Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Serendipity- Tristan & Jane Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Serendipity- Tristan & Jane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyHétf. Feb. 21, 2022 1:05 am


Tristan & Jane
"Anyone can catch your eye, but it takes someone special to catch your heart."
- Hmmm hát megeshet. - Cukin pillogtam felé, egy hatalmas mosollyal kísérve. - Vaaaagy te is lóghatsz az enyémen. - Már úgy is rájöttünk, mind a ketten, hogy tetszik nekem nagyjából bármi, amit a nyakammal tehet. Oh, a testemen igen finom borzongás futott végig, az emlékek hatására. Ha nem lettünk volna mind a ketten félholtak a nap izgalmai miatt...könyörögtem volna neki, hogy folytassuk.
- Áh, dehogyis. Semmi előnye nem származik belőlem az embereknek. - Semmit nemntudok felajánlani a kedvességen kívül, nos kivéve Tristannak, neki mással is szolgálhatok, de egyszerűen nem láttam, hogy miről beszél. Nyilván az ismerőseim nem bábként kezelnek. Vagy mégis? Tristan...ő egy komoly férfi és nyilván láthatja azokat az oldalakat a történetben, amit én nem. Dehát nem élhetek úgy, hogy nem bízok senkiben. Nem?
Nem tehettem róla, de Tristan ujjainak az útja szépen lassan eltörölt minden kétséget belőlem, ami esetleg felé iranyulhatna. Szemeimet, a világ összes nyugalmát is magamban érezve hunytam le, kiélvezve az érintését. Igen, Tristan az a személy, aki csak a javamat akarja. Ebben teljesen biztos voltam.
-Hát, ha ennek bármi köze van a PDA-hoz, akkor annak állok elébe.
Kihívóan kacsintottam az ázsiai férfinek, aki hát konkrétan egy olyan világba vezetett be, amire nagyon hamar rá lehet függni. Ejnye. Bizonyára rémesen néztem ki a nagy magabiztos, kacsintásos manőverrel, de nem vonhatok vissza valamit, amit már megtettem. Ha csak egy picivel is több magabiztosság szorult volna belém, az tetszene.
Talán megfelelő irány, hogy a lehető legjobban akartam kinézni akkor, mikor Tristan legközelebb megpillant. Az dob az ember lányának a magabiztosságán. Szerencsére, mire megérkezett a férfi, már teljes harcidíszben támadhattam le a csókjaimmal. Vele..vele átsmaciznék egy teljes napot és az sem lenne elég. Nem is csoda, hogy fültől-fülig ért ajkaim görbülete, mikor kezét a combomra helyezte.
- Kár, hogy most nincs idő...hatástalanítani. Habár őszintén, nekem az sem baj, ha kirobbanó az élmény.
Csak nem kellemetlen ez nekik, igaz? Egyszer egy exem azt mondta, hogy nekik ez fáj és ha nem sikerül elmenniük akkor ténylegesen felrobban meg miegymás. Megsajnáltam, de...a sajnálat nem volt elég, hogy segítsek is rajta. Trisen viszont bárhol, bármikor segítenék.
- Tényleg? - Eeeez az! - Áh, pedig csak feldobtam magamra valamit.
Ahha, majd biztos bevallom, hogy jópárszor átöltöztem, hogy ne tűnjön erőlködésnek, de tényleg jól is nézzek ki. Ez a nőknek egy bizonyos előjog. Elhitetni a férfiakkal, hogy csak ilyen szuperül néznek ki, anélkül, hogy órákat a tükör előtt töltöttek volna.
Az arcpír viszont valódi volt és kezem is őszinte kedvességből simított az ő combján, veszélyesen közel a férfiasságához. Áhhhh...nagyon kicsit sajnáltam, hogy nem valamelyikünk lakására, vagy egy félreeső helyre tartottunk.
Nem Jane! A terv, hogy a fogadott bátyáid és a..khm..Tristan megkedveljék egymást. Ez máshogy nem történhet meg, csak ha együtt lazulunk.
Ja, jó terv...csak le kellett fejelnem a kocsit, hogy ne sikerüljön.
- Ami azt illeti... - Valóban picit bezavarodott a kép, de annyira nem volt vészes, ahogy Aaron túlreagálta. - Tényleg semmi szükség erre, Aaron. Teljesen jól vagyok.
Ő azonban nem figyelt rám, hanem Teistan ujjaira, amik a csuklója köré voltak fonódva. Ha nem ez lett volna a helyzet, akkor lehet rávetettem volna magam Tristanra, dehát nem egy random pali akarta magát rámerőltetni, hanem szokásához híven Aaron aggódta túl a sérülést.
- Tényleg jól vagyok, inkább a kocsit ellenőrizzétek na. - Igyekeztem kedvesen, viccel oldani a feszkót, de Aaronnal valami ma nem volt rendben. Kirántotta kezét Tris ujjai közül - ennek hála az órája megkarcolta az állam, de az már mellékes- és csípőre tette a kezeit.
-Azt hiszem, egyelőre ÉN ismerem Janet jobban, és már évek óta. Lehet jobban tudom, ha szükséges a segítség vagy nem.
Bobby szegény próbált közbeszólni, hogy leállítsa, és én is be akartam segíteni, hogy rászóltam Aaronra. - Aaron, fejezd be! Tényleg minden rendben van. - Finoman Tris jobbja köré fontam a karjaimat, hátha el tudom csalni. -Gyere Tris, menjünk, hogy át tudjunk öltözni a kabinban.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyPént. Feb. 18, 2022 12:20 pm

Jane & Tristan
"When she on me I don't feel so lonely,
Don't leave me horny, ride me like a pony."

- Ó, szóval ezek a terveid? Hogy a nyakamon lógj? - vonom feljebb szemöldököm széles mosollyal, mely egy nevetésbe fullad látván Jane “ártatlan” vonásait. Igazából még nem gondoltam bele ebbe teljesen, hogy mi lenne, ha lenne valaki olyan az oldalamon, aki elfogadja a munkámat, a jellememet, s minden velem járó rosszat és jót. Sosem volt még ebben tapasztalatom, bevallom, hiszen a kapcsolatokat eléggé félretoltam egész életemben, s inkább a karrieremre koncentráltam. Jane azonban... Ő annyira más. Vele el tudnám képzelni, hogy ott legyen mellettem az üzleti utakon, hogy benézzen hozzám itt Sydneyben is, ha dolgozok, hogy itthon várjon, ha hazaérek. A bökkenő csak ott van az egészben, hogy még azt sem tudja, hogy ki vagyok valójában. A pozitív az egészben viszont az, hogy ezzel csak bebizonyította, hogy nem a pénzem kell neki, s nem azért “tapad” ennyire. Nehéz dolog a nőkkel bánni!
- Hogy lehetsz te ilyen jó, hogy mindenkinek jót akarj? Még azoknak is, akik láthatóan önző módon egy bábként kezelnek? Te ennél sokkal, de sokkal többet érsz, Jane. - elhajtok egy tincset arca elől, s úgy vizsgálom a vonásait, mintha egy túlvilági teremtmény lenne, egy igazi tündér, aki csak nekem fedte fel valóját. Tényleg szomorú, hogy ennyire naiv és hiszékeny az emberekkel, hiszen nem igazán látja maga körül a rosszat. Miközben én épp azt fedezem fel először... Valójában tanulhatnánk egymástól sokat, hiszen a különbözőségünk olyan, mint a mágnes két oldala.
- Megvannak a módszereim, egyelőre legyen ennyi elég. - hű, misztikus Tristan most aztán bedobott egy sejtelmes mondatot! Elvégre nem árulhatom el, hogy annyi pénzem van, hogy akár egy kisebb országot is meg tudnék venni, s ezzel bizony már lehet mit kezdeni.  
Másnap elválunk egy kis időre. Én befejezem a munkámat, egyeztetek pár időpontot, s megejtek egy röpke üzleti ebédet, ami után már nyargalok is vissza Jane háza felé. Rémisztő azért, hogy csak pár órára váltunk el, de alig telt úgy perc, hogy ne járt volna a fejemben. És mégis miért zakatol így a szívem, amikor megállok a háza előtt?! Idióta Tristan. Állom a hirtelen jött csókot, ami annyira jól esik, hogy átölelve Janet alig akarom elengedni.
- Hát én is felrobbanok, ha már itt tartunk... - eresztek el egy vigyort, miközben beindítom a motort, s kezem egyből Jane combjára helyezem kérdezés nélkül. Tényleg olyan így, mintha együtt lennénk. De hát együtt is vagyunk!  
- Igazán csinos vagy. - engedem el a levegőbe apró bókom, miközben az egyik piros lámpánál alaposabban szemügyre veszem. Lényegében teljesen mindegy, hogy milyen ruhát húz fel, legyen az fehér, fekete vagy rózsaszín, rajta minden jól áll. Főleg az én ruhám!
Lassacskán megérkezünk a partra utolsóként, a többiek pedig ott várnak ránk. Nem szeretek felvágós lenni, de azért az én kocsim és a többi... Hát, össze sem lehet hasonlítani. Kiszállok az autóból, s Jane oldalán lépek a többiekhez.
- Üdv mindenki, Tristan vagyok. - nyújtom kezem feléjük, aztán visszalépek a csomagtartó felé. Jane pedig, ez a kis édes szerencsecsomag hozza a formáját, s megfejeli a csomagtartót, amivel nos... Elindít egy kisebb lavinát. Én a vállára simítanám a kezem, megkérdezvén, hogy jól van-e, de a hódolója beelőz, s úgy nyúl az arcához, mintha... Mintha... Mintha... A kurva anyádat!!!
- Te idefigyelj haver, erre semmi szükség. Úgyhogy engedd el. - fogok rá csuklójára mosolyogva, s kicsit megszorítom azt, jelezve, hogy nem akarok balhét amúgy, de ha nem engedi el, itt helyben eltöröm a karját. Kissé őrült tekintetem ezt remekül sugallja, főleg azzal a mosollyal a képemen. Szóval így játsszunk, mi? Csak nehogy valakinek komolyabb baja essen...


Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyHétf. Nov. 22, 2021 10:33 pm


Tristan & Jane
"Anyone can catch your eye, but it takes someone special to catch your heart."
- Hát azt tudom ám, hogy voltak barátnői, de...hát igen, nem mindenki köti a húga orrára, hogy milyen ocsmányságokat művel a nőkkel. Ahogy a hugicák sem áradoznak arról a nagytesóknak, hogy majdnem ájulásig... kényeztette őket valaki nemrég...
Az arcpírom nem csak ennek volt betudható, de titokban én magam is hittem abban, hogy nem szabad gyógyszereket tejjel bevenni, mert akkor nem lesz hatásuk. Ezt azonban hagytam inkább csendben tovakúszni. Még a végén kinevet, amilyen kegyetlen.
- Néha magányos és keserű tud lenni, de hátha mostmár lesz valaki akinek a nyakán lóghatok, amennyit csak lehet. - Hatalmas ártatlan mosoly keretezte a mondandómat. Lehet, hogy még nem is figyelmeztettem, hogy megállíthatatlan vagyok, mikor valakinek a figyelmét magamnak akarom? Márpedig Tristan az a kategória, aki biztosan akkora Jane-dózist fog kapni, hogy azt sem tudja majd, hogyan meneküljön előlem. Sőt minél többet beszélgetünk Aaronról, annál inkább kezdek attól tartani, hogy menekülni akar majd.
- Hát lehet, azt gondolja, hogy hamar...vége lesz majd? Nem tudom..én csak azt szeretném, ha mindenkinek jó lenne, vagy legalábbis az ő esetében minél kevésbé rossz. - Úgy is tudom, hogy nyámnyila libának néz, aki teljesen nem magabiztos. Dehát a fiúkkal ő már évek óta a brancsom részét képezi. Nem romantikus értelemben, de közel állnak a szívemhez és az ilyen személyeket nehéz megbántani. - N..nem? - Okés a szívem is zakatol, nyomás a gyomromban, a mellkasomban.. Mi nem fog menni? Vajon megsajnál, ha spontán infarktust színlelek? Egyáltalán ki az a nemnormális aki ilyet csinálna? Egek, ilyeneken gondolkozok? Nem vagyok normális.
- Tényleg? - Szemeim érezhetően csillannak fel és a mosolyom is ezer wattos megintcsak. S nem csak a mosolyom kapott erőre, de sajnos van az a szeglete is az agyamnak, amelyik mindenféle promiszkuitással telítődik meg és egyből beindulnak odalent is a dolgok. Na ne! Teljesen ártatlan dolgokat mond Jane, fejezd már be ezt és vidd vissza az agyadat a helyére, a koponyádba. - Na és hogy? - Hangom kissé rekedtes lett és kénytelen voltam lenyelni a csomót a torkomból, miután fogaim közül elengedtem az ajkam. Hát mégis kicsúszott a millió dolláros kérdés. Szegény Tristan, tényleg sajnálom, hogy velem kell majd megbirkóznia. Persze hagytam aludni az "éjjel". Olyan jó érzés volt mellette elaludni. Arcom közelebb fúrtam hozzá, mikor az ujjai a hajamba fonódtak. Annyira imádom a palit! Legszívesebben nem mozdultam volna semerre, de ha már esélyt kaptam bemutatni a srácoknak, akkor már élek is vele és hátha több legyet is elkapok egycsapásra. Vagy ha többedik csapásra, de azt az egyet sikerüljön. Pozitív érzéseim voltak a szörföléssel kapcsolatban.
- Délután négy körül? Addigra nem lesz vészes a napsütés és a hullámok is szuperebbek.
Túlságosan is hamar megérkeztünk a lakásomat tartalmazó bérházhoz és sóhajtottam egy mélyet csalódottan. Hát mégis mennie kell... Nyugi Jane, megigérte, hogy eljön a munka után. A csókunk után még egy pillanatig az ő ajkaitól pár miniméterre lezserkedtem. Nem akaródzott egyáltalán. Legalább a bénaságom arra jó volt, hogy elterelje a figyelmem a hiányról arra, hogy kiszálljak a kocsiból baleset nélkül. De mégis miért van Tristannak ilyen kocsija? Hová kell sietnie egyáltalán ennyire? Csak nem valami ázsiai maffia tagja? Áh Jane ugyanmár, nem csak a bűnözők tudnak jól keresni.
Otthon lezuhanyoztam a saját tusfürdőmmel, aminek kellemes, édes virágillata volt. Trisé is csodás, de mégis szeretném ha annyira elkábítaná az illatom, hogy ne akarjon tőlem távolabb lenni mint pár centi.
Helyretettem mindent magamon, amit kellett, válaszoltam egy-két e-mailre. Aztán felptóbáltam a legpofásabb fürdőrucit, ami mehet egy szörföléshez. Kifestettem a körmöm, leváltottam a ruhámat párszor, többféle képpen is átalakítottam a hajamat..az idő egyszerűen nem tudott elég gyorsan telni. Máris hiányoztak Tristan érintései. Mindenével! Mire megérkezett már a bérház előtti lépcsőn ültem a holmijaimmal. A deszkákat Keith cipeli a furgonjával, majd Tristannak bérlünk egyet, vagy akár az én deszkámat is használhatja. Ami türkiz mint a tenger és rózsaszín hibiszkuszvirágok vannak rajta. Nem biztos, hogy annak örülne, de bűnöztem kicsit és elképzeltem a lányos deszkán. Csendben kuncogtam pont ezen, mikor megérkezett. Egyből felpattantam, meg sem vártam, hogy kiszálljon a kocsiból, már be is támadtam egy hatalmas, kicsit sem ártatlan csókkal.
- Bocsi de ezt már muszáj volt, különben felrobbantam volna.
Kacagtam egy jót és pár perc múlva már a cuccaimmal együtt mehettünk a part irányába. A kocsiban ülve viszont, csak az volt a fejemben, hogy a fehér rucim milyen szépen ráncolódna a keze nyomán, ahogy halad felfelé a combomon. Vágyakozó sóhajjal nyugtáztam a dolgot és már sokkal játékosabb vigyorral kémleltem Trist. Annyira hihetetlen, hogy hajlandó volt velem eljönni. - Tudod, amiért ilyen szuper vagy hozzám, ezt még meg fogom hálálni. - Sokatmondóan kacsintottam és utána hátradőltam az ülésen míg meg nem érkeztünk. Utolsókként, hiszen már Ketih, Bobby és Aaron is készen a fürdésre álltak egy pléd felett. Megfogtam Tris kezét és úgy vezettem a többiek felé.
- Sziasztok srácok! Nos engedjétek meg, hogy bemutassam a lovagomat...- Hátrafordultam gyorsan megnézni jobban Tris járművét... - ..fekete lovon.
Jógáz, de fogalmam se volt, mégis milyen a márkája, szinte meg sem láttam azt amivel jött. Tris körül kevés dolgot veszek észre. - Látom elhoztátok a deszkákat, remek!
Megfordultam, hogy odakapjam a tekintetem, de sikerül lendületből lefejelni a kocsi csomagtartójának az ajtaját, aminek hála egyből beszédültem. Mi a legnagyobb gond? Aaronazonnal ugrott és valamiért nagyon ellenőrizni akarta, hogy mennyit látok belőle..ehhez az arcomat kellett a kezei közé fognia. Mivel mellettem Tristan, mögöttem a kocsi volt, sok felé nem tudtam kitérni.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptySzomb. Okt. 30, 2021 3:44 pm

Jane & Tristan
"When she on me I don't feel so lonely,
Don't leave me horny, ride me like a pony."

- Vagy legalábbis nem avatott be téged a részletekbe, de attól még kétlem, hogy a bátyád nem vitt haza egyszer sem nőt. Ez olyan, mint amikor gyerekként bemesélik az embernek, hogy ha tejjel veszi be a gyógyszert, az nem hat... - incselkedő mosolyom mögött nagyon is sok őszinteség rejlik, hiszen erősen kétlem, hogy Jane testvére egyszer sem vitt haza nőt a saját kis közegébe, főleg úgy, hogy egy nála idősebb férfiről van szó. Lehet, hogy ő is olyan kategória, mint a banda tagjai? Hogy Janere még mindig úgy néz, mint egy kislányra, akit a széltől is óvni kell, s minden “felnőtt” tapasztalattól? Belegondolva, ez nagyon is dühítő számomra, hiszen láthatóan a környezete eléggé alábecsüli.  
- És nem érzed magad magányosnak így egyedül? - tapasztalatból mondom, hogy nőknél nagyon könnyedén el tud uralkodni a magány. Nem egy modellemről tudom, hogy egyedül éldegél, s bizony a negatív érzések gyakran az arcukra is kiülnek, melyhez elegendő egy egyedül töltött hétvége is akár a négy fal között.
A nyugalmas percek kissé elúsznak, mikor egy számomra úgy látszik érzékeny témát kezdünk boncolgatni, melybe amennyire nem akarok belemenni, annál inkább sikerül.
- Ennyi? Hogy velem lásson? Megint? - szemöldököm rosszallóan hullámzik. - Tehát akkor, ha mi ketten együtt maradnánk a jövőben, állandóan azt kellene lesnünk, kinek nem tetszik éppen, hogy te velem vagy? Vagy hogy ki akar éppen téged úgy kezelni, mint egy kislányt? - a méregtől még szemeim is tágra nyílnak. - Ez így nem fog menni. - jelentem ki váratlanul, s öklöm a tenyerembe csapom már odabent a vacsora közben. - Ide komolyabb lépések kellenek. Majd szépen a környezeted tudtára adjuk, hogy már nem vagy kislány, és nincs szükséged arra, hogy az összes férfi körülötted ugráljon. Rajtam kívül, persze, mert mostantól a védelmem alá helyezlek. - egy apró mosoly kunkorodik arcomra, mely immáron sokkal enyhültebb, mint negyed órája, s érzékeltetni akarom vele újra, hogy a haragom egyáltalán nem neki szól, hanem azoknak az ostoba hímeknek, akik nem hagyják őt élni. Ezekhez nekem is lesz pár szavam, azt garantálom!
A másnap délelőtt sokkal hamarabb elérkezik, mint eddig bármelyik éjjelem. Talán Janenek köszönhető, de nem mostanság aludtam ilyen jól, mint most vele.
- Már ideje volt úgyis ébredni. - mondom halkan, kissé nyomottan, elmorzsolva egy ásítást. Szemeim még nem akarnak kinyílnak, s egyelőre csak beletúrok Jane hajába, ki a mellkasomon lelt pihenőre.
- Még szép, hogy veled tartok! - ez nem is kérdés. Jobb lesz minél előbb a tudtára adni mindenkinek, hogy Jane mától az enyém.
- Előtte van egy kis munkám még, de délutántól a tiéd vagyok. Mikorra menjek érted? Vagy a többiekkel mész, és ott találkozunk? - kérdéseim közepette magamra öltök egy fekete farmert és egy szürke inget, majd belépek a fürdőbe, s egy kicsit rendbe szedem magam, amíg Jane összekapja azt a kis minimális holmit, amit magával hozott. Nem sok kedvem van ugyan kimászni a lakásból, de ha menni kell, hát menni kell. Nagyjából negyed óra autóút után meg is érkezünk Jane lakásához, de az én biztonsági övem most a helyén marad.
- Most sajnos nem lehet, muszáj tovább mennem, így is késésben vagyok. Délután viszont találkozunk. - keserves mosolyom mögül még egy nyúzott nyögés is kiszökik, mikor egy utolsó csókot lehelek Jane ajkaira. Már most feszít a távolság, pedig még ki sem szállt... Ez már őszintén addiktív. Ha viszont megteszi, eleresztek egy hosszú sóhajt, majd szép lassan elhajtok tőle a belváros irányába, hogy pár órára beüljek a főnöki asztal mögé. Lehet, hogy meg kellett volna említenem, hogy mivel foglalkozok? Áhh, minek elrontani az egészet ilyen apróságokkal...


Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyKedd Okt. 19, 2021 2:21 am


Tristan & Jane
"Anyone can catch your eye, but it takes someone special to catch your heart."
Valóban kivételesen remek kis helyzet volt az előszobában az amit Jarius Park felbe mert szakítani. Bár talán jobb is, hogy tudtunk róla, hogy a házban van...csak nem ártott volna azt a nyomi bosszút elfelejteni. Végülis szerencsére, jóp végződött az eset és csak sikerült Tristan karjai közt kikötni.
- Hát a bátyám, Jasper és én..mi..nem akarunk tudni egymás kavarásairól. Sosem hozott haza csak azért lányt, éb pedig sosem mutattam be senkit. Szerintem máig azt hiszik, hogy szűz vagyok. - Sőt, apám máig állítja. Kacagtam, majd folytattam az ismertetést. - Egy ideig az unokanővéremmel, Aileennel éltem, de muszáj volt külön költözni a..munkája miatt. Szóval most teljesen egyedül élek.
Lehet, hogy nem ártana az én lakásomat látogatnunk akkor, nehogy véletlenül pont Jarjar hódításával kelljen szembetalálkoznom a folyosón. Már ha Tristan továbbra is látni akar, ami szerintem kezd egyre inkább valósággá válni.
- De szoktam... - Éppen belekezdtem az évszázad ellenkezésébe, azonban sikerült saját füllel hallanom, hogy mennyire gyerekesen hangzott, szóval inkább hallgattam és érdeklődő tekintettel pislogtam Tristan gyorstalpalójára..az ölében és hát...nem a legtisztább gondolatokat mosta parta képzelezem tengere. Ha ciki ha nem, ezt az ötletet fel fogom vetni neki a későbbiekben.
Későbbiekben, mert valamiért inkább éreztem úgy magam, mint akit a szamárpadba ültetnek.
Nem is tudtam mit mondani erre. Egyrészt igaza van és hát, amíg nem volt senki kilátásban szerettem egyszerűen a homokba dugni a fejem és úgy tenni, mintha észre sem venném a kiskutya pillantásokat, amiket Aaron vet felém. Ezen muszáj leszek változtatni.
- Aaron nem egy rossz ember, hátha csak annyi kell neki, hogy meglássa, hogy veled vagyok és akkor...realizálódna benne.
Látott minket a bulin is, ez igaz de akkor azt gondolhatta, hogy nem komoly, pedig a részemről nagyon is az.
Igazából én eléggé kettős személyiség vagyok. Egyrészt mérges voltam, hogy néha egyszerűen nem hagyják a körülöttem lévők, hogy magamtól döntsek, másrészt az az utálatos kis naiva reménykedik. Mélyen, legbelül reménykedik abban, hogy ha Tristant elviszem a bandával találkozni, akkor valahogy majd megbékülnek egymáddal és talán meg is kedvelik egymást. Az igazán boldoggá tenne.
Most azonban, a pizza és Tris ellenállhatatlan párosa tesznek maradéktalanul boldoggá. Fogtam egy tányért magamnak és egyet pluszba bevittem, hátha Jariusnak is kell majd. Visszaérkezve kényelembe helyeztem magam Tristan mellett, elvetten egy szelet csodálatos pizzát és minden falatot kész voltam maximálisan kiélvezni.
- Oh, akkor majd reggel kérem a következő menetet.
Ajkaim lefelé konyultak, mint egy hervadt tulipán szirmai, persze semmi valós csalódottság nem volt benne, mivel már én magam is kifáradtam a koncert meg a sok miegymás után.
A pizza felét bírtam csak megenni, de szívesen átruhátam a fiúkra a maradékot, utána örömmel vonultam fel Tristannal, vissza a szobájába, hogy aludjunk is egy kicsit.

Másnap reggel a csodálatos ázsiai férfi mellett ébredtem, kissé zilált köntösben és valószínűleg rémes hajjal. Annyira nem akaródzott felkelni, de rémes alvó vagyok, hamar megébredntem a telefonom rezgésére. Nem is figyeltem fel rá, hogy egyáltalán elhoztam, de ezek szerint nem ment ki a fejemből, mint minden más, Tris hatására.
Bobby keresett, sajnos lemondták a szombati fellépést, mert a pár mégsem házasodik össze. Pech. Dehát ez van, helyette pedig úgy döntöttek a srácok, hogy menjünk ki a partra.
A lehető leghalkabban, kissé rekedt hanggal, jeleztem, hogy ha ráér, akkor szeretném Tristant is elhívni. Bobby nem ellenezte szerencsére, Keith sem fogja nyilván. Aaron pedig majd megbékél vele, ha Keith beszél kicsit a fejével.
Letettük a telefont és visszabújtam Tris takarója alá, a mellkasára fektetve a fejem.
Ha felvolt, akkor mellkasán rajzolni kezdtem random vonalakat, míg felnéztem rá.
-Felkeltettelek?
Ugyan próbáltam minél halkabban beszélni a telefonba, de sajnos nagy a valószínűsége, hogy ennyi is elég volt a szingapúrinak, hogy megébredjen.
- A mai próbált elhalasztjuk, de helyette kimennénk a tengerpartra és szeretném, ha ott lennél.
Igyekeztem minnél szebben rebegtetni a pilláimat, hátha tud erre is időt szánni, mert annyira nem akaródzik elválni még tőle.
Mire átöltözött, felkaptam azt a minimális kis holmit, amivel nála rendelkeztem és indulhattunk is hozzám.
- Szerencsére még megvan a fürdőruhám, amibe ki szoktam menni a partra, de a bikinim felsőjét be fogom rajtad vasalni. Könyörtelenül Mr Park. - Vetem neki oda, amint megérkezünk és kapcsolom is ki a biztonsági övet.
- Feljössz?
Kérdem mikor odahajolok hozzá egy talán búcsúcsókért.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyPént. Okt. 15, 2021 6:03 pm

Jane & Tristan
"When she on me I don't feel so lonely,
Don't leave me horny, ride me like a pony."

- Hát igen, az elég jó helyzet volt... - még egy büszke horkanás is felszökik belőlem, ahogy felidézem magamban a nem is olyan messzi igazán kellemes emléket az előszobából. Valóban megszakította JarJar, amiért utálom, mégsem volt képes arra, hogy teljesen elűzze a mi tökéletes pillanatunkat. Jane hivatalosan is kiállta a próbát.
- Volt már nem egyszer, hogy én is rajtakaptam, de csak mert állandóan hazahoz valami nőt, és ilyenkor azt hiszi, hogy övé az egész ház. Nálad nyugalmasabb a légkör? Vagy nálad is van egy skalpvadász testvér? - kicsit sem túlzok, a bátyámnál nagyobb nőcsábászt még soha életemben nem láttam. Nem éppen egy családcentrikus típus abból a szempontból, hogy nem akarja lekötni magát egy nővel és egy gyerekkel. Neki hatalmas a szabadságigénye, bár ebben egy kicsit azért hasonlítunk. Annyi különbséggel, hogy én nem vagyok ellene a családnak, csupán nem találtam még meg erre a megfelelő nőt.
- Jane, néha úgy beszélsz, mintha nem szoktál volna tükörbe nézni. - incselkedő vigyorom ekkor letörölhetetlen lesz, s még hajának egy kósza tincsét is megcsavarom. - Látom, nem igazán tudsz férfi aggyal gondolkodni, szóval elárulok egy titkot. Kicsit sem azért bámulnának meg, mert hogy idióta lennél... A nők lehet, de a férfiak ebben bizony igen csak nagy szexualitást látnának. Ebben biztos lehetsz. - adok egy kis gyorstalpalót, hiszen egyre inkább azt bizonyítja, hogy milyen kis naiv. Nem feltétlenül jár túlságosan nyitott szemmel, de ez nekem csak kedvez. Kivéve abban a helyzetben, melyben az a patkány is főszereplő a bandájából.
- Úgy értem, hogy a jelenlétemben nem nyomul rád, mivel ha ezt megtenné, akkor egyrészt úgy leverném, mint a szar, másrészt pedig mivel ilyen vak vagy, és azt sem érted, hogy miért bámulnának meg téged a férfiak köntösben... Ennek fényében az elmondottak és a tapasztalataim alapján amikor nem lehetek ott, akkor esélyesen nyomul rád, amit te észre sem veszel. Ez pedig igencsak nagy baj szerintem. - remek, Tristan, még valami zsarnok szónoklat? Miért nem akkor közölted a birtoklási hajlamaidat, mikor összekapartad őt a földről az oszlopnál? Hiába is próbálnám, Jane esetében ez nem igazán megy, hiszen mindennél jobban akarom őt, és ha valaki az utamba áll... Akkor én bizony nem fogok félreállni, hanem eltávolítom az akadályokat az útból. Ha kell, bármi áron... A hanglejtésem mégsem olyan, melyben fellelheti Jane, hogy haragudnék rá. Az ellenszenvem egyáltalán nem felé irányul, hanem arra a kis féregre, aki nem fog beleköpni a levesünkbe. Egyelőre azonban hagyjuk is ezt a témát, szerencsére remekül közbeszól a pizza megérkezése, ami pillanatokon belül már a házban is lesz, én meg kiáltok is ki Jane után.
- Nekem nem kell, de ha neked igen, a középső szekrényben vannak felül a tányérok. - kirakok két kólát a dohányzó asztalra, majd el is kényelmesedek a kanapén Jane tökéletes választásával. Természetesen már az első falat fenséges, de hát neki csak is jó ízlése lehet.
- Hulla vagyok. Kifacsartál, mint egy citromot. - jegyzem széles mosollyal rágás közben. Fenn áll a veszélye, hogy be fogok aludni, hiszen régóta talpon vagyok már, így lehet, hogy indítványozom majd a vacsora után, hogy tegyük el magunkat holnapra.


Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyVas. Okt. 03, 2021 7:02 pm


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
- Akkora csalódást talán nem okozott volna később, most is inkább a meglepetés volt nagy..meg, hogy olyan helyzetben látott engem. Akkor a földön mi..- Hiszen, akkor Tristannal épp a "hangulat" tetőfokára hágtunk és éppen arra készült, hogy elsőre a magáévá tegyen, én pedig szinte könyörögtem alatta, hogy siessen. nem akarom, hogy más is lásson olyan állapotban. Legszívesebben hagytam volna, hogy kettényíljon a föld alattam és elnyeljen. - Akkor éppen eléggé kompromitáló helyzetben voltunk.
Meghát na, ha házipornót akarnék, akkor azt is csak úgy ha Tristan és én láthatom csak. Más nem. Soha. Semmiképp. jajj, még én sem biztos, hogy meg merném nézni.
Azonban, most is mint mindig csak később esik le a mondandójának a jelentősége. Inkább most mint később. Ezekszerint ő is szeretne belőle többet és nem csak én képzeltem bele valamit, ami nincs is ott.
- Tényleg, megtennéd? Ezt így, nagyjából mind a kettőre, bár az utóbbi miatt nem hiszem, hogy aggódni kéne, max azért bámulnának meg, hogy ki akkora idióta, hogy köntösben járkáljon.
Habár nagyon jót nevettem a viccemen, de valahogy aranyosnak találtam, hogy Tristan ilyeneket mond. Tetszik, hogy ha csak viccel is, de ennyire szeretne magának. Eh, igen, talán nem kellett volna eltépni a bikinifelsőm, dehát életem egyik legjobb piallanata volt. Ha tehetném, mindenemet letépetném magamról vele, ha az következik utána, amit fent műveltünk a szobájában. Muszáj voltam, ha minimálisan is, de utat engedni a jóleső borzongásnak.
- Jól hangzik? Megnézném ezt a beszélgetést, mikor a szüleim előtt mondod ezt. Utálják.  De ez is egy munka, amíg nem futunk be igazán. - Megrántottam a vállamat, az arcomon egy miniméternyi rész sem jelezte a keserűséget. Már beletörődtem, hogy sosem fogják elfogadni a pályát, amit választottam. Tristan pedig úgy néz ki, hogy nem néz le emiatt, sőt magához is ölelt!
Pedig sokan nem szeretik az ilyen embereket mint én, de nem is érdekel szerencsére minden embernek a véleménye, ha már a szüleim akarata ellen cselekszek úgy is.
Dehát azt mondják, hogy egyszer fent, egyszer lent s amíg én őszintén aranyosnak találtam Trsitan korábbi megjegyzését a köntössel kapcsolatban, addig Aaron említésével egyre inkább azt éreztem, hogy csúszok bele egy tóba és hiába hátrálnék, annak a partja egyre inkább omlik be a talpam alatt.
Aaron közel nem egy igazán jó barát és végképp nem románc már egy jó ideje, de mégsem nevetgélnék, ha Tris az ő végzetét emlegetné. Azt meg főleg nem akartam, hogy miatta haragudjon rám az ázsiai férfi.
- Ezt, hogy érted Tristan..hogy csak a jelenlétedben, nem?
Hiába igyekeztem nem kimutatni, de az én arcom egy nyitott könyv és kezdtem kétségbeesett lenni, hogy valamit most nagyon félreértett abban amit mondtam, vagy én értettem félre ezt a kijelentést. Akárhogy is, de szerettem volna minél hamarabb tisztázni a helyzetet. Annak a bizonyos tónak a partja szépen süpped, mint valami ingovány. Tris az egyetlen akibe tudnék kapaszkodni, de mintha ő csak távolodna.
Leveszi a kezeimet az arcáról, hogy ki tudjon menni a pizzáért és biztos voltam benne, hogy örökké ott maradok, egy helyben, nyakik a mocsárban míg nem jön egy dagály és meg nem fulladok.
- Jó... - csak ennyit tudok kilehelni az ajkaimon. Már hogyisne maradnék? Olyan gyengék lettek a lábaim, hogy nem is vinnének el a futárig. Egy örökkévalóságot töltöttem ott egyedül, ahol addig Tristannal ketten ültünk, a helye már egészen hideg volt még a levegő is. Hiába nyomott egy csókot a kézfejemre, ha azt olyan arccal tette, amit többé nem akarok rajta látni. Ijesztővé vált az egész álomszerű szituáció.
Nem baj! Ha eljön a próbára, akkor maga is meg fogja látni, hogy Aaron mégcsak felénk sem pillant. Remélhetőleg. Még sosem kellett megbirkóznia azzal a látvánnyal, egészen a medencés rendezvény előtt, hogy valakivel én összegabalyodnék. Jó, betörtek majdhogynem, de bizonyára csak aggódtak értem. Lettem már rosszul fellépés után.
Rendben, sejtem, hogy Aaron esetében más is benne volt, de nem léphetek ki az egész bandából csak azért mert ez történt. Egyszer muszáj lesz úgy is letennie a dologról, hiszen én sosem adok neki okot, hogy azt gondolja, még alakulhat valami.
- Jövök, Tris.
Legszívesebben a lábai elé vagy a karjai közé olvadtam volna a mosolytól és attól, ahogy kitartotta felém a kezét, amit nem is felejtettem el a nagy kétségeim közt megfogni. Ránézni azonban nem mertem, amíg nem vezetett minket a nappaliba, ahol a pizza pihent, csodásan..szinte flegmán, hogy tudja, nála kevés étel van, amit jobban imádnának. Milyen jó is lenne pizzának lenni. Olyan egyszerű.
Leültem mellé a kanapéra és azonnal kerestem a tányérokat, hogy a szelet alá tudjam majd tenni.
- Hozzak tányérokat...esetleg?
A lakás makulatlan állapota tökéletes jelzés, hogy a tulajok nem szeretik a rendetlenséget s habár a szüleim simán meg tudnák fizetni, ha bármit tönkretennék egy lecseppent pizzaszósszal, de én nem. Talán kicsit reméltem, hogy tényleg megenyhül, ha azt látja, hogy nem akarom magam kiszolgáltatni teljesen. Vagyisház, nem is tudom..bármit csak ne haragudjon rám, mert azt...azt nem tudnám elviselni. Ha hagyta és elmodta, merre menjek, akkor azonnal feláltam, egy egész jó próbálkozással a msosolyra és elmentem tányérokért.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyHétf. Szept. 27, 2021 1:48 pm

Jane & Tristan
"When she on me I don't feel so lonely,
Don't leave me horny, ride me like a pony."

- Olyan sok időt azért nem tölt itthon szerencsére, hogy minden pillanatunkat elcsessze. Most épp pont szerencséd volt hozzá, de lehet, jobb is, ha már az elején megismered, mint hogy később csalódj egy nagyot. - mert JarJarnak vannak idióta dolgai még így negyven évesen is, amik egy ilyen kedves lányt, mint Jane, könnyedén eltántoríthatnak mellőlem. Egyszer megjegyezte gyengébb pillanatában, hogy azért nem fogja vissza magát, mert mellém igen is egy olyan nő kell, aki nem futamodik meg az apróságoktól. Mert hogy Jarius és az ő stílusa az én életemben valóban apróság, s akit már ez eltántorít, annak nincs is helye mellettem a továbbiakban, hiszen ne felejtsük el, hogy egy világméretű cég igazgatója vagyok, aki ugyan most épp parkolópályán van, de ez nem fog örökké tartani.
- Akkor majd elviszlek délután próbálni. Előtte pedig hazaviszlek, mert azt hiszem, hogy az alsógatyámban és a köntösömben nem nagyon mehetsz ki az utcára. Különben mindenkit meg kell öljek, aki csak megbámul téged... - viccelek, természetesen. Azt hiszem. Vagy nem? Inkább ezen ne is agyaljunk.
- Pincérnősdi és éneklés. Ez nagyon jól hangzik! - őszinte elégedettséggel ölelem őt magamhoz közelebb. Nem akarom, hogy egy hatalmas üzletasszony legyen, egy neves könyvelő, egy olyan nő, akit felvet a pénz, és akinek nincs rám szüksége. Beteges gondolkodás, tudom, hogy azt akarom, hogy tőlem függjön a másik, és minden téren birtokolhassam... De hát mit lehet ez ellen tenni? Ilyen vagyok, és ez olyan dolog, amin nem lehet változtatni, mert az a boldogságomba kerülne. Ezért is muszáj kiderítenem, hogy mi lengi körbe azt a hülye kis patkányt, aki olyan gyomorforgató módon zavarta meg a mi kis játékunkat a bulin. Ó, de bár csak ne tettem volna ezt most, én ostoba! Nem tetszik Jane válasza. Kibaszottul nem tetszik. Annyira nem, hogy szívem hirtelen olyan erős ütemre kapcsol, hogy talán még a halántékomon és a nyakamon is elkezd lüktetni egy ér. Szám és orrom aprókat mozdul, mintha a harag rángatná őket, s őszintén vissza kell fognom magam, hogy ne üvöltsek egy hatalmasat.  
- Értem. - préselem ki ajkaim közül ezt az egyetlen szót, amire képes vagyok. Mégis mi ez a rohadt nagy düh? Egyáltalán nem értem, miért húztam fel magam ennyire.
- Talán még lehet, hogy kicsit tetszel neki... Nem mondhatnád, hogy kimondottan nyomulna rád... - ismétlem meg szavait, mintha rosszul hallottam volna. Jane ennyire rettentően naiv lenne? Ennyire azért nem tűnt annak...
- Emlékeztetnélek, hogy ki zavart meg minket olyan szánalmas módon a buliban. Ő. És szerinted nem nyomul kimondottan. - vonom fel kérdőn a szemöldököm. - Legalábbis csak az én társaságomban nem ezek szerint. - na, ebbe nem lenne jó most belebonyolódni. De nagyon nem. Minél inkább ezt firtatjuk, annál dühösebb leszek, s ha én dühös vagyok, akkor valaki mindig megszívja, de nagyon. Nem Jane, természetesen, ő egy vak kislány, aki nem látja, hogy kinek tetszik és kinek nem. De az a nyomorult kis Bobby vagy Aaron vagy mi az isten fasza annak a szánalmas kis pöcsnek a neve...  
- Végre, már ideje volt. - kifejtem arcom kezei közül egy rossz ízzel a számban, hogy Jane talán annyira vak, hogy észre sem veszi, ha az a tag épp rajta van, és egyszer talán egymás karjaiban fogom őket találni, Janenek pedig fel sem fog tűnni a dolog, és ez teljesen természetes lesz neki... Huh. Még a gyomrom is felfordul ezektől a gondolatoktól. A telefont egyből felveszem, s jelzik, hogy itt vannak a házam előtt.
- Majd én kimegyek érte, te maradj csak itt szépen. - megcsókolom kézfejét nem éppen a legvidámabb ábrázatommal, majd elrobogok át a házon, s kimegyek a pizzáért. Ennyi idő alatt mély levegőket veszek, elszámolok vagy harmincig magamban, próbálom realizálni a dolgokat, tudatosítani magamban, hogy de én meg szép ruhás, bikinis, vagy épp meztelen nőket bámulok a munkám során, igyekszek lenyugtatni magam, míg végül magamra öltök egy széles mosolyt, mintha mi sem történt volna.
- Kajaaa! Gyere, hercegnő, mielőtt elfogysz itt nekem! - szólok ki az ajtón, s nyújtom kezem Jane felé. Milyen ártatlan. Milyen naiv. Milyen kislány. Miért ennyire a gyengém?!  


Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptySzomb. Szept. 25, 2021 6:20 pm


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
Egy furcsa, kellemes érzés öntött el belülről, mikor Jarius tovább gondolta az ötletemet, egészen egy új ajándékötletnek Tris számára. Mintha valamilyen szinten már én is beletartoznék valamibe, egy bizonyos belsőkörbe. 10 pont a Gryffendélnek, Jarius hirtelen már nem is akkora...akkora f*szarc.
Ami nem hátrány, ha Tristannal több időt is szeretnék tölteni, márpedig szeretnék. Imádnám. Ez minden vágyam jelenleg, ahogy a pizzák között válogatunk.
- Ahányszor csak eszébe jut ránknyitni, megzavarni meg közbelépni, annyiszor csípjen neki.
Nem mondanám magam gonosz némbernek, de nagyon is rudok bosszút kívánni és a Carolina reaper pont ennek lesz most az eszköze és pont Jarius ellen. Hátha majd ebből tanul, bár ha nem..akkor is vicces lesz látni a piros, duzzadt ajkait.
A pizza megrendelve, telefon félredob, Jane Tristan ölében landol. Tökéletes, pont amire vágytam, minél közelebb lenni a férfi melegéhez, aki amilyen heves velem zárt ajtók mögött, most olyan gyengéd velem kint a szabadban, míg a tücskök ciripelése úgy átjárt mindent, mintha egy elegáns étterem zenészei lennenek.
-Hm? - Ujjaim elkalandoztak Tristan hajában, simogatták a finom arcbőrét és vállát, mert mindent is érezni akartam belőle. Arra az esetre, ha haza kell majd mennem. - Holnap nem dolgozok. A bandával lesz majd próbám, de csak délután.
Amint feje a mellkasomon pihent, az arcomon egy nyugodt mosoly díszelgett, úgy maszírozgattam lágyan a rarkóját. Olyan kellemes érzés. - Egy kicsit én is így érzem most. Nem olyan rémes ő, mint először gobdoltam.
Biztosan kepes leszek neki hamar megbocsátani az egészet, de kíváncsi lennék rá, hogy mi történt ha olyan sikeres a Jarius féle expedíció, hogy fogom magam és egyszerűen kisétálok az ajtón és ezzel együtt Tristan életéből. Pár óra múlva már szent is lenne a béke? Bizonyára. Csak mert...közel álltam hozzá
- Már annyira kezdők nem vagyunk, hogy ne fedezzék a megélhetésünket a fellépések, de mellette szoktam éttermekbe beugrani. Van mikor énekelek, van amikor én vagyok a pincérnő. Mikor-mi.
Megrántottam a vállamat, mert ez is egy munka, én pedig egyaltalán nem szandékozok megélni abból amit a szüleim havonta tolnak a számlámra.
Szerettem volna megkérdezni, hogy ő mivel foglalkozik megis, de az ajkai ismételten beindították bennem azt a reakciót. Ajkak remegnek, arc kipirosodott, lábaim köze ismételten csak melegedni kezdett. Lesz valaha olyan pillanat, mikor nem így fogok Tristan közelségére reagálni? Szinte biztos, hogy nem...Már épp sóhajtozni kezdtem, fenekemmel mocorogtam az ölén, hogy jól érezze ő is, mire elhúzódott.
"Naaaaah, gyere vissza."
-Mmmhhh?
Mi történt? Ki történt, hogy került ez elő?
- A fekete hajú vagy a szőke?
Oh tényleg, végül olyan sietősen távoztunk, hogy nem jutott idő őket bemutatni. Tán említettem neki, hogy Aaron kicsit jobban szeret vigyázni rám. De az egész sztori?
A tekintete szigorú egy kissé és a hangján is fellelhető, nyomokban, némi...nem is tudom.
Kezeimet az ölembe helyeztem mint egy kislány, akit éppen megdorgálnak.
- Bobby, a sötéthajú olyan mintha a bátyám lenne, a szőke..nos..Aaron pár éve a párom volt egy majdnem három hónapig és talán még lehet, hogy kicsit tetszek neki.
Őszintén fogalmam sincs, hogy ő most hogyan áll a dologhoz. A szakítas után pár nappal megbeszéltük a dolgot és én sokáig abban a hitben voltam, hogy ő is inkább rokont lát bennem mint én benne.
Keith nyitotta fel a szemeimet, hogy ez nem így van.
- De teljesen ártalmatlan, nem mondhatnám, hogy kimondottan nyomulna rám.
Néha elcsípek egy-két bánatos pillantást, de ennél többet sosem. Nem akartam emiatt rosszban lenni Trissel. Megigazítottam magama az ölében, arcát kétoldalt megtartottam a kezeimmel és leheltem egy mézédes csókot az ajkaira.
- Nem akarom, hogy emiatt haragudj rám.
Sőt, soha semmiért se haragudjon rám! Nekem az kell, hogy mindig ilyen legyen velem..
Újabb csókért indultam volna, de a telefonja csörgése megszakította az utamat. -Azt hiszem, itt a pizza.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyKedd Szept. 21, 2021 8:01 pm

Jane & Tristan
"When she on me I don't feel so lonely,
Don't leave me horny, ride me like a pony."

- Jane, hogy te mekkora ötletet adtál! Tristan, megvan a következő ajándékom neked... “Tilos a belépés” tábla áthúzva a seggeden! Köszönd a csajodnak! - JarJar felröhög, én pedig megmutatom neki a középső ujjam, hogy milyen jó állapotban van, végül becsapja maga mögött az ajtót, s elviharzik. Mi pedig kilépünk a kert békés, nyugalmas légkörébe, ahol mindent áthat a csend, s a tücskök ciripelése ad kellemes aláfestést. Úgy bújunk össze a sötétbarna fából kirakott ülő alkalmatosságon levő fekete párnákon, mintha friss házasok és szerelmesek lennék. Egyik kézzel átkarolom Janet, másikkal pedig előszedem a telefonom, s felhúzott lábamnak fektetem neki, hogy mindketten lássuk. Megnyitom az appot, majd egy rövid nézelődés után berakom azt, amit Jane választott, s mivel bízok az ízlésében, így kettőre nyomok rá, hiszen ahogy elsuttogta nekem, mit akar... Azon a hangon... Onnantól kezdve csak arra a pizzára vágyom, amit ő mondott.
- Remélem, kétszer fog csípni! - nevetem el magam, mikor rányom az extra csípősre, mely után egyből kifizetem, s már csak arra kell várnunk, hogy hívjanak telefonon. Talán nem lesz sok idő, hiszen ilyenkor hajnalban eléggé kicsi a forgalom. Elhajítom hát a telefonom valahova oldalra, elmorzsolok egy őszinte ásítást, majd közelebb húzom magamhoz Janet úgy, hogy az ölembe tudjon mászni, mint valami baba, én pedig jó alaposan át tudjam ölelni.
- Mikor kell elmenned holnap? Remélem, soha. - állam rádöntöm hozzám közelebb eső keblére, onnan kezdek beszélni hozzá. - JarJar eléggé hamar befogadott. - jegyzem meg, s belekezdek egy könnyed csevegésbe, amíg várunk. Jarius valóban egészen otthonosan viselkedik Jane társaságában, bár tény, hogy van mit még javítani a stílusán.
- Azt nem is kérdeztem még, hogy dolgozol-e valamit az éneklésen kívül... Ahova esetleg majd sietned kellene. Vagy meg lehet ebből élni? Fogalmam sincs, hogy működik ez a szakma. - érdeklődöm tőle, s ajkaimmal feljebb csókolok a nyakán, majd végül elhúzom tőle az arcom. Van valami bennem, ami azóta ott motoszkál mélyen, hogy megzavartak minket a szobában. S mostmár, hogy Jane az enyém, kénytelen vagyok erre is rátérni, csak hogy tisztán lássak.  
- Az a barátod, amelyik ránk törte majdnem az ajtót a buliban. Akivel együtt vagy a zenekarban, tudod... Nos... Az a srác hajt rád amúgy? - ez az, Tristan, tudod te, hogy kell elbaszni egy idilli pillanatot! Érezhet a hangomban némi féltékeny követelőzést az őszinte válaszaira. Figyelem erősen a vonásait, hogyan reagál, milyen arccal válaszol, s ez bizony neki is feltűnhet könnyedén, főleg, hogy még szemöldököm is enyhe szigorral rezzen. Ez mind persze nem belőle táplálkozik, így remélem, hogy nem is veszi ezt magára. Egyszerűen csak tudnom kell, hogy mi a helyzet velük, és kész. Még akkor is, ha már most kisajátítónak tűnök. Jobb az ilyeneket az elején tisztázni, mielőtt gondok lehetnek belőle a későbbiekben...


Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyKedd Szept. 21, 2021 4:08 am


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
- Az maga lenne az álom, ha én is annyit ehetnék.
Álmodozva képzelem el, ahogy bevágok három szelet nagyon sajtos pizzát, majd egy nagy szelet meggyes pitét és meg se kottyan, hogy a kedvenc fagyimnak is maradjon hely. A most rendelt pizzát is valószínűleg ők fogják elpusztítani. Egyrészt mert nem akarok annyira elszállni a kalóriákkal, másrészt mert úgysem fogom bírni megenni mind.
Persze a srácok tökéletes alakjának nem fog ártani néhány plusz szelet. Úgy értem, Jariusról fogalmam sincs, de Tristan felső nélkül is hát...igen szemrevaló látványt nyújt.
- Uramatyám! - Hangosan felnevettem, mikor kiejtette, hogy jó a hátsója ezekben a művészi alsókban. Elképzeltem, hogy áll a tükör előtt oldalasan és elismerően nézegeti.
- Szerintem, igazából...ez egészen találó.
Félholdas mosoly terül el az arcomon közben és hát igen, rendesen végignéztem rajta. Cserében, ő is annyiszor és úgy nézhet meg amennyiszer csak akar. De előtte, pizza!
Pedig legszívesebben beleolvadtam volna az ölelésbe és örökké úgy maradtam volna, csakhát a nevetésének levegője csiklandozott. Én pedig rémesen csiklandós vagyok.
No nem baj, majd kint a kertben odavackolom magam hozzá. Nem létezik, hogy távol tudjonvtartani engem bárki vagy bármi is Tristan tökéletes melegségétől.
A kert pedig...egyre közelebb volt, ahogy a lépcső tetején álltunk. Érdekes...fel sem fogtam felfelé jövet, hogy lépcsőn haladunk éppen.
- Oh, köszi. Egy "Tilos a belépés!" fityegő Tristan ajtajára megteszi! Különben Trisnek sosem lesz esélye véletlenül nagybácsiva tenni téged... - Az utóbbi mondatot már alig hallhatóan motyogtam, de az eleje számára is jól hallható volt. Halálosan komolyan gondoltam ám. Ha mégegyszer ugyanis meg mer minket akasztani Jarius, akkor lehet, meglátja Tristan V.I.P páholyból, hogy milyen a Jane Doe-féle "keres és pusztít" üzemmód.
Tristannak pedig teljesen igaza volt. Kényelmes és modern volt a kert ezen része, ráadásul nagyon hangulatos. Remek ízlésük van a srácoknak azt meg kell hagyni.
Miután Tristan helyetfoglalt, leültem pont oda, ahol megpaskolta a párnát és azonnal közelebb bújtam, átlendítve a comján a hozzá közelebb eső lábamar...Hát kellett a kontakt nah, a fejemet megtámasztottam a vállán, úgy nézegettem a pizzákat vele, de mivel úgy is tudtam, hogy mik vannak, kiválasztottam a 6 sajtos pizzát, sonkával és kukoricával, majd utat engedtem neki.
Ki tud engem hibáztatni egy olyan férfi mellett mint az ázsiai alfám? Ajkaim megtalálták a finom bőrt a vállon, amin korábban fejem pihent és elkezdtem apró csókokat hagyni rajta. - Ne felejtsd el Jariusnak a Carolina reapert. - A puszilgatást addig is abbahagytam, amíg ujjammal ráböktem a telefon képernyőjén az extra-extra csípős paprikára, majd visszatértem a kényeztetéshez, amíg bűvölte a telóját. Csak arra vártam, hogy befejezze mert az ölébe vágytam már és úgy akartam a karjait magam körül élvezni. Lehet, hogy túl tapadós vagyok, de annyira jól esett a közelsége.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptySzomb. Szept. 18, 2021 12:45 pm

Jane & Tristan
"When she on me I don't feel so lonely,
Don't leave me horny, ride me like a pony."

- JarJar annyit zabál, mint öt másik. - nem igazán vagyunk hízékonyak, lényegében bármit és bármennyit eszünk, az nem igazán látszik meg. Talán azért, mert alapból mindkettőnk eléggé magas, s még a génjeink sem hordozzák a hízékonyságot. Anyánk egy kecses alkatú finom hölgy, egészen vékony és törékeny idős nő, ki fiatalabb korában modellként dolgozott. Apánk pedig magas volt, s szinte épp olyan alkattal rendelkezett, mint mi JarJarral.
- Az a hely fent van a telefonon is, emlékszek rá, hogy néztem. Akkor legyen az! - bólintok rá kifelé jövet a fürdőből. Részemről pedig azt szed elő a ruháim közül, amit csak szeretne, úgysincs durva privát szférám, amibe ne tudnám őt beengedni. S természetesen pont belenyúl a közepébe!
- Na szerinted honnan van? Van a családban egy poéngyáros, már találkoztál vele nemrég... Némelyik ünnepre állandóan ilyeneket kapok. Bár az az egyetlen szerencséje, hogy rohadt kényelmesek. És jó bennük a seggem! - nevetem el magam, aztán abból a kupacból én is előkapok egy olyat, melyen egy “The Man, The Legend” felirat van nyilakkal. Tökéletes lesz.
- Na? Mennyire nagyképű? - tárom szét kezeim, s mutatok az ölem felé, miután felhúztam az alsónadrágot. Jane is választ magának, amit hamar magára is ölt, én meg tényleg úgy érzem magam lassan, mint egy beteg szexmániás. Túlságosan jól áll neki a ruhám... Miután közelebb jön hozzám, kezeimet a derekára fektetem, s még közelebb húzom magamhoz úgy, hogy belebújok nyakának finom ívébe. Ajkaim épp hogy csak érintik bőrét, melyen hamarosan erős lélegzetet érezhet, hiszen a szavainak hatására kénytelen vagyok felnevetni.
- Igenis, hölgyem! - elengedem őt, majd magamra kapok egy térdig érő nadrágot, s úgy indulok meg Jane mögött ki a szobából a telefonommal a kezemben. Ha jobbra fordítja a tekintetét, láthat még pár ajtót az emeleten. Az egyik mögött van a dolgozószobám, a másik JarJar szobája, s van még egy vendégszoba is. Ideiglenesen ide rendezkedtünk be.
- Nagyon hangulatos, neked biztosan tetszeni fog. - épp, mikor elérjük a lépcső tetejét, akkor suhan el a bátyám lent, valamit nagyon keresve. Felkutatja a kabátját, kihúz pár fiókot, majd tanácstalanul csípőre csapja kezeit.
- Tristan, nincs egy gumid? - néz fel felém tanácstalanul, kicsit sem zavartatva magát Jane társaságában.  
- Egy darab se. - rázom meg a fejem, mire ő elkezd röhögni.
- Csak nem nagybácsi leszek??? Yeaaaah! - persze, csak cukkol ezerrel, de amúgy nincs benne semmi rossz vagy ártó szándék. A kapcsolatunk a látszat ellenére remek.
- Na akkor én leléptem egy fél órára, keresek valami éjjelnappalit. Kell valami? - nem csak nekem teszi fel a kérdést, hanem Janenek is. Mintha tényleg ennyire természetes lenne az, hogy ő is itt van velünk. Én megrázom a fejem, de ha Janenek szüksége van valamire, azt Jarius egyből feljegyzi, aztán már robog is kifelé az ajtón. Én pedig a hátsó kijárathoz irányítom őt, mely után egy széles, fedetlen veranda terül el a kert elején, jó pár széles ülőalkalmatossággal, s egy egészen kellemes hangulatú modern tűzrakóval. Az égbolt ezekben a hajnali órákban teljesen tiszta, s csak a kert végében levő tücskök ciripelése az, mely hallatszik a város alap, mély moraján kívül. Intek az egyik fából készült kis kiülő felé, ahova én le is telepedek egyből, majd megpaskolom magam mellett a helyet, hogy Jane is jöjjön oda, hogy együtt tudjuk nézegetni a pizzákat.


Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyCsüt. Szept. 16, 2021 12:21 pm


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
18+
- Ugyan, nekem ezt nem meséled be.
Félig-meddig viccnek szántam ugyan, de talán egy kicsit azért sejtettem, hogy lehetett valami abban, amit Jarius mondott. Ha nem is túl gyakran, de...száz százalékosan voltam biztos abban, hogy tőlem milliószor jobb nők, de minimum olyanok lógnak, mint én.
Ennek ellenére, ha megkellene válaszolnom azt a kérdést, hogy mi az ami a legjobban megfog Trsitanban, akkor nem tudnék rá válaszolni máshogy. Az egész lénye, minden apró kis részlete eddig, külső s belső egyaránt, egy nagy egésszé válnak és ő így az eddig nem is ismert vágyam lett. Ezért nem igazán szeretném elengedni. Lehetek egy kicsit én is önző és hagyom, hogy addig is mellettem maradjon ameddig jónak tartja.
Remélhetőleg, minél tovább mert sosem éltem még át ilyen gyönyöröket, mint vele, pedig nem is láttam még mindent valószínűleg. Készenálltam hát, hogy megmutassa nekem a valóját, az összes oldalát. A ragadozót, az alfát, a főnököt és mindent! Nem létezett olyan amit ne akartam volna átélni.
Na jó, mikor az ajkaim között kicsit túl mélyre jutott el, azt szívesen kizártam volna a repertoárból de annyira élvezte, én pedig biztosan meg fogom tudni szokni a dolgot.
Csak fellépések előtt kellene kicsit mellőzni.
Már ha tényleg hosszabb távra tervez velem.
Hát...ahogy az ajkai bánnak velem a legérzékenyebb pontjaimon, eldöntöttem, hogy márpedig meg fogok tenni mindent annak érdekében, hogy maga mellett akarjon tartani. Mégsem bírtam sokáig szuflával, ott a falnál, muszáj voltam kényelmesebb helyzetbe hoznom magunkat. A csempézett padlón, az ölében hullámozva, egymást csókolva. Minden érzékemet lefoglalta. Testeink egymásnak csapódásának a hangja, bőrének illata, ajkainak az íze, az érintései a bőrömön, az ő finom takarója alatt található izmok tapintása. Minden annyira tökéletes volt, hogy ennél márcsak a befejezése lehetett jobb. Majdnem sikerült egyszerre elélveznünk, csak nekem egy picit hamarabb sikerült meglógni...majd legközelebb megpróbálom kivárni, de egyelőre egymáshoz simulva, pihegve voltam kénytelen kacagni a kérdésén azután a finom csók után.
- Ki mondta, hogy el kell engedned? Örökké itt fogok maradoni, rajtad.
Combom kissé zsibbadt is meg, olyan jó érzés volt a vállára hajtani az orcám és csak kifújni magam. Különben, ilyenkor olyan csodásan lehetett érezni a másik testét és a szívének egyre lassabb lüktetését. Hiába volt rossz a térdeimnek, simán el tudtam volna aludni a zuhyany alatt is vele.
- Oh, tényleg. A pizza! Még a végén Jarius éhen hal.
Elfogadtam a tusfürdőjét, kb olyan örömmel, mintha a világ legdrágább parfümjét tartanám a kezeim közt. Olyan Tristan illatot akartam magamnak, hogy mindenki érezze rajtam, hogy vele zuhanyoztam. Szóval, nem sajnáltam magamtól. Azért zuhanyzás közben még adtam az ajkaira egy gyors puszit, mielőtt kiléptem volna a zuhany alól. Megtöröltem magam, amennyire tudtam és elgondolkoztam, hogy mégis milyen pizzát kéne most enni.
- Uh, Rossita! Nincs jobb pizzéria, olyan vastag a tészta és olyan tökéletes arányban vannak a feltétek és ahh....
Csak a gondolatra átéltem volna korábban egy orgazmust, dehát Tristan tette velem ezeket a dolgokat és tudom, hogy azért ahhoz közel sincs semmi.
- Hm lássuk csak. Oh!
Megláttam ám egy olyan stóc alsót, amikre mintha lenne valami nyomtatva is. Rögtön elkezdtem válogatni. Az olalán volt egy fehér csodalámpás és az volt ráírva... - Rub for wishes? Hát ez meg honnan van? Baj, ha ezt választom?
Nem akartam szegény kinevetni, merthát nah! De olyan aranyos volt, márcsak elképzelni benne nyomulni. Oldalt észrevettem egy fekete selyem köntöst is. Tristan aztán nem bánja a finom anyagokat. Feltartottam a két kiválasztott ruhadarabot, hogy bólintson rá és akkor fel is merem venni.
Ha ez meg is történt felvettem a kiválasztott ruhadarabokat és körbefordultam benne neki, majd a forgásból közelebb is pördültam hozzá és a két karomat a vállaira támasztottam, alsó ajkamat a fogaim közé húztam, lábbujhegyre álltam, majd a füléhez hajoltam és belesuttogtam, érzékien.
- 6 sajtos pizzát kérek, sonkával és kukoricával.
Gyorsan nyomtam egy csókot az arcára és elléptem tőle, szorosabbra húztam a köntöst, készen akár a Jarius 2 felvonására is.
- Nos, tessék akkor megmutatni azt a kertet főnök úr.
Éééés a papucsomért még el kellett mennünk az alőszobába. Huh korábban meg sem néztem, hogy miylen kis elegáns a lakás. Itt lakik vele Jarius is vajon? Pofám nem volt, hogy megkérdezzem, tulajdonképpen mivel is foglalkoznak, szóval hagytam egyelőre az egészet.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyHétf. Szept. 06, 2021 8:43 pm

Jane & Tristan
"When she on me I don't feel so lonely,
Don't leave me horny, ride me like a pony."

18+
- Még jó! - vágom rá egyből. - Rajtam sem lógott még olyan nő, mint te. - sötét szemöldököm kacéran emelkedik és süllyed, ahogy egyre csak őt figyelem. Pilláinak finom mozgását, mosolyának édes ívét, szemeinek csillogását... Még egy egészen halk, ám hosszúra elnyújtott vágyakozó sóhaj is kiáramlik belőlem, mely Jane ajkain foszlik szerte. Hiába ez a túlfűtött erotikus légkör, ez a sóhaj most mégsem a szexuális vágytól terhes, hanem valami egészen mástól. Ejnye, Tristan, jobb lesz észhez térni, mielőtt még elönti az agyad a rózsaszín köd!
Vagy vörös. Vagy fekete. Úgy érzem, hogy az összes szín egy hatalmas euforikus kavalkáddá alakul az agyamban, mikor Jane ajkai összezáródnak rajtam, s nyelve ördögi játékba kezd. Őszintén azt érzem hirtelen, hogy a szex egy olyan nővel, mint Jane, maga a drog. Reggeltől estig benne lennék, aztán estétől reggelig újra... Ő nem egy okoskodó picsa, nem egy feltörekvő, másokat eltipró némber, hanem a maga egyszerűségében látja a világot és élvezi azt. Nem sző köré magasztos énekeket vagy rettentően mély lelki folyamatokat, hanem csak él a pillanatban, megéli azt, ahogy egy nőnek kellene. Ahogy az összes nőnek kellene az egész kibaszott világban, ahelyett, hogy a férfiak dolgát csinálnák. Janeben ez is tetszik. Nem akar “férfi” lenni, nem akar ő irányítani, hanem hagyja, hogy én mozgassam arra, amerre csak akarom. Ő pedig simul hozzám, egyre közelebb, de még hogy! Sokan azt hiszik, hogy mellém egy hasonló kaliberű nő való, mint én. Sikeres, gazdag, millió diplomás üzletasszony... Holott kicsit sem vágyom erre. Soha sem vágytam. Jane pedig megtestesíti mindazt, amit egészen eddig kerestem a nőkben, s amit szavakkal is nehéz lenne körbeírni. Ezt egyszerűen... Érezni kell.
Én pedig nagyon is érzem ajkainak mélységét, talán túlságosan is, mikor erővel közelebb húzom magamhoz, s a nyakára sikló kezem alatt megérzem saját nagyságom a torkában. Be kell valljam, ez már annyira izgató, hogy muszáj fordítani egy kicsit magunkon, mert pár ilyen lökés, s akkor bizony nagyon hamar vége lesz a játéknak. Ezért is tolom a falhoz, hogy végre újra érezhessem nyelvemen az élvezetét, melyből egyszerűen sosem elég. Ahogy semmiből sem, s ez a hirtelen feltörő függőség szinte már őrjítő. Mikor elkezd lejjebb csúszni a fal mentén, én rögtön megkapaszkodok derekában, s szinte magamra húzom úgy, hogy egyből lábai közt érezheti merevségem. Aztán megint összeolvadunk újra és újra, én pedig csak kapaszkodok benne és falom ajkait, miközben a vízcseppek végigcsordogálnak rajtunk. Mint egy pornófilm, esküszöm. Egy pornót azonban rohadt sokáig el tudnak húzni, én azonban magamat nem mondanám... Megkapaszkodok hajában a végső pillanatokban, enyhén hátrahúzom a fejét, majd fogaimat ráfeszítem a kipirosodott folt másik oldalára a nyakánál, s mikor egész testem megremeg, és akadozott zihálás mászik ki a fogaim közül, akkor érezheti meg újra, hogy pillanatokon belül lüktetésem felerősödik, s elélvezek ott bölcsőjének mélyén. Most azonban mindent elmos a víz, a belőle csordogáló élvezetet, s a rajtam maradt gyönyört egyaránt, mikor kihúzom belőle magam. Ám még nem akarom elengedni. Derekát átkarolva, egy felettébb elégedett mosollyal pislogok felé.
- Ez így eléggé veszélyes lesz. Hogy foglak így elengedni majd? - kérdem tőle halkan, egészen közel hajolva hozzá, hogy aztán ajkaink mellőzve az eddigi vadságot, most egészen puhán és aprón olvadjanak össze. Millió érzés önt el hirtelen, amiket egyszerűen képtelen vagyok a helyükre rakni. Hogy ébreszthetett fel minden ilyesmit bennem? Ez számomra rejtély. Ezért is vagyok kíváncsi rá, hogy pár nap múlva hogyan fogok érezni. Hű, érzések... Hátborzongató ez a szó.
- Na, gyere, mielőtt még lekéssük a pizzát. - állok fel széles vigyorral, majd a kezébe nyomok egy férfi tusfürdőt. Nőivel sajna nem szolgálhatok, maximum JarJar, akinek biztosan hagytak itt a női mindenféle szart, a tusfürdőtől elkezdve fogkefén át bugyiig... Nála szerintem mindent megtalálna Jane. Még tampont is! Ha végeztünk mindketten, leállítom a vizet, ám ahelyett, hogy keresnék neki törölközőt, az enyémet akasztom le, s azt nyújtom át neki. Azt akarom, hogy azt használja, amit én is. Érezni akarom őt rajta akkor is, ha majd elmegy, és azt akarom, hogy ő is érezzen engem minden egyes pillanatban, amikor nem érek hozzá.  
- Szóval, miféle pizzát szeretnél? Millió helyről szállítanak ki ide, de talán te jobban ismered, hol készítik a legjobbat. - ha végzett, magam is megtörölközök, vizesen hagyva fekete tincseimet, aztán meztelenül már lépek is vissza a szobába. Odalépek az egyik fehér szekrény elé, ahonnan előszedek egy alsógatyát és egy fekete hosszú nadrágot, majd mutatok Janenek, hogy jöjjön közelebb.
- Válassz magadnak valamit. - tárom ki a szekrény másik oldalát, mely tele van minőségi, méregdrága rövid és hosszú ujjú ingekkel, s elegáns pulóverekkel. Neki mindegyik nagy, de hát most úgysem bálba készülünk. Most bármit megosztanék vele, amim csak van.


Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyKedd Aug. 31, 2021 7:20 pm


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
18+
- Nos..nem mindenkin olyan nő lóg mint én.
Nem a stílusom forgatni a szemeimet, dehát nem kell túlozniay nagyon is sokan nem akarják, hogy olyan lógjon rajtuk, mint én. De...annak nagyon örültem, hogy Tristan valamit ennyire meglátott bennem. Már csak azt reméltem, hogy nem csupán látja benne, amiket hagyok neki. Tudom, hogy még igen korai abban reménykedni, hogy emberként is megfogtam, mert..nem mindenkinek vannak ilyen "vattacukros" világnézete mint nekem, hogy máris bármit aláírtam volna neki, ha a lelkemet kéri cserébe..azt is.
- A minden, az egyetlen őszinte válasz.
Ezt már úgy ejtettem ki az ajkaimon, hogy már szinte remegtem azért, hogy hozzám érjen.
Annyira addiktív volt, féltem attól, hogy nem leszek képes arra, hogy távol tartsam magam tőle huzamosabb ideig. Nem akarok azok közé a nők közé tartozni, akik nem veszik észre, mennyire sok már a jelenlétük a másiknak.
Egyelőre viszont, nem akarok ezen gondolkozni, csak Tristan érezni. Az ujjait a hajamban...a fogait a bőrömön..a mindenét, amiért Tristan tesz is.
Kényeztetem őt a kezemmel, az ajkaimmal, a nyelvemmel még akkor is mikor ajkaim körézárulnak.
Szerettem volna neki minél több élvezetet nyújtani és a mozdulataiból ítélve már sejtettem, hogy mit akar hiszen már megkísérelte a bulin is. Én pedig nagyon akartam, de van amire akarattal sem képes a testünk, így mikor mélyebbre jutott a torkomnál, párszor tényleg azt hittem, hogy gondok lesznek. Az izmok összezárultak, köhögtem volna, öklendeztem volna de csak a könnycsepp, ami legördült az arcomon, az jelezte a testem igényét a levegőre.
Én magam mégsem akartam ellenkezni, ezért sem hagyta el igazán panasz szó a számat. Egy lehelet sem. Lehet, nem is jött volna ki olyan könnyen. Ha jött volna, a csókjától akkor is azonnal elfelejtettem volna mind. Imádom a csókjait és azt a felszabadultságot amit egymással élhetünk át.
-Én..
Amint Tristan megemelte a lábamat, a szivverésem is felerősödött az izgatottságtól. Emlékszek ám, hogy milyen zsenin használta a száját, a nyelvét..az ujjait.
- Ahh, igen Tristan. Nagyon rossz voltam!
Azonnali remegésbe kezdett a testem, azt hittem, hogy a lábam is összecsuklik alattam. Megkapaszkodtam a hajában és imádkoztam azért, hogy állva is maradjak. Annyira meleg lett az arcom, hogy a meleg zuhanyvíz is langyosnak tűnt, nedveim melegsége is szinte már égették a combom ..de Tristan mindent megérdemelt, amit adhatok neki.
Legszívesebben bezárkóztam volna vele a szobájába  vagy az enyémbe, vagy teljesen mindegy csak ketten legyünk és így érezhessem. Azonban elérkezett az a pont, hogy mást is akartam már magamba.
- Tristan, érezni akarlak magamban..annyira.., hogy ne tudjak járni se.
Huha. Ez mégis honnan jött? Ki fog akkor vele kimenni a kertbe a lassan csillagos ég alá? Még haza is kéne jutnod éd felsétálni a lépcsőn a lakásodhoz!
Ezt a hangot mind elnémítottam és hagytam, hogy Tristan az összes ismeretlen vízre elevezzen velem.
Szóval egy ideig hagytam ezt így, hogy irányítsa az eseményeket. A falnak dőltem teljesen, hogy támasszam magam, de sajnos ember tervez, Isten végez. Jeleztem, neki azzal, hogy finoman rámarkoltam a vállára és igyekeztem tolni, amiből inkább húzás lett. Végül sikerült a földre rogynom és ha nem folytatta ott, amit elkezdett, két térdem közé szorítottam a csípőjét majd szép lassan elkezdtem magam ráengedni arra, amire már annyira vágytam. Ajkaimmal a nyakát, amellkasát kényeztettem csókokkal, csípőm pedig egzotikus táncot lejtett ez övén.
-Annyira..ez annyira jó érzés Tris, hogy bennem vagy.

 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyVas. Aug. 29, 2021 8:00 pm

Jane & Tristan
"When she on me I don't feel so lonely,
Don't leave me horny, ride me like a pony."

18+
- Én nem bánnám, ha beteljesülne. Ki ne akarná, hogy egy ilyen nő, mint te, egész nap rajta lógjon? - szórakozottan teszem fel a kérdést, mégis nagyon komolyan gondolom. Meglehet, hogy nem éppen mindenkiben alakulhat ki olyan beteges ragaszkodás, mint bennem, hogy a másikat teljesen uralni és birtokolni akarom, de talán Jane az a kategória, aki ezt hagyná. Vagy legalábbis nagyon remélem, hogy a személyiségemnek ez az elcseszett része így harminchat év után végre kibontakozhat egy nálam jóval fiatalabb lánynál, aki talán arra vágyik titkon, hogy irányítsák. Ezek mindig csak az álmaim közé tartoztak, de most meglátjuk, mennyire maradnak ezek álmok.
- A minden a lehető legjobb válasz. - és ad is egyben egy mérhetetlen löketet, mely újra Jane lábai közé űz, ahonnan nagyon nehéz szabadulni. Ha tehetném, egész nap elmerülnék a nedvességében, sőt, szívesen bele is fulladnék... Szép halál lenne!
Még egy egyszerű zuhanyra sem vagyunk képesek, hiszen a fantáziám olyan hevesen és csillapíthatatlanul zakatol, mintha már soha többé nem lennék képes lenyugodni, és azt hiszem, hogy Jane sem. Látom a tekintetében, hogy lassan az egész teste kész lángra kapni, melynek remegése és folydogálása olyan keménnyé varázsol ismét, hogy muszáj lesz újra csillapítania. Természetesen van egy tökéletes ötletem arra, hogyan tehetné ezt meg...
A parancs kéjes hangon tör fel belőlem, ő pedig azonnal engedelmeskedik, s letérdel elém. A szemeit nem eresztem magamtól, őt figyelem végig halkan lihegve, olykor erősebben felnyögve, különösen akkor, mikor ajkai végre rám tapadnak. Alsó ajkam beharapva döntöm hátra a fejem egy hangosabb sóhajjal, és bár tökéletesen csinálja most is, mégis úgy érzem, hogy túlságosan sokáig nem hagyhatom neki, hogy irányítson. Ezért egyik kezemmel összegyűröm a haját egy kupacba, kissé meghúzom, s innentől én irányítom a mozdulatait. Na de vajon meddig bírja? Az izmaim megfeszülnek, ahogy tartom a fejét, de még mélyebbre akarok mászni benne, egészen a torkának mélyére, de nem minden nő bírja ennyire az iramot, úgyhogy először csak finoman ösztönzöm őt. Kicsit erősebben húzom magamhoz a fejét, miközben másik kezem a nyakára simul, hogy érezzem magam ott. Aztán ha hagyja, akkor egyre mélyebbre tolom magam, míg végül nagyon nem bírok magammal, s egy erősebb mozdulattal teljesen lemászok a torkára. Majd ott tartom pár pillanatig, nem eresztem el, hiába kezd egy kicsit fuldokolni esetleg... Annak annyira izgató a hangja, hogy még a hideg is kiráz tőle... Ha ez sikeres lesz, akkor érzem, hogy megint csak nem fogom tudni órákig húzni a dolgot, hiszen Jane túlságosan felkavaró élmény számomra a lehető legjobb értelemben, így mielőtt még a szájába élveznék el, elhúzom magam tőle, lehajolok, nyelvem átmászik ajkain túlra, s egy igazán szenvedélyes csókkal jutalmazom meg őt. A ráadásból persze ő sem maradhat ki. Felhúzom a hajánál fogva – mert túl jó őt tépni -, majd nekitolom a csempének, s elkezdem lassan végigcsókolni a nyakát, megharapom a mellbimbóját, belemélyesztem a fogam a hasába, majd letérdelek előtte, s egyik lábát kicsit megemelem a combjánál fogva.
- Mennyire voltál rossz kislány? - kérdem tőle, majd mutatóujjam végighúzom mennyei bölcsőjén, melyen egyből rajta marad Jane nyúlékony élvezete, amit ajkaimhoz húzok. Lenyalom róla ezt a tökéletes ízt, ami az övé, s amit minden percben érezni akarok már.
- Úgy látom, hogy nagyon... - mellőzve az érzéki érintéseket egyből mohón kezdem őt falni ott lent, miközben mutatóujjam hevesen kezd benne járni.


Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptySzomb. Aug. 28, 2021 3:26 am


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
18+
- Oh, én a helyedben nem dobálóznék ilyenekkel, mert még a végén beteljesül.
Istenem, annyira szeretnék mindig vele lenni és akár az ágyban...bárhol, csak vele. Ugyanakkor annyira szeretném, ha soha nem unna meg, pedig ez egy valós rizikófaktor...nem én vagyok a legizgalmadabb ember a világon és még kimondottan okos sem. Olyan kis..átlag..fene tudja, hogy Tristan mit vett észre bennem.
Mégsem tudok ellenállni a közelségének, mikor a lélegzete simogatja az ajkaimat. - Minden. - Nem jutott más eszembe, mi leírhatta volna ennél jobban az óhajaimat az irányába. Én akarok lenni az a nő, akire a legtöbbet gondol, ako után mindig vágyakozik, akitől nem tudja magát távoltartani...akiben megbízik annyira, hogy elmondja, miért is volt azon a rendezvényen. De ezt mind nem sorolhatom fel, mert még elijesztem. A hazugság mégsem az én fegyverem, így egy szóban leírtam neki, őszinteségtől ragyogó szemekkel. Nem tudom, hogy sikerült már most ennyire belegabalyodnom, de ha már így sikerült, nem fogom magam kínozni. - Legyen, akkor...akkor igyekszek majd résen lenni és elnyerni a bizalmad, amíg te is megszerzed az enyémet.
Bár előtte én egy nyitott könyv vagyok, semmi extra, semmi bonyolultság, de annál őszintébb.
Pont mint a mozdulatai, amikkel egyszerűen nem lő mellé. Imádom a hevesseget, a...birtoklást, ami árad belőle. Saját mozdulataimmal igyekszek bizonygatni, hogy az övé vagyok...hátha hagyja, hogy az is maradjak. Nincs olyan ember, akihez jobban akarnék tartozni, mint ő.
Fogjon rám akármilyen erősen, hatoljon belég szinte állatias, vad elánnal, nekem egyik sem fáj. Néhol érzem, hogy igen, ennek most nyoma fog maradni, de mégis izgat az egész.
Csak attól tartottam, hogy be fogjuk törni a falat.
S ahogyan csókol, te jó ég...esküszök, hogy függővé fog tenni. Tristan csókjaira fogok rászokni olyan szinten, hogy ki tudja, meddig fogom kibírni nélküle?
Remélhetőleg nem kell majd túl sokáig soha...tenni fogok érte. Ha kell 24/24 az ölében fogok ülni.
Pár percbe telt és ismét közelítettem...már a csókjától, remegtek a combjaim, a lélegzetem is szaporább lett. Lehet Tristannal való együttlét soran fogok a sok élvezettől meghalni. De nem most! Lábaimat elengedte, magához vont és a fürdőbe tolt míg a fogai a nyakam bőre köré zárultak, újra és újra majd mikor szívni kezdte. Ahhh. De, mégis most fogok elhalálozni, Tristan karjai közt.
A combomon éreztem a saját nedvességem, mi egyre lejjebb lezdett el araszolni bőrömöm a csempe iranyába.
" - Térdelj le..."
Az alfám parancsolt, s én teljesítem. Térdeimet berogyasztva, térdelek le elé. Elismerve őt, mint a... mint aki hamarosan ugyanúgy a mindenem lesz, a világom közepe, ahogy én akarok lenni az övé.
Kezeim megtámaszkodnak a combján, s habár egy ideig a rajta legörülő vízcseppek elterelik a figyelmem, szemeimet képtelen voltam az övéitől távoltartani. Az arcommal is közelhajoltam, tartva a szemkontaktust, nyelvem kiszabadult a fogaim, majd ajkaim között egyenesen Trsitan makkját lassan végigsimítva.
Szerettem az ízét, még akkor is ha mpst főleg magamat éreztem rajta. Jobbommal elengedtem a férfi combját, erősen ráfogtam a férfiasságára és úgy húztam végig a nyelvem a teljes hosszán, míg az út végén be nem kaptam amit lazán bírtam a számba, hogy nyelvemmel tudjak az érzékeny testrészen körözni.
Én akartam lenni az, aki a legügyesebben tudja ezt csinálni vele.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyVas. Aug. 22, 2021 8:25 pm


Jane & Tristan
"Kiss from a rose on the gray."
18+
- Hülyén hangzik, ha azt mondom, hogy nem akarom, hogy akár egy pillanatra is leszállj rólam innentől? - túlzok? Egy cseppet sem. A birtoklási vágy olyan fertő, ami elborítja az agyam pillanatokon belül, mikor felbukkan bennem. Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor álltam közel ehhez az állapothoz, de mind közül Jane az, aki igazán bekapcsolta ezt bennem. Talán érezheti is, hogy egyáltalán nem viccelek a szavaimmal... Tényleg azt akarom, hogy ne szálljon le rólam, hogy a nap minden percében itt legyen és figyelhessek rá és irányítgassam. Mármint... Nem úgy, hanem... Áhh, ezt még át kell gondolnom.
- Mi szeretnél még lenni titkos fegyveren kívül, mondd csak... - lehelem felé halkan. Őszintén kíváncsi vagyok a komoly válaszára, s talán az enyémet is megkaphatja egy burkolt verzióban, ha jól viselkedik.
- A bizalmat jobb szeretem kiérdemelni, mint hogy vakon nekem ajándékozd. Nem akarom, hogy csalódj. - mondom igazán komolyan, hiszen ez az igazság. Én nem elégszek meg az ócska rózsaszín köddel, ami minden hülyeségre ösztönzi az embert. Én mindent akarok. Mindenféle színű rohadt ködöt! Ezért sem elég Janeből, most úgy érzem, hogy soha. A lábai közt a helyem, ott akarok lenni, ezért is emelem fel az ágyról, s húzom magamhoz szorosan, hogy még egy egyszerű zuhanyt is feldobjunk a magunk módján. Szerencsére neki sincs ellenére... Csípőmmel szorosan simulok hozzá a falnál, s e mozdulatban mikor meghallom nedvességének a hangját, mely olyan csodásan omlik szét rajtam újra, akkor az azért eléggé rendesen elpattint bennem egy szikrát. Enyhén elhúzódok, de épp csak addig, hogy míg egyik kezemmel tartom Janet, addig a másikkal megragadjam magam, s pillanatokon belül beljebb toljam a szerszámot. Aztán hevesebben lököm neki a falnak újra és újra, mely lévén, hogy nem túlságosan vastag, úgy dübörög mögötte, hogy lassan az egész ház zengeni fog tőlünk. Ajkaim az övéire tapadnak türelmetlenül, mint aki legszívesebben azonnal felfalná minden porcikáját. Nyelvem vadul mászik át hozzá, érezni akarom a nyálát a számban, a számon, mindenhol a testem egészén...  
Ez a póz egy ideig tökéletes, aztán hamarosan leeresztem a lábait a földre, s eltávolodok tőle enyhén, de nem lépek távol. Különben hogy fonódhatnának ujjaim a hajába, s húzhatnám magamhoz nagyon közel őt a fürdő felé lépkedve? Ezt teszem, miközben beleharapok a nyakába többször, sőt, meg is szívom bőrét, hadd legyen csak jó foltos, hadd lássa mindenki, hogy ez a nő bizony kurvára foglalt... Ha sikerült őt behúznom a zuhany alá, úgy magunkra engedem a vizet, de természetesen itt még közel sem végeztünk.
- Térdelj le szépen, Jane. Ide elém... - mutatok a lábaim elé már úgy, hogy végigfolyik rajtam a víz.

Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptySzomb. Aug. 21, 2021 3:04 am


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
- Szóval...szabad a pálya, hogy bármikor rádvethessem magam?
Tristan valahogy olyan hiper-szuper extra vonzerővel bír, hogy legszívesebben folyamat érintkeznék vele valahogy. Érinteném, tartanám, ölelném, ízlelném, csókolnám..feküdnék rajta vagy alatta.. Csak legyen valami kontakt. Mint az esemény után is az ágyban.
-Hát..igen! Az tetszene és hát... - A mutató ujjam a mellkasától futott végig, egészen a köldökéig, majd elhúztam a kezem mielőtt célt ért volna, pár centivel alatta. - Nem lehet egy hátrányos pozíció.
S lám, eddig azt gondtam magamról, hogy józan, tiszta észjárású, felnőtt nő vagyok. Mégis azonnal olyan képek villantak fel a gondolataimban, amik nem voltak túl ártatlanok.
Persze JarJar, mint - minden jónak az elrontója- pont tudta, hogy mikor és hogyan tegyen tönkre egy bensőséges pillanatot. Leszívesebben csak kieresztettem volna egy hatalmas, keserves sóhajt, de tartottam magam.
- Lehetek a titkos fegyvered! Nos...többek közt.
Bármikor szívesen állok az oldalán is, ez ellen a... A testvére ellen. De ne is gondoljunk rá, mikor itt van A Férfi a karom és lábam alatt, míg ő magához ölel.
Nem lehet rá más szót találni. Egyszerűen tökéletes.
- Nem kéne megbíznom benned?
Ujjai útmutatására, arcon felé fordítom, az övéibe olvasztva a tekintetem. Ezen sajnos én nem tudok segíteni, majd ha egyszer tesz valamit ellenem, akkor elveszíti a bizalmam, de nagyon jó megérzéseim vannak vele kapcsolarban.
- Na és hogyan?
Igazi nindzsa módjára fordít Tristan a helyzetünkön, kiváltva belőlem az eddigi nap legjátékosabb kacaját, ami hamar csalódott ajak biggyesztésbe váltott át, mikor lemászott rólam az ázsiai.
"Ne, Tristan. Ne menj el! "
Oh, de nem is tette. Meglepetésemre a bokáimnál fogva magához húzott, pedig aztán nem vagyok egy vékony lányka.
- Apunak én mindig jó kislány leszek!
Oh, én igen alaposan készen álltam az egzotikus férfi közelségére. Ajkamat a fogaim közé húztam és egyből átkaroltam, majd amint felemelt, a lábaimat is körézártam.
- Mmmm, hogy te milyen segítőkész vagy Tris.
Neve már sóhajaimmal együtt hagyta el a fogaim börtönét, mert annyira nem evilági volt az érzés, amit számomra nyújtott az ajkaival, a nyelvével a nyakamon, hogy a falaim odalent egyből összerandultak a kellemes érzéstől, s ismét csak elindította nedveim termelődését.
Mind Tristanon végezte, a szobája egyik falánál állva. Korábban hajbókoltam volna bocsanatáért, de mivel a nap folyamán kiderült, hogy ő ezt még élvezi is, csípőmet finoman csúsztattam rajta fel s le, hogy elkenhessem rajta mindenem amim volt.
- Mmmh...Még várhat ah..pizza?
Jobb kezem hosszabb körmei megtalálták a hátának tökéletes bőrtakaróját, hogy érzékien szánthassák azt végig, nem felsértve a felszínét.
Biztos voltam benne, hogy hamarosan ismét a sóhajaink, pihegéseink töltik majd meg a szobát.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptySzer. Aug. 18, 2021 9:39 pm


Jane & Tristan
"Kiss from a rose on the gray."
- Reméltem, hogy ezt mondod. Nem annyira az eseteim a félénk nők úgysem, szóval... - pillantok végig rajta kacéran úgy, mintha csak a tudtára akarnám adni, hogy itt bizony még nem ért véget az éjszaka. Jane eleinte ugyan nem tűnt egy bátor és vakmerő leányzónak, de hát nagyon hamar bizonyította, hogy az ártatlan külső miket is képes elfedni a világ elől. Fedje csak el! A gyomrom kifordul a ribancoktól, márpedig a Janehez hasonló temperamentumú nők gyakorta lesznek ribancosak, s kavarnak fűvel és fával. Aki viszont velem kavar, az nem mehet máshoz.  
- Esetleg cipeljem ölben a hátsó feled a lakásban? Ezt szeretnéd, mi? - kérdem halkan egy széles mosollyal, mikor ajkaink újra eggyé olvadnak. Piff, Tristan, eljutottunk oda, hogy már nem lenne elég egyetlen este? Nagyon úgy látszik, hiszen ez a leányzó érezhetően nem csupán egy eszköz volt arra, hogy levezessem rajta a fáradt gőzt, hanem úgy beindította a fantáziám, hogy amaz fertőként terjed a gondolata körül. Amit sikerül egy kicsit JarJarnak megakasztania... De szerencsére Jane kitartóbb annál, mint hogy a seggfej bátyám eltántorítsa tőlem.
- Na, ezt már szeretem! Kaptam egy társat a harcban? - vonom fel alattomosan egyik szemöldököm. Tökéletes ötlet az extra csípős pizza, Jarius úgyis a túlságosan csípős dolgoktól kissé ki tud készülni... Amilyen hülye, képes és legyűri az egészet már csak büszkeségből. Addig is mikor Jane közelebb húzódik, én átvetem karom a vállán, úgy ölelem magamhoz.
- Nem tudnál utálni soha? Még nem is ismersz... Korai a bizalmad, nem gondolod? - enyhén megemelem a fejem mosolyogva, s ujjammal magam felé fordítom az arcát. Békés mosollyal találkozhat, mely mintha azt tükrözné, hogy bár nem ismer, de nincs ellenemre, hogy egy kicsit tovább menjünk a szexualitáson. Úgysem szoktam hagyni magam senkinek... Harminchat évesen talán ideje felengedni.
- Szerintem még lábra tudnál állni egy kicsit, de ezen segíthetünk. - mikor rám helyezi lábát is és átölel, egyetlen mozdulattal fordítok a pozíción, s mászok rá egyből. Azonban nem maradok rajta, feltérdelek, lelépek az ágyról, majd a bokájánál fogva rántom magamhoz közelebb.
- Talán belefér még pár menet, ha jó kislány leszel... - megragadom magam odalent, párat rántok a szerszámon, mely úgy éled fel, mintha el sem szunnyadt volna az utóbbi percekben. Az pedig számomra nem is kérdés, hogy Jane akarja-e, hiszen ahogy elmormolom szavaimat, már hajolok is le hozzá, kezeimet hátsó fele alá helyezem, majd egy mozdulattal felemelem őt, remélve, hogy azonnal átkulcsol a lábaival. Egy fürdő valóban nem ártana... S mint egy kiapadhatatlan, feneketlen háborgó tenger, úgy kezdem el falni azonnal a nyakát ismét, mely a harapásomtól most már igazán érzékeny lehet. Ám minden az ő hibája! A saját fürdőm a hálómból nyílik, így afelé indulok meg ölemben tartva Janet, persze a fürdő melletti falnál már megakadunk, hiszen egyből annak tolom neki türelmetlenül, mint aki megérezte a mennyei mannát, és soha többet nem akarna megválni tőle.

Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyCsüt. Aug. 12, 2021 11:31 pm


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
Rámdobta a zsepit, minden szó nélkül rámdobta a zsepit! Még ez is új volt számomra...igaz az is, hogy miattam is szükséges a zsepi..vagy egyáltalán, hogy olyan legyek a végére. Ráadásul életemben először most maradt el a...a védelem használata. Eszembe sem volt, pedig ha folytatódni fognak Tristannal ezek a heves pillanatok, akkor nem szabad leállnom az antibébivel.
-Ez esetben kénytelen leszel bővebb nadrágokat hordani,
mert én bizony nem fogom vissza magam.

Ezt bizony veheti fenyegetésnek vagy akár ígéretek, hiszen már így is alig bírtam távol tartani magam tőle. Most, hogy felém fordult és olyan ellenállhatatlanul nézett rám azokkal a rejtélyes szemekkel, legszívesebben újra kezdtem volna.
- Szerintem egy kis ideig most úgysem tudnék lábraállni. Kénytelen leszel még elviselni engem addig is.
Kihasználva, hogy közelebb hajolt, ajkaimat az övéire tapasztottam. Olyan természetes volt és jóleső.
- Nem. Sőt..ami azt illeti.
Csak maga az emléke az érzésnek, mikor belém mélyesztette a fogait, már az is elég volt a finom borzongást előidézni a testemben, mit a bőröm hamar libabőr formájában is jelzett. Olyan volt, mintha Tristan innentől kezdve több értelemben is a magáévá tett volna.
Ez pedig újra indította azt a bizonyos tüzet, mi még a bulin élet fel.
- Csodásan hangzik Tris. Mi le..
Már azt sem tudom, mit akartam mondani. Egy takaró borította be a láthatárt, melynek erősen Tristan s már kissé Jane illata is volt, mire az ajtó kitárult. A gond csak az, hogy a kép kitisztulásakor nem Tristan tökéletes arcvonásait üdvözölhettem, hanem Jariusét. De mégis mi a vétkes fenét csinál köztünk? Nem voltam tán elég hangos? Képtelen voltam visszatartani a grimaszt az arcomról.
- Ebben sajnos egyet kell értenem az öcséddel.
Próbáltam finom és nőies lenni, hogy ne utáltassam meg magam annak a férfinek a bátyjával, akit ennyire hamar a szívembe zártam.
Lehet, ő tényleg azt gondolta, hogy egy egyszerű egyéjszakás kaland vagyok az öccse számára, de ha már meghallotta, hogy békülünk..minek csörtet be ide?
- Rá nem haragszok. - Mormorlom alig hallhatóan az orrom alatt. Lehet, hogy a maga bolond módján akart segíteni Trisnek vagy velem békülni? Nem ismerem eléggé, de az biztos, hogy nem ez a módja.
Szerencsére hamar távozik, kiadva az ukászt,bhogy mit rendeltünk neki IS. Mégis melyik bolygóról származik ez a figura?
- Pfff..ne pepperonit rakassunk a pizzájára, hanem Carolina Reapert. Nézzen csak úgy ki a szája, mint a pávián..hátsója.
Ártatlan mosollyal hajoltam Tristan orcájához és adtam neki egy puszit, mielőtt a mellkasára hajtanám a fejem, ha hagyja és a körömmel mintákat kezdtem rajzolni a bőrére. Egyszerűen hibátlan volt.
- A testvéred egy barom, de nem utálom..téged sem tudnálak megutálni. Soha.
Attól még skorpió énemhez méltóan, már számíthat a bosszúra. Kamatostól. Tristan remélhetőleg a segítségemre lesz ebben. Igaz, hogy általában vattacukros, unikornisnak néznek, de kevesen ismerik az oldalam, ami cseppet sem ilyen kellemes.
-Na, szerinted menni fog nekem a járás? Ruhám sem sok maradt, pedig csinálnék egy igazán finom limonádét, ha már kimegyünk a kertbe.
Ennek ellenére a lábam átlendítettem az övén és a karommal is átöleltem a derekát. Ajkaim finom puszika látták el a mellkasát, ahol fejem pihent.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyHétf. Aug. 02, 2021 7:03 pm


Jane & Tristan
"Kiss from a rose on the gray."
Ilyen kegyetlenül euforikus élmény is nagyon ritkán adatik meg számomra. Talán azért, mert túlságosan is a hibát keresem mindenkiben, melyet szinte azonnal meg is találok, s egyből kiábrándít másoknak a tökéletlensége. Jane azonban... Nehezen tudnék felsorolni bármi hibát. Annyira összepasszolunk minden szempontból, mintha én lennék a túlságosan is egyedi kulcs, mely végül megtalálta azt az egyetlen zárat, amibe tökéletesen beleillik. Hogy mikor volt utoljára ilyen orgazmusom? Talán soha. Kis híján bele is szédülök Jane lábai közé, ahogy a gyönyör robbanásszerűen veszik el benne. Eszméletlen nagy boldogságáradat lesz hirtelen úrrá rajtam, ami arra késztet, hogy még véletlenül se engedjem el Janet. Ő az, aki esetleg el tudná viselni azt a birtoklási vágyat, melyet képtelen vagyok kiirtani magamból. Ám ez még a jövő zenéje...  
Halk lihegéssel távolodok el tőle, majd elnyúlok pár zsebkendőért az éjjeliszekrényen, melyeknek egy részét Jane hasára dobom, a maradékkal pedig letörlöm magamról azt a temérdek nedvet, mellyel megjutalmazott, s mely ennyitől természetesen nem fog eltűnni.
- Már ne is haragudj, de én szarabb helyzetben vagyok ám, mint te! Ugyanis az én gatyámon egyből látszik, ha felizgatsz... Veszélyes vagy, Jane! - elnyúlok mellette az ágyon oldalasan, s fejem kitámasztom egyik kezemmel, úgy fürkészem tovább őt. Sötét tekintetemben őrült rajongás csillan, ahogy végigmérem őt.
- Remélem, nem akarsz egyből lelépni. Maradhatnál holnapig, aztán hazaviszlek délelőtt. - mintha nem is kérdezném, hanem kijelenteném. Közben egyik ujjam körkörösen elkezdi simogatni a hasát, s közelebb hajolok ajkaihoz.
- Nem fájt nagyon? - simítok végig célzóan nyakán és vállán, melyen ott éktelenkedik egy vörösebb folt, ami teljesen biztosan megmarad holnapra is. Helyes! Mintha az én tulajdonom lenne, aminek ott van a pecsétje a testén.
- Mi lenne, ha lezuhanyoznánk, rendelnénk valami kaját, aztán kiülnénk a hátsó kertbe? - vetem fel remek ötletem, ami egészen addig a pillanatig jól is hangzik, amíg nem hallok meg hirtelen lépteket az ajtó elől, ami váratlanul kinyitódik. Én pedig úgy hajítom Janere a takarót, hogy még az arcát is sikerül beborítanom vele.
- Jaj, sajnálom! - egyből kihámozom, de eddigre már egy szép kis vetődéssel ott terem közöttünk... JarJar...
- Na mi van itt, fiatalok? Hallottam, hogy elcsendesedtetek, úgyhogy gondoltam megnézem, nem ájultatok-e el. - a hátsó felével helyet fúr magának köztünk, én meg teljesen lefagyva, értetlenül pislogok felé.
- Te meg mi a faszt csinálsz itt? Húzz már a büdös picsába, Jarius! - aztán egy jól irányzott mozdulattal képen törlöm az egyik kispárnával, de ő csak elkezd röhögni. Jó, majdnem én is.
- Amúgy Jane, ne Tristanra haragudj, tudod, van nálunk ilyen kis adok-kapok játék, amit minél előbb törlesztenem kellett ennek a seggfejnek. Úgyhogy most te jössz, öcskös. - rácsap egyet a mellkasomra, aztán végül feláll, majd távozóra fogja. Az ajtóból azonban még visszaszól.
- Hallottam, hogy kaját akartok rendelni, úgyhogy nekem jöhet egy pepperonis pizza. Na pá. - azzal bevágja maga mögött az ajtót, s eltűnik. Szerintem most már végleg.
- Teljesen megértem, ha utálod... Csak engem ne utálj. - megint csak bocsánatkérően pislogok Jane felé, akit sikeresen újra kellemetlen helyzetbe akart hozni a seggfej bátyám.

Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyHétf. Aug. 02, 2021 2:24 am


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
Annyira jól alakult minden Tristannal, szinte mint a mesében. Legalábbis amióta betárult szobájának ajtaja. Szinte már féltem, hogy ismét le fog csapni a Jane-átok. Szinte. Mert éppenséggel nem tudtam azzal foglalkozni, hogy ugyan mi mehet tönkre, mikor minden annyira passzol.
18+:
Olyan nyers volt, olyan igazi és bámulatos. Soha többé nem akartam mást, csak őt. Csakis Tristan tudja ezt, senki más. Ha elengedett, én már remegő lányaimmal és karjaimmal nem tudtam magam tartani. Ledőltem a párnák közé, melyeknek hamisítatlan Tristan illata volt és reméltem, nem bánja, hogy mostmár mindennek Jane-illata is lesz. Állítása szerint nem csak megkapni akart és dobni is, ezért nem igyekeztem a felkeléssel és öltözéssel. Még a falaim lüktettek, így pihegve szúrtam zöldes-kék iriszeimmel tekintettem, Tristan misztikus mandulavágású
lélektükreibe.
-Ezek után, mégis hogyan menjek el veled szörfözn, ha mindig rádvetném magam? Vagy jógázni..
Csak legyünk kettesben és már látom is magam előtt, ahogy próbálok neki hízelegni, hátha elvonulunk, hogy...nos az iménti eseményt folytassuk.
 
Vissza az elejére Go down

Tristan S. Park

Tristan S. Park
Páciens
Hozzászólások száma :
143
Play by :
Zhang Yixing
Join date :
2020. Nov. 04.
Age :
39
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 73b5aa38d0cfa9b8afbb5a665ff5c23f51ea6d86
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
A Sage & Thyme modellügynökség igazgatója
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 57b3fb96e39293fe692929724b883485b2360328

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptySzomb. Júl. 24, 2021 9:06 pm


Jane & Tristan
"Kiss from a rose on the gray."
18+
Talán a bátyámnak volt igaza. Ő a balesetem óta egyre csak azt hajtogatta, hogy szerezzek magamnak végre egy nőt, aki eltereli mindenről a gondolataimat. Nem olyan nőt, akit megdugok párszor, aztán mehet haza, hanem egy igazi nőt, akiről gondoskodhatok. Szerinte ez lehetett a probléma, hogy túlságosan sok terhet cipeltem egyedül, amiből teljes mértékben hiányoztak az érzelmek. Nem igazán randiztam, egyéjszakás kalandjaim voltak csupán, amik azon kívül, hogy könnyítettem magamon, nem jelentettek semmit. Janenel azonban valahogy sokkal nagyobb a szikra, mint bárki mással, s hiába sodródtunk az ágyamba, akkor is érzem, hogy nem biztos, hogy el kellene őt engednem.  
Ám ezek a gondolatok egyelőre elúsznak, és most épp semmit sem az eszem vagy a szívem irányt, hanem egy sokkal élvezetesebb testrészem, mely épp megtalálta a tökéletes helyét mélyen Janenben. Ő pedig olyan magaslatokat ér el attól, hogy ujjaim a nyakát szorongatják, hogy még nekem is muszáj egy kicsit lassítanom, mielőtt még idő előtt élveznék el már csak attól, hogy a remegő testének és mennyei nedvességének a hatása alá kerülök. Nem olyan egyszerű azért visszafognom magam, különösen azért, mert ennyire élvezi azt a durvaságot, amit lássuk be, azért nem sok nő kedvel. Főleg nem az első alkalmakkor. Ő azonban még ebben is más.
Természetesen itt nem ér véget az egész, hiszen muszáj látnom a hátát, mert ez a rész egy nőn - a többi mellett persze - túlságosan is a gyengém. Egy gyönyörű ív, tökéletes bőr úgy beindítja az agyam – vagy épp elveszi az eszem -, hogy teljesen kizárom a külvilágot. Nem létezik semmi más, csak ő és én, a fülledt sóhajok és vad nyögések, amik egyre inkább szaporábbak lesznek. Én pedig már képtelen vagyok arra, hogy finoman érjek Janehez, ezért is markolok rá erősen a hátsó felére, miközben csípőm hevesen táncol mögötte, olykor azonban egyik kezem eltávolodik, hogy egy igazán hangos csattanással jutalmazzam meg őt. Nem is kérdés, a harmadik ilyen ütésnél már tökéletesen körvonalazódik a kéznyomom a hátsóján.
Ő pedig hamarosan módosít kicsit a pozícióján, lehetővé téve számomra, hogy még mélyebbre hatolhassak. Olykor már lelassul annyira a tempóm, hogy egyszerűen csak megtartom magam benne, így érezheti, hogy milyen erősen lüktetek, s ez bizony csak és kizárólag az ő érdeme. Aztán hamarosan közelebb simulok hozzá, ahogy óhajtja, s csókunk közepén fogaim enyhén rásimulnak alsó ajkára. Figyelnem kell rá, hogy tényleg enyhe legyen ez a mozdulat, ugyanis az élvezetek közepette könnyedén elveszíthetem az eszem, és esetleg úgy megharaphatom, hogy ömleni kezd a szájából a vér... Azért ez elkerülendő, így túlságosan sokáig nem is merek elmélyedni a csókjában, remegő ajkaim nemsokára elhúzódnak, hiszen a hangja és a becézése újabb szintekre emel.  
Egyből meg is kapaszkodok hát a hajában, s úgy húzom fel magamhoz, de ekkor még nem eresztem el. Újra gyorsabb tempóra kapcsolok, s csak hogy fokozzam az egészet, alaposan megmarkolom keblének apró és kemény gyöngyszemét, melyet ujjaimmal hevesen kezdek morzsolni.  
Azért büszke vagyok magamra. Nem engedtem ki az összes durvaságom, és nagyon úgy tűnik, hogy Janet sem sikerült elriasztanom. Talán szép lassan beadagolhatok neki mindent a jövőben... Mert hogy ezek után nem fogom elengedni, az biztos! Érzem már, hogy nem bírom sokáig, s az állkapcsom szinte feszül azért, hogy harapjon... Ezért is mélyesztem bele váratlanul a fogam a nyaka és a válla közötti részbe, majd az utolsó lökéseimet meggyorsítom, s mikor elérkezik az a tökéletes, függőséget okozó pillanat, a fogaim talán a kelleténél jobban feszülnek bőrébe. Lüktetésem eléri benne a csúcspontot, s megérezheti, ahogy zihálásom közepette mindent eláraszt benne az élvezetem, mely számára lehet, hogy egy kicsit fájdalmas lesz.  

Vissza az elejére Go down

Jane Doe

Jane Doe
Civil
Something about me :
Hozzászólások száma :
87
Play by :
Anna Von Klinski
Join date :
2020. Sep. 06.
Age :
31
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane 7fmPGVG
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Énekes
∆•∆ :
Serendipity- Tristan & Jane XeucYGx

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane EmptyPént. Júl. 16, 2021 1:24 pm


Tristan & Jane
"Finding something good, without looking for it."
Igaz, még mindig nem értettem igazán meg ennek a testvéri duónak a dinamikáját és talán sosem fogom átlátni, hogy egy-egy hecc kedvéért még milyen messzire tudnak elmenni, de úgy döntöttem, egyelőre jobb nem szekírozni a témát. Majd egyszer átlátom a helyzetet, remélhetőleg. Persze amennyiben Tristan engedi, hogy mellette maradjak.
Nagyon szerettem volna, ha kidrül, hogy ez nem egy egyszeri alkalom lesz vagy egy barátság extrákkal kapcsolat. Van valami Tristanban amit meg akarok érteni és nagyjából mindent érezni szeretnék belőle...és vele.
Olyan oldalaimat ismerem meg általa, amikől én magam sem tudtam, hogy léteznek és ez nagyon izgalmas volt számomra.
Na de mi van akkor, ha tényleg nem szeretné, ha a párja lennék vagy elutasít bármilyen kapcsolatot kettőnk közt a barátságon kívül. Képes lennék ezek után visszafogni magam a jelenlétében és nem sóvárogni az érintései után, képes lennék nem-et mondani ha megnt esetleg ágyba akarna csábítani? Valószínűleg nem. Legalábbis nem túl sokáig.
Így nem tehetek mást, elhiszek mindent amit mond. Elhiszem, hogy én vagyok az egyetlen aki kell neki.
- Tárt karokkal várom a következményeit.
Ugyan nem biztos, hogy teljesen megértettem, hogy mit is akar sugallni ezzel az egésszel, de bizonyára ő sincs teljesen tisztában azzal, hogy ő mit vállal velem. Igazából még én magam sem tudom, hogy Trsitan mit vállal. Még sosem fordult velem elő ilyesmi, sosem voltam együtt olyannal akire tényleg ennyira vágytam volna. Sosem létezett olyan személy.
Lehet Tristan az, akire várnom kellett.
18+:
 
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom

Serendipity- Tristan & Jane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serendipity- Tristan & Jane   Serendipity- Tristan & Jane Empty

Vissza az elejére Go down
 
Serendipity- Tristan & Jane
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tristan Sheon Park
» Will you marry me? Just kidding. Fuck you. - Dalila & Tristan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Helyszínek :: Belváros :: Lakóövezet-
Ugrás: