hiányzik a házi koszt, s ha egy nő ért a főzéshez, akkor nálam már nyert ügye van. Illetve... Majdnem.


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyVas. Okt. 03, 2021 7:57 pm

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
- Hát vagy elutasítóak, vagy túlféltőek. Nem tudom, dehát nem is igazán érdekelnek azok, akik az első nehézég láttán kihátrálnak, hiszen velem a közelükben akadhat ilyen bőven és nekem nincs szükségem egy újabb távolodó hátra.
Az első pár alkalommal fájt, nagyon is érzékenyen érintett, amíg fel nem fogtam, hogy igazából nekem ez így jó. Nem kell nekem sok barát sem, csak egy pár akik tényleg számítanak. Ha ez pedig megmarad annyiban, hogy Mochi és Mozart..meg remélhetőel Ronan, akkor nekem az is tökéletesen megfelel. Minek tartanék beszáradt temperát magamnál?
- Nem, arról szó sem lehet! Börtönbe nem. Inkább tényleg maradjunk az enyémnél, legalább ha többet használjuk, akkor megtelik energiával és egyszer talán még jobb is lesz, mint ami a múzeumban van.
Megtartottam magamnak, de már éreztem az izgalom kicsiny pillangóit megjelenni az érrendszeremben, hogy beutazzák a testemet. Ronannel, ketten egy kempingben. Micsoda adrenalinlöket lesz az! Utána ottaludni és minden kis neszre felfigyelni. Na és mi lesz, ha valamelyikünket tényleg megszáll valami? Oh, uramatyám, az mennyire izgalmas lenne. Sajnálnám persze Ronan testét, de nagyon izgatottvagyok, hogy lenne-e rajta bármilyen változás, mielőtt kiűzik belőle. Egy szellemet csak nem olyan nehéz, nem?
Sokkal nehezebb megszakítani a művészet édes pillanatát, mikor Mo és Mo jelzik éhségüket, szóval muszáj voltam az övékét ellátni, hogy utána tudjam csillapítani a Ronanét..és a sajátomat.
Nem számoltam ugyan hasonlóval sem, mikor megkértem Ronant, hogy szedje le nekem a tányérokat..de őszintén nem is tiltakozhattam volna kevésbé és nem is akartam. Már akkor lefoglalta az érzékeimet Ronan tökéletes hurrikánja, mikor csak megérintette a kezemet, de igazából semmi sem volt fogható a pillanathoz, ahogy közelebb hajkolt és elhúzta a felsőm nyakát a vállamról.
"Mindenhonnan"- Ajkaim megformálták a szót ugyan, de a kiszökkenő levegő hangot már nem képzett és hát Ronan tökéletesen érzett minden porcikát, ahová kellett érnie. Minden egyes mozzanat csak méginkább nüvelte azt a ködöt az elmémben, ami egyre csak lappangott.
Kérdéseire válaszolni nem tudtam, még a szemeimet sem akaródzott kinyitni. Érezni akartam, semmi mást. Egész porcikámmal éreztem a jelenlétét, így amikorra magafelé fordította az arcomat, végre sikerült ajkaira lehelni a válaszomat.
- Ihgen...
Nyelvemet fégigfutattam ajkamon, várva Ronan érzékszervének az érkezését..ami nem történt meg. Pár csalódott pillanatra elhitettem magammal, hogy ismét csak képzelgek. Az archeológus ujjaim a hasamon, szerencsére emlékeztettek, hogy nagyon is jelen van. Várt, hogy én lépjek. Én nem vagyok egy nagy játékos, nem szeretem húzni mások agyát. Én megyek azért amit érzek, ami kell.
Ezt bebizonyítva, az én ajkaim finoman de biztosan találták meg az övéit, mintha a legfinomabb, legzamatosabb déli gyümölcsöt készülnék legelőször megkóstolni. Pár másodperc után persze, finoman végigfutott alsóajkain a nyelvem, majd elhúzódtam és szemeimmel Ronant kérleltem, hogy engedjen be..hagyjon belekóstolni abba az érzésbe. Karjai közt megfordultam, háttal a pultnak, mellkasom az övéhez tapadt, egyszerűen nem tudtam elképzelni sem jobbat, mégha tudtam, hogy tulajdonképpen ez csak a kezdet és Ronan tudna mutatni nekem mást is, amihez képest ez eltörpülhet. Két kezem ujjainak hegyével tartottam meg az állát kétoldalt és finoman jeleztem neki, hogy jöjjön vissza és kóstolgassuk egymást, mielőtt még a hasát is megtömnénk.
- Mmmm, nem hagyhatunk éhen...
Megtámaszkodtam a hátam mögött lévő pultban egy kézzel, megtámasztva magam, el ne essek.
Percekig próbáltam megnyugtatni a testemet, minél mélyebb levegőt véve, nehogy elejtsem a tányért min Ronan étele volt.
- Kérsz...valamit inni?
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyCsüt. Szept. 30, 2021 6:52 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
Örül, hogy betévedtem a bisztrójába... Ez most valamiért nem tölt el örömmel. Illetve az a része, mely Altairra érvényes, az nagyon is, ám az enyém... Az már kicsit sem, hiszen nem a véletlen sodort hozzá, hanem a fanatizmusom egy olyan dolog iránt, mely talán nem létezik, és soha nem is létezett. Néha azért elgondolkozok azon, hogy mekkora egy aljas alak vagyok, aki mások életével és érzéseivel játszadozik, s azokon könnyen lép keresztül azért, hogy elérje a célját. Erre most igazán Altair döbbent rá.
- Ez még mindig furcsa számomra. Tényleg ennyire elutasítóak a férfiak? - még az sem motiválja őket, hogy megkapják maguknak Altair tökéletes, porcelánszépségű testét? Azért, mert ő egy kis kihívást jelent, akit nem lehet az első adandó alkalommal ágyba vinni? Az ilyen férfiak nem is érdemlik meg őt, sőt, még a figyelmét sem.
- Ha együtt tudnál élni a ténnyel, hogy lecsukhatnak azért, mert kilopom neked a múzeumból... Akkor megszerzem neked. Különben pedig meg kell elégedned a sajátoddal, amit majd kettesben kipróbálunk az erdőben. Ma akár meg is mutathatod. - csak tartson el minél tovább a napunk még akkor is, ha estére lenne bőven fordítási munkám. Egy kicsit azért tudom tolni majd, ha elhúzódik, de sajnos haza kell mennem mindenképpen. Annak viszont egyáltalán nem lenne akadálya, hogy Altair is velem tartson ezekkel az éhes ebekkel karöltve, akik egy kicsit bezavarnak a tökéletes pillanatunkba, de szerencsére egyáltalán nem rontják el azt. Kiélvezem Altair különlegesen édes ajkait épp annyira, hogy még többet akarjak belőle.
Történik egy kis közjáték, a kutyák végre elfoglalják magukat, én pedig egyből ki is használom a remek alkalmat arra, hogy lopjak magamnak egy kis érintést. A tányér ezért is marad a helyén, ellenben az én kezeim pár simítás után megállapodnak a derekán, s mikor közelebb lép hozzám, én is közelebb hajolok.
- És honnan szabad a kóstoló? Például innen? - bal kezem ujjai finoman siklanak vállához, ahol enyhén elhúzom a felsőjét, s szakállam szúrós erdeje után megérezheti, ahogy ajkaim kibontakoznak belőle, melyek alig érintve bőrét hintenek oda egy csókot.
- Vagy innen? - súgom halkan, miközben nyaka felé haladok lassan, ahova szintén lehelek egy csókot. Nem vad a mozdulat, nem mohó, s nincs tele türelmetlenséggel. Inkább nevezném érzékinek és áthatónak, mely itt még közel sem ér véget. Jobb kezem így előrébb csúszik a hasa irányába, másikkal pedig rácsippentek állára, s magam felé fordítom a fejét.
- Talán innen? - közel hajolok ajkaihoz, egészen közel, már szinte érezheti magán a leheletem, ekkor azonban olyan széles mosoly kerekedik rám, mely már kissé aljasnak is mondható. Ugyanis megállok csókommal, az nem bontakozik ki Altair ajkain, hiszen várok. Várok arra, hogy elvegye magának, ha szeretné, vagy pedig hogy lássak egy kis sóvárgó fájdalmat a tekintetében.


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyVas. Szept. 26, 2021 2:00 am

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
- Köszönöm Ronan, örülök, hogy betévedtél a bisztrómba.
Ha akkor nem jön be és nem vonja magára állandóan a figyelmemet, akkor lehet, hogy ismét ugyanolyan szürkén élném az életemet, mint eddig is. Az egyetlen színt a festés és az urbex jelentette. Ezt most Ronan váltotta fel. Ő egyszerre jelenti számomra a művészetet és az izgalmat, ugyanakkor védelmet is nyújt amit sohasem éreztem korábban. Egyszerre meleg, perzselő és felvillanyozó.
Ráadásul hagyja, hogy menjenek a dolgok a maguk medrében, bárpedig van minek ott folynia, azok alapján amot Ksenia meg tudott szakítani.
- Még nem. Nem igazán, amint meghallották, hogy van némi közöm az androfóbiához, odébb is álltak.
Kevés férfit találtam eddig vonzónak, ahogy kevés nőt is. Ronan megfogott minden értelemben. Nemcsak a személyisége meg az alkata hibátlan, de a bőrére varrt mesterművek is igazán könnyen megragadják a figyelmet. Legszívesebben az ujjaimmal követtem volna a vonalaikat.
Az....ujjaimmal is, mert amióta az ízt mint érzéket felhozta...már nem csak az ujjbegyeimmel tapintanám ki.
Sosem voltak még mással kapcsolatban ilyen mély, vágyakozó érzéseim.
Ronan már nagyon sok mindent nem vetett a szemeimre és reméltem, a tény sem távolítja majd el tőlem, hogy szűz vagyok.
-Ha kieszel, akkor nekem kell adnod azt az Ouija táblát, amiről meséltél.
Megint felszegte a fejét a mániakus üzletasszony, az a szellemtábla pedig azóta birizgálja a fantáziám, hogy az archeológus mesélt róla.
Megérné csődbe menni miatta, hiszen pénzt lehet szerezni, de olyan ritkaságot, amkt szószerint árjárt a spiritualitás, már nem kapsz minden bokorban.
Ahogy olyan férdit sem mint Ronan, akivel még kéz a kézben sétálva is élvezet vonulni. Úgy néztünk ki egymás mellett mint két viking deitás. Valahogy összepasszolt és tetszett a látvány.
Meg az érzés is, ami átjárta testem, ahogy az ajtó bezárult mögöttünk. Olyan tökéletes érzés kerített hatalmába, mikor  csókolt, annyira vártam már, hogy a karjai között lehessek, amióta nála voltam. Mást nem is tudtam álmodni, csak ezt és hasonló szituációkat. Szerettem volna, ha tovább tart. Mochi meg Mozart ellenben enni szerettek volna már nagyon.
Egy titkos mosolyt küldtem neki. Igen, szeretnék csak vele foglalkozni, amint Mochi és Mozart elaludtak a délutáni lakoma után.
Áh, de igen, meg kell etetni Ronan hasát is, nehogy éhes maradjon. Ezért is megyek a szekrényhez, hogy levegye a tányért onnan. Nem terveztem vele ugyan, de nagyon el voltam ragadtatva attól, ahogy alakultak a dolgok. Kezének érintéseire megborzongtam, libabőr futott végig rajtam és egyből, a tenaszhoz hasonló állapotba kerültem. Kicsit kivártam, kiélveztem a helyzetet és szerettem volna megfordulni, hogy lássam, milyen fény ragyog a szemeiben, de a derekamon lévő keze miatt nem fordultam meg, visuont egy picit hátrébb léptem, hogy ne csak a testének melegét élvezzem, de a szilárdágát is. Mindenemmel akartam érezni őt, ahogy azt is, hogy ő érezzen  ízleljen engem.
- Ha szeretnéd, számodra is szabad a kóstoló.
Válaszom suttogásként veszik el abban a mérhetetlenül sűrű energiában, amit ketten alkottunk, magunk köré.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptySzomb. Szept. 25, 2021 10:34 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- Nincs szükség arra, hogy te tedd jóvá annak a lánynak a hülyeségét. Nem a te hibád volt, és a reakcióidból ítélve nem is igazán számítottál rá, hogy ilyesmit fog művelni. Viszont ne aggódj, ez kicsit sem érint téged negatívan, elvégre nem tudhatjuk, milyen irányba változnak az exeink. - séta közben próbálom egy kicsit megnyugtatni Altairt, mert látom rajta, hogy zavarják az események, melyet Ksenia váltott ki. Pedig egyáltalán nem kellene emiatt aggódnia, nem fogom összekötni őt azzal a bolond és rámenős lánnyal. Csupán magamban jegyzem meg a kérdést, hogy mégis mi vezérelhette arra, hogy vele legyen? Vagy talán régen nem volt ilyen?
- Viszont akkor jól sejtem, hogy neked még nem igazán volt dolgod... Férfivel? - kérdezem tőle némi kétkedéssel a hangomban, hiszen nem tudom, mennyire tapintok ezzel érzékeny terepre. Egyáltalán nem szexuális dolgokra célzok - de a válaszából ez is kiderülne azért -, hanem úgy mindenre. Talán leszbikusnak gondolta eddig magát, és most épp tesz egy kísérletet? Vagy sosem tudhatta igazán, hogy mire vagy kire vágyik? Remélem, nem fogok a végén egy hatalmasat koppanni, mert rájön, hogy mégsem vágyik egy ilyen hatalmas viking érintésére. Bennem van ez az apró félelem, de ha a tekintetére gondolok, a reakciójára és a szavaira, akkor valahogy elúsznak a kételyeim.
- Azért kienni nem szeretnélek a vagyonodból! - nevetem el magam az utcán, s Altairt a kezénél fogva kicsit közelebb húzom magamhoz. Furcsa visszalátni magunkat a kirak kopott üvegében. Furcsa, s talán kissé... Félelmetes. Nagyon régen jártam így bárkivel, s abban a valakiben nagyot csalódtam. S most tessék. Még nagyon szoknom kell ezt a helyzetet.
A kétségeim azonban nagyon hamar elillannak, mikor már kettesben vagyunk a négy fal között, s végre végigvihetjük azt, amit a stúdióban elkezdtünk, s melyért azt hiszem, hogy mindketten már nagyon sóvárogtunk. Különleges forróságot érzek meg egész testemben, mikor ajkaink egyesülnek, kicsit olyan érzésem lesz, mintha egy álomvilágba kerülnék, mely remélem, hogy még nagyon sokáig el fog tartani. Az ebek egy kicsit közbeszólnak, de hát érthető módon ők az elsők. Meg is borzolom hű társam, Mochi fejét, aki izgatottan ugrik tovább a tálkájához.
- A gyerek az első! Legalább kifáradnak és elalszanak, amíg velem foglalkozol... - ezt már akkor mondom utána halkan, mikor elhalad előttem, s végighúzza ujját a hasamon. Nem véletlenül lépek hát mögé az invitálására egyből, viszont egyelőre nem veszem le a kért tányérokat. Finoman érintem felfelé mutató kézfejéhez a tenyerem, és simítok végig karján lefelé, egészen a válláig, ahonnan hátára mászik tenyerem, s lejjebb simogatva rajta megállapodok derekánál. Másik tenyerem is párhuzamosan odafekszik a másik oldalára, s közelebb húzódok hozzá úgy hátulról, hogy érezze egész testem melegét.
- Tényleg van itt egy testhezálló feladat... - súgom közel füléhez, hajkoronájába mélyedbe.  


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptySzomb. Szept. 25, 2021 7:28 pm

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
Megértően bólintottam arra reagálva, amit Ronan mondott. Nyilván mindenkinek más az ízlése és akit szeretünk, úgy szeretünk, ahogy van de ugyanakkor jogunk is van kiválasztani, hogy mi az ami tetszik nekünk. Csak azt sajnáltam, hogy Kseniának úgy be kellett csörtetnie és tönkretennie egy olyan pillanatot, amiből még egy ugyanolyan nem adódhat.
- Sajnálom, hogy kellemetlen helyzetbe hozott téged. Majd megpróbálom jóvá tenni.
Megértő bólintás után egy mosolyt is kapott, ami ugyanúgy őszinte volt. Ha tudom, hogy Ksenia ilyen lesz Ronan közelében, akkor sosem kértem volna meg az archeológust egy ilyen munkára.
-Igazi. - Javítom ki finoman a férfit, hiszen nem áll szándékomban rossz érzéseket kelteni benne.
Kseniával nagyon kedveltük és csodáltuk egymást, de részenről ez inkább másféle csodálat volt. A nyitottságát, a szépségét és a tehetségét bálványoztam akkoriban. Szerettem volna magam normálisnak érezni és azt hittem, ha lesz egy párom, "mint minden korombeli nőnek", akkor majd ezt megkapom.
Vele nem volt meg ez, ami Ronannel, ez az erős vonzás. Legalábbis a részemről már egészen biztos, hogy van.
- Én nem eszek úgysem sokat, meg..számoltam a végtelennek tűnő étvágyaddal is, ha pedig nem lenne elég, van házhozszállítás.
Ezt olyan büszkeséggel mondtam ki, mintha én fedeztem volna fel az egész futári láncolatot. A lényeg, hogy Ronan biztosan nem marad éhen.
Kár is lenne hagyni, hogy valaki, akinek ilyen tökéletesen meleg és nagy keze van, kimuljon az éhségtől. Ronan egy regiment új érzéssel, érzékkel lát el, többek közt ezzel a kezfogással, amit nem terveztem itt abbahagyni.
Miután a lakásom ajtaja bezárult, egy olyan köd telepedett körénk fatyolként, ami mintha visszahozta volna mindazt, amit a teremben éreztem. Követten gyengéd utasításait, ujjaimmal ismét a bőrét kóstoltam, ezúttal felfelé haladva a szíve irányában, a felsője alatt...addig az ajkaim az övére készültek fel, remegve az izgatottságtól.
A nyelven önkénytelenül is végigszaladt az ajkaim között, benedvesítve azokat.
Lábujjhegyre álltam, hogy tudjanak vele az ajkaim találkozni éy mikor ezt megtörtént, meg kellett kapaszkodnom mind a két kezemmel Ronanben. Mintha egész életemben aludtam volna és csak erre a momentunra vártam volna, hogy felébredjek.
Ajkaimat finoman mozdítottam az övéivel egy darabig, aztán a kezeimmel kis nyomást gyakoroltam, hogy jöjjön közelebb, s nyelvem egyszer végigszaladt az alsóajkán.
Mondanom sem kell, hogy a televízióban látott vulkánkitörés, semmi nem volt ehhez képest. Szerettem volna, hogyha örökké tart a pillanat, dehát van két tökéletesen csodás kutyusom, akik alig bírták kivárni, hogy hazaérjek és meg legyenek etetve.
Mochi azonnal a régi kalóztársához, Ronanhez húzott míg Mozart a gazdi kegyeit kereste. Jogosan, mert nálam van az étel.
Nevetve távolodok el az archeológustól és simogatom meg a két szépséget.
- Sajnálim Ronan, de úgy tűnik a gyerekek nem bírnak várni etetésig. Kerülj beljebb.
A konyhába tartottam, ahol a csap alatti szekrényből kivettem az ételt és kiöntöttem a tálkáikba, egyből rá is raboltak.
-Nos, azt hiszem ideje lesz a te hasadat is megtömni.
Mellette elsétáltam, véletlenül végighúztam az ujjaim hegyét a hasfalán és a konyhaszekrényhez sétáltam. Most, hogy Ronan jelen van, nem kell a sámlira állnom.
- De előtte még itt a testhezálló feladat.
A kezemmel felfelé intettem, ahol a tányéros készlet van.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyKedd Szept. 21, 2021 3:20 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
Altair egy szemrevaló, intelligens és különleges teremtés, s még a legszebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy a küldetésem tárgya egy ilyen lány lesz, akit ki kell használnom. Ez nagyon megnehezíti az egész helyzetet, hiszen hogyan is mondhatnám el neki azt, hogy a bisztrós látogatásom egyáltalán nem a véletlen műve volt, s egyáltalán nem azért szólítottam le, mert ez egy spontán ötlet volt? Biztosan nagyot csalódna bennem. Ezt még alaposan át kell gondolnom... Addig is azonban magunk mögött hagyjuk a termet, s láthatóan egyikünknek sincs kedve belemerülni a többi ember társaságába. Én most inkább csak arra vágyok, hogy végre kettesben legyünk, s befejezhessem azt a tökéletes pillanatot, amit Ksenia megakasztott.
- Talán még évek sem elengendőek arra, hogy kiismerjük a másikat, szóval teljesen megértelek. Eléggé furcsa egy lány... Megmondom őszintén, nagyon nem szeretem az ilyen durván nyomulós nőket. Lehet, kissé régimódi vagyok... - válaszolok őszintén. Úgy érzem, hogy ezt tudnia kell, hogy egyetlen pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy bármit is kezdenék azzal a némberrel. Sajnos jobb szót nem tudnék rá találni.
- Igazán férfias? - fejezem mondatát egy széles mosollyal. Annak tudatában, amiket a bisztróban és a lakásomon beszélgettünk, teljesen érthető, ha inkább nőkkel kezdett, akik finomabbak lehetnek, érzelmesebbek, talán törődőbbek is. Én igazából mindegyik lehetek, csak nem olyan könnyű ezt az oldalamat előhozni. A feleségem sok minden visszatuszkolt már a lelkem mélyére.
- És az a nagy ételkupac mindkettőnknek elég lesz? A süteményt pedig ne is soroljuk ide, mert azt bármikor tudok enni! - felelem lelkesen. Egy férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út, szokták ezt sokan mondani... Hát, ez rám teljesen igaz! Közben nyújtom felé kezem, melyet nagy örömömre nem utasít el Altair. A szívem pedig olyan hatalmasat dobban ekkor, hogy kis híján kiszakad a mellkasomból, s Altair lábai előtt köt ki. Megindulunk hát előre, s olyan büszkeséggel lépkedek oldalamon vele, mintha tényleg egy drágakövet tartanék a kezeim között. Egy érző, lélekkel teli drágakövet.
Részemről egyáltalán nem fontos beugranunk sehova, inkább érjünk haza hozzá minél előbb. A lépteim is talán kissé sietősek, s mintha Altair sem díjazná a nagy nézelődést a városban. Minél közelebb érünk hozzá, annál inkább érzek meg az egész testemben valamiféle bizsergető görcsöt, mely akkor hág a tetőfokára, mikor belépünk hozzá, s végre bezárul mögöttünk az ajtó. És az a tekintet, ahogy néz... Jól látom, mintha vággyal lennének megtöltve a szemei?
- Igen, de előbb van még egy befejezetlen ügyünk... - felelem halkan, majd óvatosan megragadom bal kezét, s mintha csak ott lennénk újra a teremben, úgy húzom magamhoz. A hatás kedvéért még a felsőmet is szívesen levenném, de az lehet, hogy most eléggé rosszul venné ki magát, s megijeszteném vele. Ezért hát enyhén meglibbentem a felsőmet, tenyerét pedig a hasam felső részéhez húzom. Még itt is érezheti bőre alatt, ahogy a mély szívdobbanásaim kisugároznak mindenfele.
- Az utolsó érzékelés pedig... - közelebb hajolok hozzá, s most már tudom, hogy semmi és senki nem állhat az utunkba. Ajkaink leheletnyi távolságba kerülnek, onnan súgom rá az utolsókat.
- Az íz... - finoman érintem hozzá ajkaimat, s finom bőrén megérezheti a szőkés szakállak gyengéd csiklandozását. Vajon  mekkora érzelmi töltetet fog ez adni neki?


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyKedd Szept. 21, 2021 6:21 am

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
Akadt Ronanben egy csipetnyi kételkedés, talán? Sőt ennek hangot is adott. Dehát, dehát..látta, milyen vagyok általában az idegenekkel.
- Hidd is el! Mint említettem az emberek nagyrésze elkönyvel unalmasnak a csendességem miatt és nem próbálnak meg megismerni.
Na nem mintha ez engem valaha is zavart volna. Mindenkit egyenlőkén kezeltem a bisztróban, de sokaknak tűnök ridegnek és távolságtartónak. Ha akkor nem derül ki, hogy Ronan a partmenti ódon házban él, akkor biztosan nem barárkozunk össze ilyen hamar. Lehet..ez már nem is szimpla barátság. Egy számomra ismeretlen jelenség, egy megmagyarázhatatlan hatalom adja neki a kisugárzását, ami úgy vonz, hogy hiába is kalimpálnék...nincs menekvés. Mint egy örvény az óceánban, egyre csak húz magába, én pedig mindig is kíváncsi voltam, hogy mi található ott, ahová lehúz. Hagyom hát egyelőre, hogy ez az egész oda vezessen, ahová csak akar. Ha meg is fulladok, de legalább élveztem az odavezető utat. Ronan Nordahl te egy jelenség vagy...
- Legalább szakember fog leenni. Olyan lehet, mintha egy desszert lennék, amit egy Michelin-csillagos cukrász kóstol, nem mennek kárba az ízek és állagok.
Lehet nem kéne és az egy hónappal ezelőtti énem összes vészjelzője beriasztana most, de Ronanben nem tudok nem megbízni. Olyan kevés ideje ismerem, de máris biztos vagyok a dolgokban. Nem lehet ez egyszerű barátság, ahol ilyen erős szikrák tancolnak két ember között.
- Tényleg? Akkor... mutatok majd neked valami újat.
Igen, ezzel most tudtára adtam, hogy látni fogja azokat a csillogó köveket is a testemen. Ha már az látta- hiába nő- aki felhelyezte őket, akkor Ronan...Ő miért is ne figyelhetné meg? Sőt a tekintetéért cserébe, még a szegycsont felettit is megmutatom neki, ha akarja. Mert mikor úgy néz rám, mintha én magam is egy műkincs lennék, akkor nem érzem magam elcseszettnek.

S annyi nap után sem múltak az iránta kavargó érzelmeim, nem csillapodtak hanem csak erősödtek. Egyre többet gondoltam rá, egyre többször volt vendége az álmaimnak és azon kaptam magam, hogy csak azért várom az alvást, hogy addig is tudjak vele időt tölteni. Amíg személyesen nincs velem. Elég érdekes és furcsa pikantériája az életnek, hogy egy férfi iránt táplálok intenzív érzelmeket, egy férfi érintésére vágyok. Ez a férfi pedig pont egy Nordahl.
Az a Ronan Nordahl, akinek majdhogynem meg tudtam tapasztalni az ízét.
Ha nem lett volna Ksenia.
Ha Ksenia nem zavar meg, Ronan ajkain tudnék most ihletet nyerni, aztán egyszercsak megalkotni a lehető legvalódibb művészetet, ami csak két ember között jöhet létre. Bennem volt még az erre vonatkozó vágyakozás, mikor felvetettem, hogy mehetünk akár hozzám is.
- Teljesen egyetértek, Ronan.- Vajon mik ezek a furcsa, mini görcsök a gyomromban? Miért kezdem érezni azt a bizonyos reszketést? Olyan mont az izgatottság...De mi az amit ebből a helyzetből igazán várok? Több lenne mint a csók, mint a kóstolás? ...-Hm? - Érdeklődve pillantottam fel ra, mikor összeszedtem mindent amit kell és magamat is. Vártam, hogy egy bizonyos pontom majd megkérdezi, ezért nem lepett meg, hogy felhozta. - Igen, az. Pár hónapon keresztül voltunk egy pár. Már vagy fél éve szétmentünk. De, annyira más lett. Most még ahhoz képest is rémes. Nem ilyen volt az elején...és most.. - Hogyan tudnám megfogalmazni, hogy ne tűnjön szánalmasnak a próbálkozás? "Óh, de haha képzeld, bi vagyok." Biztosan nem. - Most viszont, hogy időt töltök veled..így érzem, hogy az sosem volt olyan igazán...
Igazán mi? Nagyon kedveltük egymást de ezek a szikrák, a kémia amit Ronannel tapasztalok, ezek sosem voltak jelen. Vajon Ksenia miatt, most Ronannel megy majd az egész lefelé a lejtőn? Mit fog gondolni rólam?
- Menjünk! - Mintha megint kisütött volna a nap a felhők közül. Hát nem akar lerázni! - Miiii? Akkor mi lesz az étellel, amit csak neked készítettem? Meg a sütivel, ami Mifuelle aranytartalékából csentem?
Azokat az epres-pisztáciás macaronokat én magam díszítettem ráadásul.
A sütemények körül keringő gondolaraimat egy érdekes mozzanat térítette vissza a valóéletbe. Ronan nagy kezére pillantottam és sűrűn pislogtam rá, míg fel nem fogtam, hogy mit indítványoz. Még...sosem fogták meg a kezem. Ez egy hatalmas pillanat a számomra. Konkrétan még a szemeim is majdnem könnybe lábadtak.
Mire igazán felfogtam volna már a kezébe helyeztem a saját, karcsúbb kezemet és lágyan meg is szorítottam, a még annál is lágyabb mosolyomnál.
- Nos akkor, indulás Ronan Nordahl! Itt az ideje megtölteni azt a fekete lyukat, ami a gyomrod helyén van.
Az utcán, kéz a kézben vonulva, sokkal magabiztosabbnak éreztem magam. Nem figyeltem ezúttal arra, hogy melyik sikátorból fog kiugrani valaki, mert Ronannel teljes biztonságban érzem magam.
Amennyiben nem térünk be sehivá sem, úgy egyenesen visszatérünk a bérházba, aminek a harmadik emeletén van a lakásom, fel a régi csigalépcsőn, a fehér ajtómig. Ott már sajnos muszáj voltam Ronan kezét elengedni, hogy a táskámból kihalásszam a kulcsokat. Hamarosan meg is lett, kinyílt az ajtó és amikor az bezárult halkan, Mochi és Mozart még édesdeden aludtak, de én csak mozdulatlanul álltam Ronannel szemben. Valahogy..rámjött, hogy most szeretném azt a "kóstolót". Mielőtt még az étel sajá aromája bármin is módosítana.
- Akkor gondom nagyon éhes vagy.
Az arcom felmelegedett és gyorsan kihúztam az ajkamat a fogaim közül. Egyáltalán nem is vettem észre, mikor került egyaltalán oda.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptySzomb. Szept. 18, 2021 8:44 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
Nem hiszem, hogy csak szerénységből hárít Altair, nagyon is őszintének tűnnek a szavai, ugyanakkor némi kételkedés azért akad bennem. Talán udvarolnak neki, de ő nem érzékeli?  
- Ezt nagyon nehezen tudom elhinni! De azért megpróbálom... - mosolyom egészen megadó, hiszen nem nézném ki belőle, hogy hazudna. Egyáltalán nem tűnik férfifalónak szerencsére, azokat a nőket nem igazán kedvelem.
- Tapasztalatom akad, de nem vagyok egyáltalán nőcsábász. - vallom meg őszintén. Egyáltalán nem vagyok az a kategória, aki minden nap mást visz az ágyába. Nem is emlékszek, hogy az utóbbi időben egyáltalán mikor kezdtem nővel. Ennek a hiányát azért meg kell hagyni, erősen érzem magamban, főleg Altair társaságában...
- És hát nem bárkit akarok levenni a lábáról, hanem téged. Nem érdekel más. - mosolyom azért egészen szélesre nyúlik, csak hogy elvegyem a helyzet zavarát, nehogy véletlenül kipiruljon. De hát ha ez az igazság! Nem akarok én mindenkit meghódítani egy kicsit sem. Csak őt. Mindene érdekel, nem csak külsőleg, hanem belsőleg egyaránt, viszont igaz ami igaz, a külseje egyszerűen... Tökéletes. Főleg azzal az enyhe sejtelemmel, ami körbelengi őt.
- A csípőlapátok... Felett? Még sosem láttam ott testékszert... Esetleg... Majd valamikor megmutatod? - megint egy különös kíváncsiság csillan vissza tekintetemből, ahogy elképzelem lelki szemeim előtt a jelenetet, amint felhúzza a felsőjét, és én...  

A másnap amilyen tökéletesen indul, úgy hagyjuk abba az egészet épp a csúcs előtt egyetlen méterrel, köszönhetően annak a lánynak, akinek már nem is emlékszek a nevére, de azt tudom, hogy számomra szörnyen taszító az egész alulöltözött megjelenése, a stílusa, s ahogy Altairral viselkedik. Ezért is hárítok egyből, s leszek keményen elutasító. Vele legalábbis. Amint megindulunk végül kifelé, onnantól megint csak nem létezik más számomra Altairon kívül.
- Hát, nem is tudom, igazából... - sehol. Pontosabban fogalmazva ennyi bőven elég volt az emberekből, nem akarok már közéjük menni, csak azt akarom, hogy befejezzük azt a tökéletes pillanatot, amit nem fogok hagyni, hogy csak úgy elússzon. És a legnagyobb meglepettségemre Altair olyan ötlettel áll elő, melytől még a szívem is kihagy egy ütemet.
- Akkor menjünk hozzád! - vágom rá szinte abban a pillanatban, ahogy felveti ezt a remek ötletet. El sem tudja képzelni, milyen izgatottság lesz rajtam úrrá...
- Igazság szerint nekem sincs kedvem máshoz már egyáltalán. Ennyi bőven elég volt mindenkiből. Amúgy... - egy kérdés azért ott van nyelvem hegyén, s remélem nem bánja nagyon, ha felteszem neki. - Neked az a lány volt az ex barátnőd? - nagyon nehezen tudom őket elképzelni együtt, hiszen ég és föld. Bár, ha így belegondolok, akkor mi is... Mégis olyan szikrák pattognak közöttünk, amiket még sosem érzékeltem.
- Akkor ha benne vagy, részemről mehetünk. Útközben beugorhatunk valami kajáért valahova, ami útba esik. - én azonban még nem mozdulok. Kezem lassan emelem fel a levegőbe Altair elé, s apró mosollyal biccentek tenyerem irányába. Miért ne foghatnám meg a kezét? Persze, ha csak nincs ellenére így vonulni a városban, ahol megláthatják az ismerősei. Kellemetlen helyzetben azért nem szeretném hozni, így bárhogyan is döntsön, én azt elfogadom, s ugyanolyan lelkesen indulok meg előre.


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptySzomb. Szept. 18, 2021 6:54 pm

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
-Hmmi? Nem!
Az arcom egyből forró lett, biztosan jelezve számomra a bőrpírt. Mintha kint álltam volna egy órát a szélben, arccal alőre. Valamiért, mégcsak véletlenül sem akartam, hogy azt gondolja, nekem sok udvarlóm volt. Mert nincs is így meg..csak nem akarom.. hogy ezt gondolja.
- Nem udvarolnak nekem a bisztóban. - Immár sokkal nyugodtabban mertem ezt kiejelenteni. Általában egyébként is nagyon csendes vagyok és ritkán engedem, hogy zavarjanak. Kevdves vagyok, amennyire lehet, de nem szoktam nagyon túlzásba vinni a dolgot. Ronannek sikerült valahogy a küldetés viszont, ami picit gyanús is. - Na és mi a helyzet veled Ronan? Nagyon ügyesen eszel le bárkit a lábáról. Tapasztalt lehetsz benne.
Ez az Altair, gyorsan fordítsd át az asztalt Ronan felé. Vagy mi.
Kedves figura, könnyen jön vele a beszéd és igen megnyugtató a jelenléte, mind addig, amíg rád nem néz azokkal a különleges szikrákatszóró szemeivel. A gondolatra érdekes módon, végigfutott rajtam ugyanaz a b orzongás mint lent, a sötétben, az UV fényénél. Mint mikor valami igazán izgalmas történik egy-egy urbex során. az az igazán addiktív borzongás. Kíváncsi vagyok, mit kellene tennem azért, hogy újra úgy nézzen rám az archeológus.
- Akkor ezt most dicséretnek veszem. Egyébként is, a furák tartsanak össze, nem igaz?
A nagyon ritka, különleges mosolyaim egyikét most is megkapja. Azt, amelyik nagyon is sokat el tud most, ebben a helyzetben árulni. Talán, hogy én is furának tartom őt és, hogy egyáltalán nem bánom a "rámtelepedését". A furcsa művészi tekintettel egyébként is pozitív tulajdonság. A tökéletes és tipikus, az nagyon unalmas, abban nincs semmi izgalom, semmi intenzitás... semmi hangulat, amit meg lehetne ragadni. Csak szürke, szürke és szürke.
Ronan pedig, arany, bronz, fekete, fehér, napsütötte homok és türkiz. A kedvenc színeim.
- Igen, van két kő a szegycsontomfelett és egy-egy páros a csípőlapátok felett.
Nem is értem, hogy mitől is tartottam hirtelen, hiszen mindig büszke voltam rájuk, uganyolyanok számomra mint a tetoválások. A testem pedig egy vászon, pont mint Ronané, akinek a tekintetén mintha megint láttam volna azt a bizonyos fényt, ami annyira magával tud ragadni.
Egy darabig el sem tudtam vonni róla a saját szemeimet, később a karjáról sem volt könnyű..

- Igen, ennél is és nem a karodon hanem egy pár fokkal kellemetlenebb helyen.
Milyen iszonyatos érzés is tud lenni, mikor fel vagy puffadva és az istenért sem akar jobb lenni. Biztosan Ronan sem állt volna végig egy három órás festészetet, ha ilyen dolgok kínozzák.
Így viszont, tökéletes lett minden. Ügyes volt, tökéletes alany és hát...olyan bensőséges hatást keltett minden egyes alkalom, mikor tartottuk egymás tekintetét vagy éppen fogadtam a mosolyát. Hiába voltak körülöttünk még néhányan, mind elfeledtette velem őket.
- Ilyenek...ilyen..Szépek.
Néhány pillanat erejéig tanácstalanul pislogtam rá, keresve a szavakat, mielőtt a "szép" jelző kicsúzhatott volna. Viszont már kint volt és nem változtattam rajta, elvégre ha nem is a legférfiasabb szó a világon a "szép" amit másokra mondhatunk, de attól még tényleg szépnek tartottam a szemeit. Amik igazából a tekintete miatt annyira ütősek. Hiába, a szemek Tényleg a lélek tükrei.
Ha nem akartam volna annyira látni is azt amit érzek, lehet, hogy nem is lettem volna képes elvonni saját íriszeimet az övéitől, egy pillanatra sem.
Fogalmam sincs, hogy csinálta azt a dolgot velük, honnan ezek a szikrák benne, mint a mennydörgés...de azon kaptam magam, hogy nem akarok mást, mint követni a tanácsát és az ajkaimmal is érezni, míg az ujjaim szinte nyelvként kóstolják a bőrét.
Ehhez pedig nagyon is közel jártunk, tényleg talán pár centi volt, amin múlott.
"Vajon ő is ennyire akarja?" Tényleg ilyen könnyen megy? Egy férfihez ennyire közel kerülni?
Ronan vélhetően nem csak "egy férfi", ez lehet az oka, hogy ennyire hevesen vonz felé minden.
Egyetlen egy akadálya lett ennek az egésznek végül is. Ksenia. Miért kellett neki megjelennie és mindent tönkretennie? Miért kellett idióta vizet hoznia a tűzre? Azt rögtön gondoltam, hogy megtetszett neki az archeológus, de ennyire megváltozott? Mi történt vele, hogy ilyen szinten próbálkozik. Hányni tudtam volna az idegességtől és talán egy kicsit tarottam is attól, hogy most ez valahogy talán megtetszik Ronannek és innentől kezdve majd borul minden.
Lassított felvételben ment, Ksenia mozdulatai, Ronan szavai..ez valami újféle verziója lesz a robotpilóta üzemmódnak? Nem hiszem. De akkor mi ez az érzés, ami elindul perzseló útjára a mellkasomtól, le a gyomromig, amíg nem érzem úgy, hogy valami elképesztően gonosz ki akar belőlem törni. Féltékenység lenne?
Elképzelhető, hiszen én annyira féltek mindent, ami közel áll hozzám és Ronannel valami különleges történt nemrég, amiről szinte majdhogynem kiderül, hogy nem is az.
Ez nagy csalódás lett volna.
Volna! Ronan elutasította, tökéletes és csábító Kseniát!
Minden fekete és undorító barna köd elpárolgott a teremből és biztos vagyok benne, hogy ha mesében lennénk, akkor mind Ksenia feje fölé gyűlt volna. Büszke voltam és megkönnyebbült az archeológus szavainak hallatán.
Ksenia majd felrobbant és majdnem én is, amikor otthagyott minket, felöltözött és újabb mondat bombát dobott le.

" Bocs, de én nem érek rá, randim lesz. "

Hogy? Azt hittem, velem tart majd a bisztróba, meg az előbb... Ennyire módosította volna a véleményét rólam, Ksenia? Lehet, azt gondolja, hogy ... Mit is?
Ha nem érzem meg az erős, meleg kezét a vállamon, lehet ott is maradok holnap reggelig mozdulatlanul a teremben, ahol hagytak.
- Mehetünk, persze.
Szinte alig hallhatóan motyogtam az orrom alatt, még mindig sokkban, hogy hirtelen mennyi mindent megéltem miatta. Szinte már nem is emlékszek a képre ami élt bennem róla, mikor apámat hallgattam.
Ronan oldalán hagytam el a termet, mindössze annyit foglkozva Kseniaval, amíg odadobtam neki egy "köszi-t".
- Hol szeretnéd elfogyasztani a jól megérdemelt lakomádat?
Eszembe volt, hogy megköszönjem neki a helytállást, de egyelőre még nem akartam Kseniára gondolni sem.
- Mehetünk hozzám, hozzád, vagy bármerre amerre szeretnél. Most nincs kedvem sok emberhez.
Ami azt illeti, Ronanen kívül most senkihez sem volt kedvem...és őszintén..még mindig ott lógott a levegőben számomra az a majdnem csók.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyPént. Szept. 17, 2021 1:08 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- Ó, valóban? - biccentem oldalra fejem játékos mosollyal, még egy kósza szőke tincs is kimászik összefogott hajamból. - Ezen mondjuk kicsit sem vagyok meglepődve, biztosan sok udvarlód lehet ott a bárban, hogy jól bírd a strapát. - halk elismeréssel közlöm, de könnyedén meglehet, hogy egy cseppet elbeszélünk egymás mellett. Bár a feltételezésem nagyon is helyén való lehet, hiszen a bisztró tökéletes hely az ismerkedésre, mint azt az alábbi példa is mutatja.
- Eddig is furának tartottalak. Bevallom. - szakállam erdejében szélesedő mosolyom azonban könnyen utalhat arra, hogy nem rosszat készülök mondani. Hiába vannak hátsó szándékaim, s hiába vezetett Altairhoz egy teljesen más cél, attól még a szavaim teljesen őszinték.
- Ha nem lennél ilyen különleges, titokzatos és fura, akkor lehet, hogy nem is telepedtem volna rád a bisztróban. - vállam aprót rándul a tényre, mennyire hatalmas és kellemetlen élmény lehetettem számára eleinte. Aztán tessék, most hol tartunk? Mindketten akarjuk a másik társaságát, esélyesen sokkal jobban, mint azt a másik elsőre gondolná. Én nagyon haloványan próbálok utalni erre, s igyekszek finoman formálni a szavakat, mielőtt túlságosan messzire mennék, de úgy érzem, hogy Altairnál ez épp a tökéletes tempó és közlésmód. Amúgy sem vagyok nőcsábász, aki mindenféle konkrét perverz utalásokkal szerez magának nőt.
- Testékszer? - azzal én is büszkélkedhetek, s nem is magának az ékszer szónak az említésére kerekednek el annyira tengerkék szemeim, hogy majd kifordulnak a helyükről. Hanem mert ahol nincs tetoválás... Annak bizony nagyon rejtett helyen kell lennie. Hű. Hát ez nem semmi.
- Például merre? - kérdezek vissza halkan és békésen, bár tekintetem megint úgy kezd csillogni, mint az UV lámpa fényénél. Pedig nagyon észnél kell lennem, mit mondok neki, mégis annyira egyszerűen úsznak ki belőlem a szavak, mint egy békés folyású patakon csúszó csónak.

- Felpuffadok? Ennél jobban? - nevetve hajlítom be a kezem, s bökök rá karizmomra szórakozottan. Nem mintha lett volna ebben olyan hatalmas magamutogatás... Talán egy egészen halovány, mert hát melyik férfinek ne tetszene, ha tetszik egy nőnek a testébe fektetett kőkemény munka?
Altair egy elképesztő művész. Hiába én vagyok a vásznon, mégis ő van benne minden vonalban és satírozásban, egy egészen különlegesen mámorító módon. Ez az egyedi stílus pedig nagyon ritka. Annyira, hogy nem is igazán tudnám megfogalmazni, hogy mitől egyedi, ezt egyszerűen... Érezni kell.
- Nem is gondoltam volna, hogy ilyen szemeim vannak. Többet kellene tükörbe néznem... - mosolygom felé. - Őszinte elismerésem amúgy, nem gondoltam volna, hogy ennyi idő alatt ilyen maradandót alkotsz. - hiszen közel állnak a szívemhez a művészetek, a művészettörténet, melynek világa sokkal mélyebb, mint azt bárki gondolná. Ezért is akarok adni Altairnak egy élményt, hiszen ő mintha kicsit máshogy érzékelné maga körül a világot, mint a többi ember. Az érzelmi töltetek hatnak rá erősen, s most épp egy ilyet akarok neki adni. Ahogy tenyere a mellkasomra simul, szinte érezheti annak mély, ütemes gyors dübörgését, mely könnyen utalhat az izgatottságomra, melyet nem is tudnék leplezni. Hiába vagyok nyugodt és békés, szívem száguldása nagyon hamar lebuktat. Ez a pillanat épp ezért ígérkezik tökéletesnek, hiszen annyira passzol minden, annyira érzéki a helyzet, s annyira remek az időzítés is, mintha egy film forgatókönyvét vinnénk végig, melyet millió ember gondolt át annál is többször. Ahogy közelebb hajolunk egymáshoz, megérzem kellemes illatát, szinte érzem, ahogy szakállam szálait súrolja a lélegzete, aztán... Amilyen édesen jött a pillanat, annál rosszabbul ugrik el tőlünk hirtelen. A betoppanó lány valahol itt ült a többiek között, de nem igazán foglalkoztam vele, s most sem ez volt a tervem. A stílusa számomra pedig gyomorforgató. Nem szeretem azokat a nőket, akik ennyire kirívóan udvarolnak. Számomra ez taszító, hiszen régimódi vagyok eléggé. A mosolyom eléggé hamar lefagy az arcomról, s ez Altairnak is feltűnhet, különösen akkor, mikor megragadom a lány kezét, mely épp a mellkasomon próbál végigsimítani, s eltolom azt magamtól.
- Igen, Ronan a nevem, és nem akarlak megbántani, de nem szeretem, ha tapogatnak. Altair miatt vállaltam ezt el, mert megkért. - szemeim pedig haragos szikrákat kezdenek szórni felé, mikor érezhetően próbálja őt megszégyeníteni. - Szerintem Altair nagyon is jól tudja, hogy mit gondol és hogy érez, szükségtelen bárkinek is kitalálni ezeket, úgysem sikerülne. - hangom meglepően komorrá válik, majd el is lépek tőlük pár pillanatra, amíg visszahúzom a ruháimat. Utána újra visszalépek hozzájuk, érezhetően indulásra készen.
- Bocs, de én nem érek rá, randim lesz. - ekkor váratlanul megragadom Altair kezét, felsimítok karján, majd széles tenyerem megállapodik a vállán, s kicsit közelebb vonom magamhoz a mellkasom felé. - Akkor mehetünk? - pillantok le felé, s mikor ránézek, láthatja, hogy az iménti harag már sehol sincs. Rá nem tudnék így nézni talán soha.
- Ja, ha már itt vagy, úgy volt, hogy Altair zárja a helyet, de mi sietünk, neked meg van időd, úgyhogy majd te bezárod helyette. - ez pedig nem kérdés volt a lány felé, hanem kijelentés. Én nem szándékozok többet foglalkozni ezzel a lánnyal, s erre Altairnak is próbálok utalni azzal, hogy megtolom őt enyhén a kijárat felé.


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptySzomb. Szept. 04, 2021 2:01 pm

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
 - Háááát, nem lenne egyszerű mert kádam van, nem zuhanyzóm.
Megrántottam a vállamat könnyeden, miközben elképzeltem, hogy éppen játszadozok a gumikacsákkal, Ronan pedig kihasználva nem mindennapi erejét, darabokra töri az ajtót..az ételért. Nem mintha valami erős tölgy ajtó lenne, vagy egyáltalán lennének gumikacsáim. Különben sem a fürdőben rejtegetem az ételt. Mindenesetre vicces volt a gondolat.
- Eeengem? Nos...állok elébe! Nagyon jól bírom a strapát.
Valószínűleg véletlenül sem sikerülne ellene nyernem evőversenyt, vagy bármilyen versenyt, hogy őszinte legyek. Ronannek van felettem valami különleges hatalma. Mintha a meleg, kedves aurája körbevenne engem és kiszívná az összes negativitást belőlem. Vagy..várjunk! Ronan ezt úgy értette, hogy engem..? Oh egek!
Vajon milyen lehet? Mit szólna hozzá, ha megtudná, hogy még senkinsem ért hozzám úgy, ahogy kívánom, hogy Ronan hozzám érjen.
- Én azt sem bánnám, ha összetörnének a csontjaim, ha egyszer tényleg elég közelről érezhetnék egy tornádót!
Jajj. Ezt most hangosan mondtam ki? Bár lenne egy törlés gomb erre is. - Hát..ha eddig nem találtál furának, akkor mostmár biztosan.
Hogyne tartana? Még szép, hogy igen! Ki az aki ilyeneket mond? Hát persze, hogy Altair Borges-Ward, ki más?
Nem ártana csendben maradni, mert egyszer tényleg elüldözöm Ronant és többé nem is tér vissza. Bár..ő egy nagyon bátor férfi, attól még lehet nála is eljön az a pont, hogy sok lesz neki a lényem.
Szinte édes szavai hallatán, ez nem most lesz, ami miatt én igencsak boldog vagyok.
- Nekem...nekem tényleg mindenhol vannak, ahol pedig nincs..ott testékszerem.
Most ezt miért kellet? Mi volt ezzel mi volt a szándékom? Nagyon jól tudom, hogy sok embert taszít a tetoválás és a piercing. Mi van ha sok? Nem, Ronan hátha más. Ő értékeli a művészetet, hátha annak látja majd tényleg mindazt ami a testemet fedi. Hiszen a tetoválások egy részét és a piercingeket nem ő rakatta rám.

- Mielőtt egy csapat készülne lefesteni? Még a mégén felpuffadsz és nem bírod majd végigállni az eseményt. Szóval szigorúan csak utána!
Ez az Altair, csak keményen!
Persze Ronan Nordahl szemei és tekintete egy olyan pontnak tűnik, ami ellen nehéz felvenni a harcot. Leher az apjának is pont ilyen és így..már egyáltalán nem csodálom, hogy az anyja nem az apámat választotta. Egy tekintet sok mindent elárul.
Szerencsére Ronan vagy tényleg nem vette észre az enyéimben, hogy mire értettem, amit mondtam, vagy pedig úgy döntött, lovahias lesz és nem veszi észre, hogy itt az volt a lényeg, hogy másnak nem vállalta volna ezt el.
-Nem! - Vágom rá egyből, de gyorsan meg is gondoltam magam. - Mármint de. Egész természetesnek tűntél, mintha mindig is ez lett volna a hobbid.
A székemben ülve kossé hátrébb húzódtam, hogy legyen Ronan nem kis testének hely és megnézhesse amit alkottam róla.
Igazából az egész kicsit sem votl színes. Teljes alakjában rajta volt ugyan, de csak a tetoválásai voltak feketén kiemelve, s szemei kékje világított ki a vászonról. Próbáltam megragadni azt a tekintetet, amit nála, este, az UV lámpa fényénél tapasztaltam. Dehát egyszerűen páratlan és újraalkothatatlan. Mit meg nem adtam volna, hogy újra úgy nézzen rám..
Ennek ellenére próbáltam a testének minden kis részletére figyelni, ami meg is jelenik a vásznamon.
- Nos, bevallom, mikor beleegyeztél..utána én rengeteget gondolkoztam azon, hogy melyik az a részed, amit igazán szeretnék megragadni. Azt hiszem, egyértelmű lett a választás.
Még álmaimat is sokszor "üldözték" a szemei. Miközben festettem rá, akkor is olyan intenzíven figyelt engem... Egyszerre volt ijesztő és magával ragadó pillanat. Pont min a hőbörgő óceán.
-Igazán?
Némi habozás után a kezemet az övébe helyeztem, s hagytam, hogy maga után vonjon. Míg szemeim a hátán feszülő tetoválasokat elemezte, lábaim, alig győzték követni az izlandit.
Saját szemeim az övéire emeltem végül, amint megdordult. Nem azért mert szégyeltem, hogy bámultam őt.
Elvégre olyan megkapó látvány, a bőre alatt mozduló izomtömeg, a tetoválások változása, ahogy a bőre alkalmazkodik teste helyzetének a módusulásához.
Azért siettem a szemeimmel az övéit keresni, mert az ő szemeibe nézni szinte mindig egy újabb kalandot rejt.
S nem csak a szemei, de minden szava, mert azokból kiérződik minden szenvedély a műkincsek iránt. Segíteni akar benne, hogy ezt mind nekem is sikerüljön átélnem.
-Tapintás, illat..
Ujjaim szorgalmasan, szófogadóan követik az archeológus által kijelölt utat de a szemei és illata közben más érzékeimet is életre keltik.
Minden érzékemmel érezni akartam Ronant, hogy utána tökéletesen megalkothassam.
Bőrének textúrája, a minimális felszíni eltérések, ahol tintával keveredik...
Egy valamit azonban kihagyott a férfi, ugyanis a hangja elérte testem mélysegeit, ahol a sejtjeim táncolni, rezonálni kezdtek.
- Igazán mélyre ható élmény Ronan Nordahl.
Hangom alig hallhatóan de megmásíthatatlanul elhagyta ajkaim rejtekét, ujjaim pedig haladtak déli irányba, immár útmutatás nélkül.
Nem fogom visszavonni amit mondtam, nem fogom szégyellni sem. Ez nekem mind érzékelés, érzés és művészet. A művészetben pedig nincs semmi megvetni való.
Ezúttal elvontam szemeimet az arcáról, hogy követhessem és láthassam, amit érintek.
Mellkasa után, az egyenes hasizom dombjai, az a szélesebb kötőszövet mely a két oldalt határolja középen, túl a köldökén...
De kimarad mégegy érzék, mi nekem eszembe sem jutott volna. Az ízlelés.
Immár a mozduló ajkaot figyelve, nyelvem az "íz" említésére, öntudatlanul is végigszalad a felső ajkamon, némi nedvességet kölcsönözve a húsos, rózsaszín érzékszervnek.
Milyen lehet Ronan íze?
Kezem egyre lejjebb szökött, de az arcom egyre közelít hozzá, szemeim az övéi és ajkai közti utat is bejárta. Nem is tudom, mikor akartam valamit ennyire utoljára. Szószerint belekóstolni a művészetbe Ronan altal.
Szinte éreztem összeérni ajkainkat, ujjam már a lepel szegleténél járt. Olyan közel voltunk ahhoz, amit beismerem...az álmaim óta nem bírok a szervezetemből kiűzni.
Márcsak akkor vettem észre a plusz egy személyt, mikor Ronan eltávolodott tőlem. Szinte fáztam.
- Ksenia...
Sosem, még szakításunk alkalmával sem éreztem iránta smmi negatívat, pedig akkor már nagyon is más volt, mint kapcsolatunk elején.
Kezében hozta az alkotását Ronanről, nem lepett meg, hogy igazából csak a mellkasa s attól lefelé volt rajta a férfi, a lepelig. Így is csodás, valós alkotás volt persze, szinte ábrázolva a kis pólusokat is.
- Tudtam, hogy itt talállal titekeket, csak azt nem, hogy ilyen meghitt helyzetben.
Letette az alkotását egy állványra, odasétált hozzám, végigsimított a hajamon, majd Ronant közelítette meg, pontosan azt az utat követve a felsőtestén, amit az én kezem tett meg korábban. - Ronan a neved igaz? A helyedben nem reménykednék. Altie még nem hevert ki engem és talán nem is fog. Mi azonban...
A hangja csábító és mély, mozdulatai kecsesek mint egy vipera..mégsem találtam már benne semmi vonzót sem. Pláne, hogy Ronanhez máris így közeledett. -...Kezdhetnénk egymással valami igazán katartikusat. Esetleg hárman..ha már ennyire bejössz az exemnek.
Nem is tudtam, hogy képes vagyok olyan reidegseggel nézni, mint ezúttal Ksenia felé.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyPént. Szept. 03, 2021 6:55 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- Azért vigyázz az ilyen kijelentésekkel, biztosan nem szeretnéd, ha zuhany közben rád rontanék azzal, hogy éhes vagyok... - még ha ez most eléggé kétértelműen is hangzott. Kínos. Viszont egyáltalán nem elutasító, sőt, még szélesebbé válik a mosolyom attól, hogy bármikor szívesen lát magánál. Erre remélem, minél előbb sort kerítünk.
- De én csak téged akarlak leenni a lábadról! - reagálok találó szójátékra egy igencsak jóleső nevetéssel. Érdekes, mennyit változott az eleje óta, mikor először találkoztunk. Egy alapjába véve félénk lány, akit azonban épp az ijesztő dolgok izgatnak? Hiszen itt van még mindig velem az eset ellenére is, és nem úgy tűnik, hogy nagyon kényszerítené magát. Érdekes lány, az már biztos.
- Egy hatalmas vihar valóban szép tud lenni. Bár amikor belekeveredsz a közepébe... Az nem mindig tud kellemes lenni! - a kedélyek egyre inkább lecsitulnak, mások pedig felébrednek. Milyen választ adhatnék mégis a kérdésére úgy, hogy ne tűnjek egy semmirekellő perverz alaknak? Halk gondolkodásom jeleként megpödröm szakállam, s úgy villan be a tökéletes válasz, hogy még a szívem is kihagy egy ütemet.
- A te tested maga a művészet. Minden apró pontnak története, emléke és érzései vannak, és szívesen felfedeznék rajtad minden kis vonalat és írást. Mindenhol... - adom meg halk válaszom, s igazán elmélyednek azokban az átható, különleges szemekben. Altair nagyon furcsa lány. Olyan titokzatosság öleli őt körbe, ami kegyetlenül feléleszti a szenvedélyem legapróbb kis morzsáját is arra, hogy megfejtsem őt. Mindenét. A testét és a lelkét egyaránt.

- Te aztán tényleg mindenre készültél! Egy kis előkóstolót nem kaphatok...? - a kérdésem persze nem komoly, hiszen már gyűlnek az emberek, az idő sürget, s hát hogy nézne ki, ha most hirtelen belebújnék Altair táskájába, és úgy falnék, mint akit éheztetnek? A jutalmam maradjon a végére.
Meglepően gyorsan eltelik a három óra, s bár véleményem szerint ez nem túl sok idő, de azért biztosan elegendő arra, hogy valamit alkossanak belőlem. Bár megmondom őszintén, művészet ide vagy oda, engem csak és kizárólag az érdekel, hogy Altair vásznán mi szerepel. Ezért is lépek oda hozzá egyből, miután végeztünk.
- Remélted? - vágok közbe. - Talán olyannak tűnök, mint aki napi rendszerességgel modellkedik? - nevetem el magam. - Nem volt vele problémám igazából, és hát kíváncsi vagyok már, hogy mit alkottál. - mikor elmegy a sereg, akkor lépek közelebb a vászonhoz, hogy alaposabban szemügyre vegyem. És amit látok, az egy kis csoda papírra vetve.
- Nahát... Nagyon különlegesen ragadtad ki a... Dolgokat... - nézek végig magamon, s így Altair közelében, ahol újra csak érzem azt az illatot, amit a párnám sajnos nem őrzött meg olyan sokáig, mint vártam... Eszembe jut egy kissé talán őrültnek tetsző ötlet.
- Viszont van egy tökéletes párhuzam az alkotásod és a műkincsek között. - nyújtom felé kezem, melyet ha elfogad, akkor magammal húzom a kör közepére. Megragadom csuklóját, s egyelőre még csak tartom a levegőben.
- Én akkor tudom megélni igazán egy műkincs történetét, akkor érint meg igazán a lelke, ha nem csupán egy ócska képről nézem azt. Ha nem csak olvasok róla. Hanem ha minden egyes érzékemmel magamba szívom azt. Látom közelről a vonalait, a kis hibáit, érzem az illatát, és... - ekkor tenyerét lassan a mellkasomra húzom, persze csak akkor, ha nem érzek felőle ellenkezést. Ha sikerül, akkor tovább folytatom, végig mélyen a szemeibe fúrva a sajátomat.
- Kitapintom minden apró kis szegletét. Érzem az ujjaim alatt az anyagát, érzem a melegségét, a redőit. Akkor kel igazán életre egy műkincs, ha mindenemmel érezhetem. Talán egy festmény is akkor él igazán, ha érzi a festő azt, akit a vászonra önt... - hangom érezhetően halkabb lesz, mikor tenyerét lassan megindítom lejjebb magamon. Eddig fedte a hasam a lepel, de az ekkor látványosan lehullik a derekamra. Ahogy lejjebb szökik a keze, érezheti, hogy enyhe libabőr fut végig rajtam az érintésétől, különösen akkor, mikor elengedem kezét, hagyva, hogy esetleg maga érintsen meg ott, ahol szeretne. Itt azonban még nem végeztünk...
- Még egy érzékelés azonban kimaradt, ami a műtárgyak esetén nem feltétlenül lehetséges, de egy festménynél talán mégis... Ez pedig az íz... - ahogy elkezdem az utolsó mondatot, mintha arcom enyhén megindulna előre Altair felé, de ez a tökéletes pillanat abbamarad. Hogy az isten verje meg! Az ajtó kicsapódik, s mintha egy ismerős lány csörtetne be rajta, egyenesen minket megcélozva. A csalódottságot le sem lehetne mosni az arcomról, mikor elhúzódok Altairtól, s jobban magamra húzom a lepelt.  


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptySzer. Szept. 01, 2021 4:32 am

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
- Hát...Úgy sem tudok keveset főzni, szóval igazából...bármikor jöhetsz.
Ezt a burkolt célzást, már kévésbé "burkoltá" nem is tehettem volna. Nem tudtam pontosan megragadni, hogy mi vonz ennyire Ronan Nordahlban, de biztosan nem az izgalma annak, hogy most tulajdonképpen apám ellen cselekszek. Egyszerűen a kisugárzása, a személyisége és az a hihetelen erő, ami előre hajtja...a fanatizmus. Nekem ez mind vonzó, olyan mint lepkének a fény.
- Akkor pénteken, jövőhéten, viking deitásként jelenünk meg, hogy mindenkit le tudj ennni a lábáról.
Iiigen, most direkt próbáltam humoros lenni, de movel általában senki sem érti vicceimet, így most is rezzenestelen arccal mondtam, mintha halál komolyan mondtam volna, hogy ne is sejtsék, hogy ennyire nem megy nekem. Ugyanakkor örültem, hogy nem talál nagyon unalmasnak és tervezi, hogy több időt tölt velem.
- Nagyon alapos vizsgálat alá. Semmi sem kerülheti el
a figyelmem.

Ha sikeresen megszállná valamk, akkor nehézkes lesz visszaszerezni a testét..reméljük, hogy nem szemelte ki mostanában magának egy démon. Az kínos lenne. Az önzésem és kíváncsiságom azonban annyira hajt előre, hogy képes vagyok eltekinteni efelett.
Remélem, hogy Ronan tényleg megértette ennyi jelzés után, hogy ha a szenvedélyről van szó, akkor nem ismerek tabut és lehetetlent. Talán pont ez az, ami kettőnket összekapcsol, csak őt a műkincsek iránti vágy hajtja ennyire.
- Még hóvihar is volt azon az éven, nehezen közlekedett a mentőautó is. Lehet, valahol ennek köze van ahhoz, amennyire most is imádom a vihart.
Minden olyan élettelteli, indulatos és erős. Adj egy vihart plusz az óceánt és én azonnal ott keszek, hogy megfessem. Ronannek is boztosan jól állna egy szürkés-feketés, kavargó égbolt, felkorbácsolt, tajtékzó hullámok és egy gyönyörűen fénylő villám. Igazi, északi Isten lenne a képen, akit Thor is megirigyelne.
Olyan szívesen térképezném fel tényleg minden procikáját, hogy van-e rajta akár egy mikroszkópnyi kis hiba is. Erősen gyanítottam, hogy semmit sem találnék.
-Sőt...?
Fejem oldalra billentem, mint mindig mikor valami őszintén érdekel. Vajon ő is úgy vágyik arra, hogy lássa a testemet fedő vasznak, mint amennyire én szeretném látni az övét? Készen állok a válaszra? Nem tudom, de az biztos, hogy nagyon szerettem volna hallani, hogy kimondja. Az UV lámpa segítségével már úgyis felfedezte testem egyik rejtelmét. Akkor, abban a tekintetben minden benne volt és hát..nálam is beindított egy bizonyos reakciót. Sosem fogom elfelejteni azt a teki tetet, újra és újra magamon akarom tudni. Ronan Nordahl, megfejthetné a tetoválások titkát is.

Ez a kérdés azonban várat magára, egyelőre legyünk túl ezen az ominózus eseményen, mikor már nem fogja takarni más mint egy vékony lepel.
- Uhum! Is- is. Én is készítettem ebédet, meg Mifuelle féle epres-krémest is hoztam, ami nagyon elnyerte a tetszésed. Meg némi házi limonádét, gránátalmásat. - De vajon mit szólnál hozzá Ronan Nordahl, ha megtudnád, hogy álmomban a bőröd volt az én vásznam?
Hogy éreztem az ecsetemmel, ahogy a bőröd alatt megmozdult az izom és szinte hallottam szabad füllel az ereid lüktetését, amik igyekeztek vért szállítani a szíved felé?
Tulajdonképpen csak annyit múlott, hogy ujjaimal is érezni tudjam a textúráját vásznadnak, hogy ébresztett az órám.
"Mi lenne, ha mindezt megtudnád Ronan?"
Persze utána is furcsa érzéssel a lábaim közt indultam el a reggeli tisztálkodási rituálémra. Illetve, egy ideje már nem is olyan furcsa érzéssel.
- Hát nem mintha sokat láttam volna, de nincs egy miniméternyi szégyelnivalód sem Ronan, így nem csoda-
Attól még nagyot nyeltem. Zseniális ötletnek tűnt őt elhívni az festészetre, de a mellkasomban és hasamban rémesen kényelmetlen érzést keltett az egész helyzet, hogy ennyire sokan, pontosabban rajtam kívül nyolcan, fogják vizslatni és ábrándozni róla.
Mi van ha valaki elnyeri a tetszését, kölcsönös lesz és többé nem látogat meg a bisztrómban? Alig ismerem, de egy darabig szörnyen magányos lennék, ha úgy lenne és Ksenia..Ksenia épp rátért arra az útra. Mosolyaim Ronannek szóltek, dehát az exem olyan közel ült, hogy néha felszínre dobták elmém hullámai a gondolatot, hogy talán az archeológus-újdonsült modell, neki szánta a mosolyokat és nem nekem. Alig vártam, hogy vége legyen az eseménynek.
Mintha meghallotta volna gondolataimat, a szőke férfi elém lépett és az arcomra reflex-szerűen a tipikusan neki szánt, lágy mosoly ült.
- Reméltem, hogy ezt mondod.. - Hogy mi? Hamar össze kell szednem magam. - Úgy értem...remélem, hogy tetszett.
Szép mentés, hátha be is válik, amíg a többiek kiürültek a kis teremből. Nagyon akartam, hogy mindenki elhúzzon a fenébe. A levegő körülöttünk valahogy besűrűsödött, nehéz lett mégis tetszetős és a férfi egész jelenlétének, tekintetének volt egy különös hatasa rám, ahogy előttem állt a lepelben. Kétségkévül nagyon hajaz ez az álmomra. Az ajtó bezárult, hangjára nyeltem egy nagyot, hogy a csomótól megszabaduljak és tudjak valamit mondani, de főleg csak ültem a bárszéken és néztem őt.
Azt se tudom, hogy pislogtam-e egyáltalán, viszont még így is meg kellett emelnem az állam, hogy a tekintetében el tudja tévedni.
- Ronan...
Most kéne valami frappánsat kitalálni. Kéne...csak Ronan ellen fegyvertelen vagyok.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyHétf. Aug. 30, 2021 6:37 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- Kíváncsi lennék a főztödre. – eresztem el a levegőbe könnyedén és kíváncsian, mintha titkon meg akarnám hívatni magam hozzá a jövőben. Talán mert így is van. Az épület, ahol meghúzom magam ugyan igazán hangulatos a régies, öreg és nyomasztó stílusával, viszont egyáltalán nem bánnám, ha egy-egy estét egy élettel telibb környezetben tölthetnék. Például Altairnál.
- Ha beöltözöl velem, én vállalom! Mondjuk jövőhéten valamelyik nap, amikor nem dolgozol. – le kell csapnom a szabad időpontokra minél előbb. Messze van még a jövőhét vége, mikorra a csillaglest tettük, addig még nagyon szeretném őt látni.
- Szóval akkor nagyon alapos vizsgálat alá fogsz venni... – oké, most már teljesen biztos, hogy beengedek a testembe bármiféle sötét entitást, csak hogy Altair alaposan áttanulmányozhasson. Talán még izgalmas dolgok is elsülhetnek ebből, ha jól játszom a szerepem. Persze, csak óvatosan. Nem akarok túlságosan ráijeszteni Altairre, valami békésebb démon tökéletes lesz erre a célja. Mármint kísértet, persze.
- Szép időben születtél! Épp halottak napján... – és ezt fel is jegyzem a képzeletbeli jegyzetfüzetembe, hiszen néznem kell neki valami jelképes apróságot. Az többet fog érni úgyis, ha a csillaglessel egy élményt ajándékozok majd neki. Meg hát remélem, magamnak is... Lehet, hogy el kellene intéznem, hogy meglepetésként én is ott legyek a kis születésnapi összejövetelen? Vajon örülne nekem? Vagy az bensőségesebb, ahova még nem vagyo való?
A beszélgetésünk közben az éjjel egy kicsit más vizekre evez. Olyanok felé, amit én már egyáltalán nem bánnék.
- Nos... – tekintetem megint csak felé emelem épp úgy, ahogy az imént. - Én egyáltalán nem bánnám. Sőt... – ezt a mondatot pedig szépen nyitva hagyom, miközben a tengerkék szemek kicsit lejjebb siklanak a hálóingén, de mielőtt tiszteletlen lennék, tekintetem le is omlik róla. Hiába, Altair olyan vonzerővel rendelkezik, ami a gyengémnek mondható. Ebből pedig még baj is lehet...

Nem gondoltam volna, hogy modellkedésre adom a fejem, de ha már fel lettem kérve, akkor nem utasíthattam el. Egyszer mindent ki kell próbálni!
- Komolyan gondoltál rám? Na és a te kezed által vagy más keze által? – rakom csípőre tenyerem. Ez most egy kissé furának hangozhatott, de hát nagyritkán még az angolba is bele tudok gabalyodni. Azért remélem, értette, hogy saját készítésű meglepetésre gondoltam, vagy valamire a bisztróból.
- Az sem zavarna, ha meztelenül kellene lennem. Nem vagyok egy szégyenlős alkat. – de azért a lepelbe amolyan olimposzi istenként csavarom bele magam, persze nem túlságosan, Altair szemének is akarok hagyni egy kis látnivalót... Mikor elkezdenek festegetni, akkor eléggé sokszor lesek felé, hogy figyel-e, ezért is mosolyodok el a kelleténél többször. Még az egyikük rám is szól, hogy ne mosolyogjak annyit! Szépen vagyunk. Egész jól végigállom a három órát, melyből a taps zökkent ki.
- Autogramot is szívesen adok, hölgyem! – jegyzem meg nevetve, végül egyből Altair felé veszem az irányt. Egyelőre a lepelben, majd átöltözök, ha mindenki távozott. Hátha a leányzó akar egy kis különórát magának...
- Te vagy az első és utolsó, aki erre rávett. Csak mondom. – közlöm széles mosollyal úgy, hogy azt a körülöttünk levők is hallhatják, akik remélem, hogy hamar távozóra fogják. Hogy miért? Hát az hamarosan kiderül...


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyCsüt. Aug. 26, 2021 10:57 pm

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
-Hús és édesség Ronan Nordahl, valahogy pont ezt sejtettem.
Igazság szerint pont a legjobb dolgokat sorolta fel nekem, amik szeretetében, természetesen osztozok. Szeretem a sütiket, az édeset és a húsokat is. Mégis gyakran vágyok valamire, ami teljesen húsmentes. - Nem vagyok egy Jamie Oliver, de el tudok készíteni ezt, azt.
Egy ideje már egyedül élek és bármennyire is szeretem Mifuelle sütijeit, nem lehet csak azon élni. Meghát szeretem az ízeket és minél több íz alkot egyszerre egy harmóniát, annál jobb.
-ígéred, mert akkor Thornak kellene beöltöznöd.
Kissé kételkedve tekinettem az izlandira. A hegyomlás méretű, kalandor, archeológus férfi...szeret beöltözni? Ugyan könyvet a borítójáról nem illik előre megítélni, dehát nem is látni sok olyan férfit, aki tényleg nem valami paródiának néz ki, ha cosplayre adja a fejét.
A Halloween a kedvenc "ünnepem" és igencsak sokszor öltözünk be azzal a néhány barátommal, akik közel állnak hozzám. Lehet, Ronant is rá lehetne venni?
- Minden egyes mentális és fizikális változásról szeretnék feljegyzést tenni.
Semmi sem maradhat ki! Egy életre szóló élmény maradna, ha Ronant megszállná egy démon, vagy legalábbis egy kóbor szellem.
A gond csak az, hogy utána nehézkes lenne eljuttatnom egy paphoz, vagy az erdőbe vinni egy papot..vagy egyáltalán olyan papra szert tenni, aki ki tudná űzni belőle a démont. Ezt..még át kellene gondolnom.
- Bulit nem. Sütnek nekem egy kis tortát, azt megesszük és utána engednek az utamra.
Van, hogy elmegyek velük esténként táncolni, de nem vagyok egy bulikázós vagy nagy bandázós típus. Szülinapjaimon általában eljönnek hozzám a szüleim, beszélünk egy kicsit, adnak ajándékot és igyekeznek is tovább. - A következő hónap elején lesz, november elsején.
Egy másik indok amiért közel áll a szívemhez a Halloween. Furcsa kontraszt, de valahogy pont nekem való ez az egész. Ronan..őt is szívesen látnám a szülinapomon, Mochi is és ketség sem fér hozzá, hogy Mozart ugyanúgy hamar megkedveli majd. Érdekes, hogy Ronannel minden olyan könnyen és zavartalanul halad. Jól esik a társasága.
- Ez egy jó ötlet! Így legalább biztosan tudni fogom mikor tudok átugrani egy körre. Hozok még sütit is.
Nem adtam fel, hogy egyszer teljesen felfedezem az egész kísértetjárta épületet. Ha törik, ha szakad.
Ennél ijesztőbb dolog úgysem történhet már, mint egy illetéktelenül beköltözött férfi, aki szereti lopkodni a nők alsóneműit. Ronan az ő baját is szépen ellátta, ami azonnal küldte a jeleket az agyam felé, hogy vele biztonságban vagyok. Épp vele.
- De akkor ezek szerint, te nem bánnád, ha nem lenne rajtam...hálóing?
Viccelődésnek szántam, ahogy a barátaimmal is szoktam. Na nem ilyennel persze, meg ...ők nem..ők mások.. Viccnek szántam mégis egy különös borzongás futott végig rajtam. Egy olyan igazi, finom, érzéki borzongás.
A lelki szemeim előtt láttam a képet, hogy Ronan azzal a bizonyos tekintettel nézi végig, ahogy ledobom magamról a hálóinget. Pont mint az UV lámpával, csak most az ibolya szín és leplek nélkül.
Mi van velem? Mióta vannak ilyen gondolataim? Miért ilyen különleges pont Ronan Nordahl?
Ez is olyan beteges rajongás lenne, mint amikor izgalom lesz úrrá rajtam, ha valami félelmetes? Vagy egyszerűen csak az izlandi valóban egy Istenség és ezért kizárt nem vonzódni hozzá.
- Csak miattam?
Ez amolyan költői kérdés volt, mielőtt elragadott volna minket az álom. Nem volt sem furcsa, sem ijesztő érzés a kezét fogni közben. Vele és Mochival az oldalamon, nem történhet velem semmi rossz.

- Ilyenkor mindannyian hozunk ételt és közösen esszük meg, különben is gondoltam rád és a feneketlen bendődre. - Szemeim a hasára szegtem egy pillanatra, célzásként. Mennyit bír enni és milyen szoborszerű alakja van...-Nyugalom. Lesz rajtad egy lepel, de úgy használhatod, ahogy szeretnéd. - Szemeim sarkából már láttam, hogy egyesek legyezgetni kezdték magukat, látván, hogy ő lesz a modell.
Nem gondoltam volna, hogy ez engem egy kicsit is zavarna, de egy ici-picit, talán...mégis.
Ugyan! Mind művészek vagyunk és így is nézünk a modellekre. Nekem sem csorgott eddig a nyálam egyetlen korábbi modellért sem.
- Bízd ide, kicsiből is tudunk nagyot varázsolni... Ühm... illetve sokat!
Mi a fene?
Ronan igazi, vérbeli profiként sétált a számára megjelölt helyre. Én magam is leültem a megszokott székre az álványnál. Szemeim egyből Ronant mérték fel, lábujjaktól a göndör hajáig.
Rengeteg megkapó pontot lehetne felsorolni rajta. A tetoválásait, azokat a ritka részeket a bőrén, melyet nem fednek a tetoválások, az izmait amiket egy anatómia könyven is ábrázolhatnának egészen a kék szemeiig. A tekintete.. Kezeimet leengedtem a levegőből, a ceruzával együtt, amit közénk helyeztem, hogy a méreteket fel tudjam magamban vázolni. Ezzel együtt nem tudtam a saját, kék tekintetem levenni róla.
- Pssszt, hé Altie. Hol szedted össze ezt az északi Istent?
Ksenia. Szépséges, tehetséges Ksenia...az ex-barátnőm. Olyan szemekkel méregette Ronant, mintha tőle várná az örök élet forrásának a titkát.
- Ő...nos..a bisztrómban..
Valami marni kezdett belülről, kis..utálat, gonoszság és irigység. Féltékeny lennék? Na de melyikükre? Ksenia az egyetlen, akivel valaha is egy párt alkottam. Ronant csak most ismertem meg, férfi de..nem merném azt állítani, hogy csak barátkozás van a levegőben.
Egy valamit biztosan tudok, Ksenia arcát le tudtam volna tépni, míg Ronanről, a vásznamon kívül, semmi sem vonta el a tekintetem.
Szinte időhurokba léptem, mert márcsak akkor zökke tem ki, mikor az alapító tag tapsolni kezdett, hogy megköshönje Ronannek a munkát. Mára.
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down

Ronan Nordahl

Ronan Nordahl
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
88
Play by :
Kevin Creekman
Join date :
2021. Mar. 05.
Age :
36
∆•∆ :
"Nem halott az, mi fekszik örökkön,
A halál sem ér át végtelen időkön."


Live without regrets - Altair × Ronan XY9uDBu
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Archeológus
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Fc9127151604ed329cd91f5047da51a0-700

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptySzomb. Aug. 21, 2021 9:12 pm

Altair & Ronan
"At the end of time they devour sun and moon,
Then darkness will fall upon the world,
And the end of time will be coming very soon,
When all living things shall burn."
- Azért az jó, hogy nem egy diétázó salátás nőszemély vagy. Egy közös nagy vacsora eléggé hangulatos tud lenni, főleg, ha tele van hússal és édességgel. Te tudsz főzni amúgy? - kérdem tőle érdeklődve, hiszen nagyon kíváncsi lennék, hogyan működik a konyhában. Számomra vonzó, ha egy nő ért a főzéshez, főleg, hogy az én szívemhez a hasamon át vezet az út. Is.
- Be kellene, hogy öltöztesselek viking asszonynak. A hajszíned tökéletesen megvan hozzá úgyis! Elmennénk egy menő kosztümben abba az étterembe. - elnevetem magam, de igazából gondolhatom komolyan is... Ezt majd rábízom, mennyire vállalna be egy ilyen szórakozást. Nálam semmi akadálya! Altairral jelenleg nem tudnék elképzelni olyan eseményt, amit ne élveznék. Minden bizonnyal a társasága tenné élvezetessé az egészet, hiszen egyre több pillanatra feledem el akaratlanul is, hogy miért is vagyunk pontosan most együtt. Jobb is, ha néha elfelejtem. Legalább addig nem mardos a bűntudat... Főleg azért, mert ez a lány ártatlan. Kívül, belül az, akit bántalmaztak gyermekként, s én pontosan ezt akarom kihasználni. Milyen kegyetlen... És szánalmas.
- Akkor egy alapos vizsgálatnak leszek kitéve, ha megszáll valami? Nem is rossz! - simítok végig szakállamon épp olyan elmésen, mint az a bizonyos gondolkodó szobor. Egyre jobban érzem, hogy el kell játszanom ezt a szerepet, mert még jó dolgok is kisülhetnek belőle, főleg, ha Altairt tényleg ennyire foglalkoztatja ez az egész kísérteties világ.
- Mikor is lesz pontosan a születésnapod? Csak nem rendeznek neked valami kis bulit, amire engem senki sem fog meghívni, így kénytelen lennék valahogy meghívatni magam? - felnevetek jólesően, még ha Altairról nem is igazán tudnám elképzelni, hogy élvezne ilyen társasági eseményt. Azonban így, hogy mostanság lesz a születésnapja, talán be tudok zsebelni pár jó pontot nála.
- Ha gondolod, add meg a telefonszámod, aztán rád csörgök, ha itthon vagyok. - és már kapom is elő a mobilomat írásra készen, már ha nem túlságosan gyors tempó ez neki. Remélem nem, hiszen beleegyezett, hogy bármikor átugrik hozzám egy körre. Mármint hogy... Találkozni. Hát ilyen gondolatok közepette persze, hogy félreértem a szavait!
- De...? - kérdezek vissza halkan, miután már megbontottam a hosszas szemkontaktust, mely túlságosan is mély volt most. Van valami nagyon különös a tekintetében, ami teljesen megbabonáz, épp úgy, ahogy a műkincsek.
- Nem a többiek miatt mennék igazából. Csak miattad. - ezt még azelőtt jegyzem meg, hogy kezem a kezére simul, melyet nem hogy nem húz el, de még rá is kulcsolja ujjait. És itt válik még bonyolultabbá ez az egész kusza történet...

Az egy hét nagyon hamar elrepül. Egy részét végigdolgozom, de amikor éppen nem a munkámmal foglalkozok, akkor a bisztróban tengetem az estéimet Altair mellett, mint a harmadik őrzővédő kutyája. Aztán elérkezik a festegetés, melyhez én fogok modellt állni, és hát ugyan még ezt nem csináltam, de mi lehet nehéz abban, ha mozdulatlanul állok három órát? Minden bizonnyal minden.
- Lesz valami kaja is? Persze, most nem gyümölcskosarakra gondolok, amit az emberek maguk elé rakosgatnak ilyen helyzetekben... - mosolygom szélesen, mikor belépünk a stúdióba. - Jut is eszembe, teljesen le kell vetkőznöm, vagy lesz valami kis takaró rajtam ott lent? - kérdem tőle halkan, hevesen mutogatva a nadrágom felé. Nekem nem okozna gondot a meztelenség, de őt nem tudom, hogyan érintené. Tartok tőle, hogy hirtelen rosszul, de merem remélni, hogy azért lenyűgözhetem.
- Üdv! Ronan vagyok. - köszönök a többieknek, akik épp bent vannak. - Az a festék nem biztos, hogy elég lesz! - jegyzem meg Altairnak szórakozottan, mikor az egyik állvány felé mutatok. Részemről bármikor kezdhetjük, ha mindenki elfoglalta a helyét, s ha megkapom a parancsot, akkor egyből levetem a ruháimat a kijelölt helyre, majd a kisebb kör közepére sétálok. Mehet a menet!  


credited to karol
Vissza az elejére Go down

Altair Borges-Ward

Altair Borges-Ward
Páciens
Something about me :
Hozzászólások száma :
45
Play by :
Alberta Berlin
Join date :
2021. Mar. 13.
Age :
27
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_oj9of7dlSY1uno395o1_250
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Művész, Bisztró manager
∆•∆ :
Live without regrets - Altair × Ronan Tumblr_m12v59PU1N1qbu3id

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan EmptyKedd Aug. 17, 2021 3:34 am

Ronan & Altair
"What we fear of doing most is usually what we most need to do."
Ronannel kialakult valami érdekes...szimpátia, ha úgy tetszik. Ahhoz képest, hogy apa mennyi mindent megtett, hogy utáljam a Nordahl família férfi tagjait, valahogy már első pillanattól kezdve azt az érzést keltette bennem, hogy tényleg...érdeklem. S ezt újra és újra bizonyítja. Ráadásul olyan, megnyugtató a közelében lenni, mintha mellette soha sem eshetne bántódásom. Tetszik ez az érzés, hiába keresem általában a zűrt, azt ami felzaklat.
Egy bizonyos értelemben Ronan is felkavar, ugyanúgy mint a viharok, melyeket annyira szeretek, mikor elérik az óceánt.
Mikor a víz sötét, zöld s fehéren habzik..a sziklák szinte feketék és az ég is szürke. Ekkor történik meg a varázslat! Jön egy villám a maga élénk fehér, arany színeivel és bevilágítja az égboltot. Ez a jelenség számomra az archeológus.
- A "Fald fel Amerikát". Azt hiszem, legalábbis, hogy az a hely neve. Voltam már ott, de sajnos méretük is nő a hamburgereknek, nem csak a csípősségük, így a másodiktól feljebb már nem bírnék menni, mert akkora, hogy nem fér belém. - Itt azért muszáj voltam elnevetni magam. Természetesen attól még belekóstoltam a legcsípősebbe. Pár falat ment le és már annyira csípett, hogy semennyire sem éreztem a hamburger ízét, ami így már fabatkát sem ért nekem. - Azonban, nagyon menő lenne, ha én lehetnék a rekordot megdöntő viking segédje.
Azok alapján, amit láttam a bisztróban, ha Ronan nem képes új rekordot felállítani, akkor senki.
Már előre büszke voltam rá. Mi van velem? Tényleg csak arról van szó, hogy ennyire büszke vagyok vagy pedig örömmel tölt el, hogy ilyen rövid idő alatt, egyre több találkozót beszélünk meg? Ez az volt egyáltalán? Meghívás, hogy menjünk el a gyorsétterembe eggyütt?
-Fakéregben? Azta, isteni finom lehet. A füstölt ételeknél is imádom, mikor a földes, fás jelleget ki lehet érezni miután alaposan megrágom az ételt.
Szeretem az élénk kirobbanó ízeket is, de sokkal különlegesebbek azok az ételek amik nem tolakodóak. Csak akkor élvezheted a rejtett, különleges ízeket, ha alaposan megrágod és csak arra az egy falatra koncentrálsz. Vajon Ronannek minden rétege ilyen lelkes és pozitív?
- Örülök, hogy megosztottam veled. Így..ahogy te beszélsz róla, sokkal különlegesebbnek érzem sem mint bántalmazásnak.
Bízd Ronanre, hogy még a leglehetetlenebb dolgot is egészen tetszetőssé tegye. Ráadásul mindezt azzal az érdekes tekintettel, ami a sötétben, az UV lámpa fényénél is olyan intenzivitással fénylett. Tetszett ez a tűz.
Vajon mindez csak a tetoválásaimnak szól?
Be kell vallanom, valahol, mélyen legbelül mintha éreztem volna a félelem minimális szikráját ettől a nézéstől, de ez inkább hasonló ahhoz az izgalomhoz, amit egy urbex során érzek, ha valami árnyat látok megmozdulni. Amely érzés gyakran indok az ódon épületek felfedezésére.
- Hát én úgysem tudnám. Ahhoz pap kéne és közülük sem kvalifikált erre mind. Lehet örökké megszállás alatt maradsz. Szóval minimum számíts egy retinavizsgálatra.
Nem vicc! Tényleg képes leszek még a torkán is lenézni, hogy belülről látszik-e valami, mint néhány horrorfilmben. Neki az archeológia, az ásatások, a műkincsek a szenvedélye. Nekem a paranormális dolgok.
- Nyilván! Ha kiderül, hogy a konkurenciát segítetted, akkor nagyon megharagszok, Ronan Nordahl.
Nem vagyok a boszorkányüldözés híve vagy a haragtartásnak, vagy a zsarolásnak...de ha kell, megteszem. Mondjuk ilyen esetekben mint ez is.
Őszintén örülnék a jelenlétének a bisztróban. Hozna színt, hangot, hangulatot és vendéget, vagyis pénzt, ami mindig jól jön egy vendeglátó egység tulajának.
- Szívesen jövök át, ha szólsz, hogy jöhetek. Egy ekkora kalandor sincs mindig itthon. A busz út sem jelenhet gondot, mivel sajnos a város másik végében lakok, de megéri. - Mostanában sokkal jobban rá is fogok érni. - A hóbapban kevesebbet fogok dolgozni. Mifuelle és a lányok be sem fognak engedni, mert születésnapom lesz. - Szemeim kurta kört írtak le, minden rosszindulat vagy negatív töltet nélkül. Megmondták, hogy nem fognak hozzám szólni, amit persze látszólag gond nélkül elviselem, de a valóságban nem tűröm túl jól. Inkább távol maradok a saját bisztrómtól.
S most nem is zavart a távolság a munkahelyemtől, sokkal inkább az a táv tűnt fel, ami Ronan és köztem van, míg tekinteteink egyre mélyebbre fúródtak egymásban. Sosem éreztem még ilyet. Maga a szemkontaktus is annyi mindent szabadított fel bennem, mit még nem éreztem soha. Pedig nem vagyok annyira idegen az intim érintések művészetében sem.
Ígyhát gondatban, a fantomfájdalomhoz hasonlóan éreztem kezét a térdemről felsiklani a combomon. Ebből azonnal ki kellett cibálnom magam!
Csakhogy ujjai már a hálóingem alját ráncolták fel, pont abban a pillanatban, hogy a mély hangja kizökkentett.
-Hüm? - Kellett nehány perc összeszednem magam, hogy tudjak válaszolni. - Oh! Nekem nagyon kevés rövid cuccom van, de...
Hogy jött ide? Mit kérdeztem előtte? Oh jajj igen, a modellkedés. Egy pillanatra...Hihetetlen, hogy egy pillanatra sikerült úgy összemosnom a kepzelgést a valósággal, hogy azt hittem...
- Nahát! Egy hét múlva gyűlünk majd össze. Néhányuk alkotása kint van a falon, a bisztróban, te biztos felismered makd a stílust! Imádni fognak a többiek, köszönöm.
A hajától kezdve, tetoválásokon keresztül, egédzen a lábujjáig, Ronan teste szinte kiáltja hogy fessük meg. Csak ott lesz Xenia is, az exem. Jó kapcsolatot ápolunk még mindig, de nem lesz vajon ebből gond?
Közben kimerülten dőltem el a kanapén. Észre sem vettem, mennyire fáradt vagyok, míg nem tettem le a fejemet.
- Köszönöm, hogy beengedtél Ronan.
Egy titkos kis mosollyal az arcomon fogadtam a férfi érintését, majd ujjaim behajlítottam az ujjai körül.
Így aludtam el én, Altair Borges-Ward, Ronan Nordahl kezét érintve.

S csakhamar elérkezett az egy hét, ami nem telt el teljesen Ronan-mentesen. Sok vendéget vonzott be és elragadtatta a vendégeimet az enekével, míg zongoráztam. Tetszett a kettőnk dinamikája.
A lakásom epületenek falai előtt vártam meg a férfit, hogy el tudjam vezetni a pár háznyira lévő stúdióba. Különös érzés lett rajtam úrrá meg mikor mellettem sétált is. Ezúttal Mochi és Mozart is velünk tartottak, mind a kettő nyugodt és szelíd. Képesek már végig ülni azt a három órát.
- Köszönöm, hogy elvállalod. Három órán át leszünk itt, de lesz némi szüneted.
Ő egy eletrevaló férfi, aki mondig csinál valamit vajon képes lesz majd három óran keresztül csak ülni vagy...nos, állni?
szavak: ###; zene: ide; megjegyzés: ide;
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom

Live without regrets - Altair × Ronan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Live without regrets - Altair × Ronan   Live without regrets - Altair × Ronan Empty

Vissza az elejére Go down
 
Live without regrets - Altair × Ronan
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Altair Borges
» Ronan Nordahl
» California Live
» No rest for the wicked - Aileen × Ronan
» Down the rabbit hole - Carolin × Ronan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Helyszínek :: Belváros-
Ugrás: