Reviving St. Claire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
show me your true colors

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Csipogó
chit-chat

Legutóbbi témák
what's going on?

To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Steffi Aida Garcia Kedd Feb. 22, 2022 12:38 am

Serendipity- Tristan & Jane
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Jane Doe Hétf. Feb. 21, 2022 1:05 am

Live without regrets - Altair × Ronan
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Altair Borges-Ward Vas. Feb. 20, 2022 4:04 am

Lena Peterson
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Lena Peterson Szomb. Jan. 15, 2022 5:41 pm

The Pact
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Vendég Szomb. Jan. 01, 2022 4:46 pm

Cesare & Lana - A gyász kezdete
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Cesare Barsotti Csüt. Dec. 30, 2021 11:54 am

Maddie & Jerry - Mayday! Mayday!
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Madison Callaghan Szer. Dec. 29, 2021 3:09 pm

Metanoia
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Vendég Pént. Nov. 26, 2021 10:42 am

Angie & Franco - A véres viszontlátás
┈┈┈┈․° ☣ °․┈┈┈┈
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Emptyby Angelle Malvasi-Dawson Hétf. Nov. 08, 2021 12:18 am

Ki van itt?
hey, stranger

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég
Nincs
A legtöbb felhasználó (31 fő) Csüt. Aug. 27, 2020 8:24 pm-kor volt itt.

Birthday wishes

Aileen N. Ashburn 06. 06.
Colin Richardson 06. 20.


Megosztás
 

 Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Zoey Dubois

Zoey Dubois
Egészségügyi dolgozók
Something about me :
Hozzászólások száma :
14
Play by :
Tamsin Egerton
Join date :
2021. Aug. 21.
Age :
37
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5162703651657a385971756d2d773d3d2d3935363334353838352e313633366439656139366263623832313430353839393630343336332e676966
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Kriminálpszichológus
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Tumblr_nsxzrfHMUC1sdrorno3_400

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyKedd Okt. 12, 2021 5:35 pm


Alejandro & Zoey
"Passionate souls burn with fire few can handle, yet none can resist."
- Kimondott jelöltem még nem igazán van, de nyitott szemmel járok. Ha akad majd lehetőség, lecsapok rá.
Híres-neves pszichológus még nem vagyok ugyan így felesleges is lenne akár kiplakátolni egész ausztráliát magammal, nagyon maximum csak egy rosshabb féle figyelmet vonnék magamra, de eljön majd az én időm.
- Így van, ha nem kételkednénk magunkban legalább egy kicsit, akkor nem akarnánk minél jobbá fejlödni.
Mindig van út előre, mindig lesznek új magaslatok, amiket el lehet érni és én ezekre hajtok. Nem akarok egy magasságban megrekedni, ahonnan már csak lefelé nézek, onnan is feljebb kell törni.
- Ha én megtalálnám az excaliburt vagy akár a mjölnirt, titokban tartanám és csak akkor használnám, amikor nagyon muszáj, a meglepetés erejével.
Vagy ha megnyerném a lottót. Sosem értettem, miért kell mások orra alá kötni, ha valamiből neked jobb vagy sok van. Nem. Csak az arra érdemesek tudjanak róla és csak akkor, amikor eldöntöm. Bármennyire is rosszul hangzik.
- Korábban nagyon érdekelt, mert a múltra épül mimden, de egyelőre ennyi, amennyit mondtam. Szeretek egy dologra erősebben koncentrálni, ami jelenleg a szakmám.
Majd, ha a kriminálpszichológiát kicsit jobban megalapoztam, mikor már elértem, amit akartam...akkor jöhet a múlt.
- Franciaországban töltöttem a gyerekkorom, de hamar ideköltöztünk, ahol muszáj volt az angolhoz hozzászokni. Ha pedig azt nézzük, életem nagyrészét itt éltem le. Na és te? Merre sodort még a sors a szülőhazádon kívül?
Elvégre aki ilyen biztosan használja az angolt, aki ennyire hozzá van már szokva az eféle társadalmi eseményekhez..már akár bejárhatta a világot. Legalább a konferenciák alkalmával.
- Oh, hát én mindig keresem a társaságot! Nem szeretek egyedül, a gondolataimba merülve megélni azokat az eseményeket, ahol vannak nálam izgalmasabb emberek is.
Nem könnyű ilyen emberekre bukkannom. Hiszen egy cirkuszban nőttem fel, van két oroszlánom, a szakmám is érdekes, Alejandro azonban egy igen üde színfolt a maga különleges stílusával és valószínűleg a világnézete is igen egyedi. Mégsem kimondott pszichiátrai eset a férfi, nem érzek rá kényszert, hogy meggyógyítsam.
- Gyakran találkozol olyanokkal, akik nem csak ellátogatnak évente egyszer-kétszer a cirkuszba, dr velük is nőtt fel?
Az artisták van, hogy évente cserélődnek, de a kemény mag..az bizony megmarad. Én, hála a szüleimnek, közéjük tartozok. Hála mind a két szülőpárnak.
Kíváncsivá tett így Alejandro válasza. Találkozott már ilyen személlyel?
- Mrs Ferguson, szerencsére kikérte magának, hogy saját szobája legyen. Így hála az egnek, nekem is jutott egy. A többiek nevében viszont..nem beszélhetek.
Szavaiból kiolvasva, egyértelműen neki is járt egy. Valahogy, kaphatnék az alkalmon. Szeretném minél jobban szemügyre venni a kastély teljes szépségét és ha még ő is betekintést enged a saját szobájába, akkor annál is többet fogok látni, mint reméltem.
Közben megérkeznek az ínycsiklandozó fogások, látni is rajta párat, mik igazán a kedvemrevalóak.
- Volt szerencsém ahhoz az erjesztett halhoz. Az volt az utolsó kísérletezésem.
Sebastien egy nagyon kedves kis svéd férfi volt, aki talan túlságosan is hamar akart bemutatni a családjának. Ott aztán voltak undorító fogások, de a kapcsolatnak nem ez vetett véget. - Nem tévedsz, nagyon is válogatós vagyok, ha arról van szó, hogy mit veszek be a számba és engedek útjára a gyomromba.
Nevezzenek gyávának, de inkább az ismert finom mint az ismeretlen. Tudom-tudom, ami most ismert és finom számomra is ismeretlen volt korábban. Ha valami nem tetszik külsőre, azt biztosan meg sem kóstolom.
Az a kevés is soknak bizonyult, amit ettem ígyhá kapóra jött a sebész ajánlata. Úgy toltam ki abszékem, mintha égetett volna.
- Istenem, ez egy remek ötlet Alejandro. Menjünk kérlek.
Az ajtón kilepve, nyirkos de friss levegő üdvözölte a bőrömet, igen jóleső sóhajjal fogadtam. Nagyon kevesen voltak még kint, az ösvény fáklyákkal világították ki. Semmi extra cicoma, ami nem lenne a korra jellemző. Ez igen.
- Van ott egy kisebb tó. Megnézzük?
A fű csúszós volt, a föld puha..egyáltalán nem kedvez a magassarkúmnak, dehát artista vagyok egy cirkuszból, mindent is megoldok!
A tónak a víze melegebb lehet a levegőnél, misztikus köd lengte körbe és tücskök ciripelése adta az aláfestő zenét, a kastélyból, finoman kiszűrődő muzsikán kívül.
- Ha talánánk szilárd, biztosabb talajt..sokkal szívesebben táncolnék idekint.
Ha befejeztük a desszertet és eleget ittam, még az is lehet, hogy kikönyörgöm, jöjjünk ide vissza. Az éjszakát már valahogy nem tudtam Alejandro Salazar jelenléte nélkül elképzelni.

Vissza az elejére Go down

Alejandro Salazar

Alejandro Salazar
Professzor
Something about me :
``` Keresem ```

° Dr. Ezekiel Crain
Hozzászólások száma :
130
Play by :
Michele Morrone
Join date :
2021. Jan. 11.
Age :
38
∆•∆ :
"Stars, hide your fires;
Let not light see
My black and deep desires."


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 3be9e826f4b1a4b97297fb77abf53381404b2220

...Eat me...
...Drink me...
...This is only a game...


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Original
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Plasztikai sebész (és szervkereskedő)
∆•∆ :
“Everyone is a moon,
And has a dark side,
Which he never shows to
Anybody.”


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Ea650fcce37e7737069a64f51a8120fa683bdfdc

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyKedd Szept. 28, 2021 3:59 pm


Zoey & Alejandro
"The world is full of obvious things,
Which nobody by any chance ever observes."

- Gyakorlatban ezt igazán érdekes lesz kivitelezni. Vannak már jelöltek, akiken kísérletezhetsz? Egyáltalán honnan ered ez a kíváncsiság? Már ha nem kérdezek túlságosan személyeset. - bólintásom egy kortyba fullad bele, ahogy Zoeyt fürkészem. Mert hát valljuk be, az ilyesfajta kíváncsiság nem feltétlenül olyan, ami egy átlagos ember elméjéből csak úgy véletlenül kipattanna. Most már nagyon is érdekel, mik lehetnek az előzmények, de talán pár pohár ital után még közlékenyebb lehet.
- A túlzott magabiztosság sosem jó. Mindig kell egy kis kétely önmagunk irányába, amit nem feltétlenül kell a világnak megmutatnunk. - reflektálok bölcsen a szavaira. Nem tudnám megmondani egyelőre, mennyi határozottság lapul benne, de azt hiszem, ezt nem mondanám maximálisnak. Látok némi kételyt azokban a szemekben, mely ugyanakkor egyáltalán nem biztos, hogy ott van.
- Sejtettem, hogy a másolata. Azért ha az eredeti lapult volna itt a falak között, arról szerintem már az egész világ tudomást szerzett volna. Bár valóban, a régebbi korokban még a másolatoknak is hatalmas értékük volt, különösen, ha egy az egyben lemásolták hibátlanul az eredetit. Tán foglalkozol a régebbi korok pszichológiájával is? - mert hirtelen ez sejlik ki mondataiból, de megeshet, hogy tévúton járok. Érdeklődő nőnek tűnik Zoey, kicsit sem lepődnék meg, ha nyitottan állna a múlthoz és a jövőhöz egyaránt. Ugyan nem önmaga választotta e konferenciát, de már nagy szó, hogy el sem utasította azt ennek a középkori hangulatnak az ellenére sem.
- Köszönöm az elismerést. Az ember sosem tudja igazán kiirtani a gyökereit, még akkor sem, ha minden erejével azon van. Azok behálózzák a testét és a lelkét, s örökké ott maradnak. Neked is van egy halovány akcentusod, ahogy formálod betűket. Régóta használod a világnyelvet? - egy orvosnál nem is kérdés, hogy pályafutása kezdete óta beszél angolul. Kíváncsi vagyok, Zoey milyen korán kezdte.
- Igazából mindkettő máshogy izgalmas. Számomra élvezetes hallgatni a többi orvos beszámolóját és gondolatait, de ezt nem is szabad párhuzamba vonni a személyes szórakozással, ami a mai estére fog kijutni. Az orvosi pályán kívül is nyitott vagyok az emberekre. Na és te? Kielégít a munkád e téren, vagy keresed alapból is az új ismeretségeket? - kérdezek vissza már az asztalnál ücsörögve, miközben a kellemes illatok a vacsora remek előszeleként csapják meg az orrunkat. Legalább addig sem kell elmerülni az unalmas magányba, köszönhetően az asztaltársaságomnak, aki sokkal több érdekességet rejt, mint azt elsőre vártam.
- Egy cirkuszi társulat? Komolyan? Még nem találkoztam olyannal, aki a cirkuszt ilyen... Bensőségesnek tartotta. - minél jobban figyelem őt, annál inkább nem tudom elképzelni ebben a helyzetben. Orvosnak annál inkább, de hogy a cirkuszban? Az kizárt.
- Ugyan, maximum a személyes határaidat lépted át, az enyémeket biztosan nem. És hát a megszokás, a függés az egyik legnagyobb úr, ami akár a boldogságot is felülírhatja, és életünk végéig is elkísérhet. Mindenesetre kitartást hozzá, sosem lehet könnyű az ilyen. - én pedig nem ítélkezek senki felett. Az emberek ilyenek, nehéz elengednünk egy biztos alapot még akkor is, ha az szép lassan összetör minket. Ám minek is elmélyülni a negatívban? Szórakozzunk inkább, ez a mai este úgyis erről szól.
- Akkor ezt meg is jegyeztem. Van esetleg szobatársad? Vagy jutott mindenkinek saját helyiség? - szívesen megmutatnám neki a sajátomat is, hiszen érezhetően nem hölgyeknek készítették elő, hanem uraknak, így merem hinni, hogy Zoey szobája is egyedire lett csinálva. Közben megérkezik a vacsoránk, s én természetesen a legkülönlegesebb fogásokat pakolom tányéromra, melyekkel nem találkozhatok minden nap. Úgysem az a célom, hogy megtöltsem teljesen a gyomrom, inkább kiélvezem az új ízeket.
- Egyáltalán nem tartok tőle, hogy rémes íze lesz. Ez benne van a pakliban, hogy nem ízlik, de hát amíg meg sem kóstolok valamit, addig nem is alkothatok róla véleményt. Természetesen kóstoltam már borzalmasat, mint például azt a híres erjesztett halat, melyet konzervben kínálnak, s még a szaga is gyomorforgató. Nos, az íze is, szó szerint. Az bizony kifogott rajtam, de egy örök élmény volt, az már biztos! - a negatív tapasztalat is tapasztalat, én pedig szeretek mindent magamba szívni. - Na és te? Inkább kifinomultnak tűnsz a választásod alapján, semmint bevállalósnak. Vagy tévednék? - kérdem tőle vacsoránk közepette, melynek elfogyasztása nem tart tovább egy röpke húsz percnél. Még tíz percet áldozok arra, hogy elkortyoljam a pohár alján lötyögő bor maradékát, aztán végül tettre készen csúszok hátra egy kicsit a székemmel.
- Nos, lenne kedved sétálni egyet odakint a desszert előtt?  
Vissza az elejére Go down

Zoey Dubois

Zoey Dubois
Egészségügyi dolgozók
Something about me :
Hozzászólások száma :
14
Play by :
Tamsin Egerton
Join date :
2021. Aug. 21.
Age :
37
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5162703651657a385971756d2d773d3d2d3935363334353838352e313633366439656139366263623832313430353839393630343336332e676966
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Kriminálpszichológus
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Tumblr_nsxzrfHMUC1sdrorno3_400

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptySzomb. Szept. 25, 2021 5:04 am


Alejandro & Zoey
"Passionate souls burn with fire few can handle, yet none can resist."
Széles mosolyra húzódnak ajkaim a sebész kérdésére. Úgy tűnik, hogy valakit tényleg érdekel a mondanivalóm, a terep amin járok.
- Főleg ezeket, igen. Számomra nagyon érdekes, hogy milyen látszólag teljesen más kaliberű emberek vonzzák egymást. Mi vesz rá egy látszólag makulátlannak tűnő személyt, hogy olyan mellett horgonyozzon le, aki nem tiszteli és nem bánik vele jól.
Szerencsére egyikünkből sem kell fogóval kihúzni a szavakat, dőlnek azok maguktól is, egyre rövidebbé téve az estét. Igazán hálás lehetek Alejandronak, hogy nem hagy unatkozni.
-Igen, mondhatni otthon..a családomnál.
A cirkusz elvégre az egyetlen családom, amely tagjait ismerem már mint a rossz pénzt. Náluk kell hagynom Simbát és Kovut, mivel sajnos nem férnének el az én apartmanomban. Jól is néznék ki, ahogy az utcán sétáltatom őket, haha vagyis ők sétáltatnának engem...Majd be egyenesen a bérházba.
- Így van. Mrs Fergusson kért meg, hogy jöjjek el helyette és meg kell, hogy mondjam, ezelőtt kételkedtem de egyre biztosabb vagyok magamban.
Abban mindig is biztos voltam, hogy a kriminálpszichológia az én pályám, de most, ezen a helyen, a sok fejlődni vágyó szakemberrel körülvéve, már kétség sem férhet ahhoz, hogy ez az utam.
Jó érzés, hogy ez a terem tele van ilyen személyekkel.
- Hát, valószínűleg inkább a másolata. A korabeli embereknek elég volt a katszat, hogy ugyanúgy nézett ki és máris beálltak az uraság mögé a harcmezőn.
Elég egyszerű felfogás, mégis nagyon érdekes, hogy milyen érdekes, hogy a technológia fejlődésével az emberek egyre gyarlóbbá és bizalmatlanabbá is válnak. Akkoriban még talán volt igazán tiszta ember a földön. Ma már egyáltalán nem hiszek benne.
Alejandro tekintete elárulta, hogy milyen mélyen elgondolkodott rajta. Valószínűleg sikerült felcsigázni...Hát most lehet, hogy lelomboztam a másolat említésével.
- Ne is hagyd el. Ez a pörgősség és az akcentus igen vonzóvá, úgymond exotikummá emeli a használóját.
Én sem tudtam sokáig elhagyni az én francia nyelvjárásom. Megtanulni, hogy a "H" betűt igenis ki kell mondani, hát az a halálom volt. Szerencsére mára már alig hallható, de mindig azon kapom magam, hogy visszatérek rá, mikor a cirkuszban vagyok a többi francia ajkú taggal.
- Az izgalmasabb része alatt az előadásokat érted, vagy amikor egy kicsit már szabadabban lehet vegyülni?
Cinkos mosolyom eltéveszthetetlen. Nagyon érdekel, hogy ki-mivel és hol jár a saját szakterületén, de a szabadfoglalkozás sokkal jobban érdekel. Az ételek, a tánc, az ismerkedés. Pláne ezzel a titokzatos mexikóival. Hátha több tánc is bele fog férni ebbe az estébe, ami akár hajnalig is nyúlhat.
- Az oroszlánokra és.. - Mordfondíroztam, hogy elmondjam-e neki, dehát nem tűnt egy előítéletes, sznob pasasnak. Gondoltam, miért is ne? - A családom szószerint egy cirkuszi társulat. Így értettem, hogy színesek.
Akár ruházat és személyiség terén is. Nagyon egyediek és kevés közülük az olyan, akivel nem lehet szót érteni, mindegy mennyire próbálkozik az ember.
- Ez egy kicsit bonyolult ügy. Egy ideje szerintem mind a ketten szeretnénk kilépni belőle, de a másiktól való függés mindig az útját állja. Neki szüksége van valakire maga mellett, én pedig nem akartam feladni míg meg nem fejtem. - Túl SOK lesz az információ Zoey, ideje lesz leállni ezekkel. - Sajnálom, nem akartam túlmenni a határon.
Bűntudatom lett volna, ha nem árulom el, ugyanakkor valamiért azt akartam, hogy Alejandro tudja, hogy nem egy komoly kapcsolatról van szó.
Na de mi ennek az oka? Az rendben van, ha tetszik egy férfi és Alejandro igencsak vonzó számomra, de most éppen arra készülök, hogy ennél jobban megismerjem? Igen, eléggé valószínű.
- Természetesen! Különben is utálok azon kevesek közé tartozni, akik teljesen józanok.
De pont elég józannak kell lennem, ha szeretnék tenni egy kört a kastélyban, Alejandroval az oldalamon pedig sokkal élvezetesebb lenne ez az egész. Már csak az a kérdés, hogy a személyzet mennyire lesz éber, amíg mi...rosszalkodunk egy egészen picikét.
Addig is, ha már van étel, kortyoljunk bele a minőségi bor mámorába.
- Nem baj, ha veszítek, amíg azt becsülettel teszem!
Itt úgysem az a lényeg, hogy ki kesz hamarabb matt részeg, vagy ki marad józanabb. A szórakozás már inkább és különben sem hiszem, hogy Alejandronak az lenne a terve, hogy ősemberig igya magát. - Az emeleten, jobbra az utolsó ajtó, szemben.
Mindenbtovábbi nélkül kiadtam a szobaszámom és eldöntöttem, hogy még büntudatom sem lesz miatta. Jöjjön, aminek jönnie kell mert néha nekem is elegem van abból, hogy mindig, mindent előre akarok tervezni.
Míg finoman csipegettem az ételemből, nem tudtam nem azt figyelni, hogy Alejandronak mire esett a választása. Polip és mangó. Ejha, de érdekes az ízlésvilága. Francia nőként hozzászoktam, hogy ilyet-olyat megeszünk. Na de bármi, ami előtte nyálkás volt, az nálam egy hatalmas nagy NEM.
-Igazán különleges a választásod az ételterén. Szeretsz új dolgokba belekóstolni? Nem tartasz attól, hogy rémes íze lesz ezeknek a fogásoknak? Volt már olyan, amire azt mondanád, hogy rémes az íze?
Feletébb érdekesnek tartottam hirtelen a témát. Vajon mik lehetnek a válaszai? Valaki, aki polipot eszik, általában nem áll meg a herkentyűknél.

Vissza az elejére Go down

Alejandro Salazar

Alejandro Salazar
Professzor
Something about me :
``` Keresem ```

° Dr. Ezekiel Crain
Hozzászólások száma :
130
Play by :
Michele Morrone
Join date :
2021. Jan. 11.
Age :
38
∆•∆ :
"Stars, hide your fires;
Let not light see
My black and deep desires."


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 3be9e826f4b1a4b97297fb77abf53381404b2220

...Eat me...
...Drink me...
...This is only a game...


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Original
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Plasztikai sebész (és szervkereskedő)
∆•∆ :
“Everyone is a moon,
And has a dark side,
Which he never shows to
Anybody.”


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Ea650fcce37e7737069a64f51a8120fa683bdfdc

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyPént. Szept. 17, 2021 5:56 pm


Zoey & Alejandro
"The world is full of obvious things,
Which nobody by any chance ever observes."

- Ez nagyon érdekesen hangzik. Gondolom, ennek mind a sötétebb oldalát is vizsgálod, igaz? Stockholm-szindróma és hasonlók? - hiába is biztosítottam, hogy nem fogok elmerülni a munka világában, ez az egész számomra mégsem jelent “munkát”, hiszen minden pillanatát élvezem, s ahogy Zoeyt hallgatom, ezzel talán ő is így lehet. Ezen az eseményen úgysem olyan emberek jelentek meg, akik kényszerből dolgoznak a pályájukon, hanem olyanok, akik támogatják a fejlődést, s élvezik azt, amit csinálnak. Közben egyre kíváncsibbá tesz Dr. Dubois, ezért is hallgatom ámulva őt.
- Még sosem találkoztam olyannal, akinek vadállatai lettek volna. Otthon tartod talán őket? - el sem tudom képzelni, milyen az, amikor valaki ilyen hatalmas, veszélyes állatoknak lehet a gazdája. Bátor tán vagy vakmerő? Vagy egyik sem? Leginkább csak videókat láttam ilyen kedvencekről, amik egészen barátságosak voltak, de biztos vagyok benne, hogy a tragédiával végződő eseményeket már nem töltögetik fel az internetre ilyen készségesen.
- Ó, szóval valaki helyett érkeztél csupán? - ezek szerint egy kissé tévúton jártam. - Az is sokat jelent, hogy téged szántak ide beugrónak. Ezek szerint akkor te nem fogsz hosszú előadást tartani? - kíváncsi lettem volna ugyan, viszont így nagyobb lehetőségem nyílik arra, hogy négyszemközt vitassuk meg a dolgokat pár pohár ital társaságában. Az alkohol feloldja a gátlásokat, megpörgeti a nyelvet, s olykor ad egy mélységet az egész beszélgetésnek.
- Excalibour? - kérdem komolyan, várva a csattanóra vagy a poénra, de az láthatóan elmarad. - Erről egyáltalán nem volt tudomásom, hogy ilyen titkokat rejthet ez a kastély. Érdekes. - eltöprengve simítok végig borostámon, miközben végig tekintek a termen. Ettől ez apró információtól kap az egész hely az én szememben egy kis sötétséggel megfűszerezett rejtélyes atmoszférát, mely mintha arra ösztönözne, hogy majd ha teljesen leszállt az éj, keljek egy kis ártatlan felfedezőútra.
- Mexikóból származom. Egy enyhe akcentus azért megbújik a beszédemben, melyet szerintem soha életemben nem fogok tudni elhagyni. - és ez így van rendjén, a gyökereket sosem lehet kiirtani. Zoey beszédében is felfedezek egy halovány francia élt, ami még különlegesebbé teszi a beszédet.
- Megérkeztél, az a lényeg, viszonylag időben. Az izgalmasabb része még úgysem kezdődött el az esetének. - jegyzem meg némi sejtelemmel. Nem csak ő késett, de többen még csak most szállingóznak beljebb. Amíg nem ülünk le a vacsorához, addig pedig akad időnk pár bemelegítő tánclépésre.
- Színes család? Az oroszlánokra érted? - biccentem oldalra fejem, miután hátradöntöm magam a széken. Kellemes volt ez a pár tánclépés, amit megejtettünk, s terveim szerint nem ez volt az utolsó a mai estére.
- Úgy vélem, hogy igen. Ezek szerint nincs párod sem, aki hazavárna? - kérdezem tőle kíváncsian, bármiféle hátsószándék nélkül. Puszta kíváncsiság, természetesen, mely előbb vagy utóbb úgyis szóba kerülne. Miért ne lehetne inkább előbb?
- Akkor remélem, hogy majd velem tartasz később egy kis körútra, ha már kellően elnyomott mindenkit a vacsora és az alkohol. Minket is, természetesen! - ennek fényében pedig belekortyolok az asztalon levő mézédes borba, mely kellemesen gurul végig torkomon. Hamarosan a vacsoránkat is meghozzák, s még a bőség zavara sem tud eltántorítani attól, hogy a tányéromra ne pakoljak pár polipcsápot némi mangós körettel.  
- Jól bírom az alkoholt, úgyhogy készülj a vereségre... - mosolygom szélesen. - Merre is van a te szobád? Csak hogy majd ha teljesen önkívületi állapotba kerülsz, vissza tudjalak vinni. - színpadias nagyképűséggel megszórt úriemberséggel tolom kijjebb mellkasom, mint egy hős lovag, aki az alkohol mámoros hölgyek megmentője lehet. Addig persze egyáltalán nem célom elmenni... Sem Zoey részéről, sem a magam részéről. Közben belefogok a polipba, mely mellé egy pohár gyöngyöző bort le is gurítok. Túlságosan sokat nem célom enni a főételből, hiszen felkészítettem magam a desszertre is, melyből nem szeretnék kimaradni.
Vissza az elejére Go down

Zoey Dubois

Zoey Dubois
Egészségügyi dolgozók
Something about me :
Hozzászólások száma :
14
Play by :
Tamsin Egerton
Join date :
2021. Aug. 21.
Age :
37
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5162703651657a385971756d2d773d3d2d3935363334353838352e313633366439656139366263623832313430353839393630343336332e676966
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Kriminálpszichológus
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Tumblr_nsxzrfHMUC1sdrorno3_400

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyKedd Szept. 14, 2021 10:28 pm


Alejandro & Zoey
"Passionate souls burn with fire few can handle, yet none can resist."
- Vagy nem vették észre a nagyszerűséget, ami az egyszerűben rejlik! Mindenki azonnal világot akar menteni.
Szemeim unottan kört jártak a terem padlójától a plafonig. Még szerencse, hogy vannak a Földön olyan egyének is mint a sebész, hiszen ki figyelne a részletekre? Ki lenne az aki képes javítani, ha mindenki megakad?
- Kriminálpszichológusként én egy kicsit érdekes vizek felé szeretnék majd evezni. Azt kutatom egyelőre, hogy mekkora ereje van a tekintetnek, az elmének és az egyén akaratainak a másik felett. A pillanat, amikor egy enged a másik félnek. Tudod nekem...
A fogaskerekek kattogtak, amíg gondolkoztam, hogy elmondjam-e neki, de végülis bizalmat szavazok az úrnak. - Nekem van két oroszlánom, egy alomból. Nem kommunikálnak szavakkal, csak a testbeszéd..a határozottság az, ami a két hím között eldöntötte a dominanciát. Sőt! Volt egy olyan tanulmány miszerint az oroszlánok hamarabb behódolnak egy sötétebb sörénnyel rendelkező hímnek, mint egy világosnak. Ez az, amit szeretnék kutatni. Azonban én nem tudom előadni a mentorom, Mrs Fergusson terveit. Ő akarja mindenképpen megosztani veletek.
Lehet, csalódásként élik ezt majd meg de egyelőre nem rendelkezek akkora szakmai háttérrel, ami egy igazi korszakalkotó ötlet lehetne.
Ha majd egyszer meghívnak engem ide és előadhatom a saját újításaimat, akkor mondhatom el magamról, hogy el is értem valamit.
- Óh, de még milyen jól! Annyi mindent tárolok a telefonomon, hogy jódarabig elveszett lennék nélküle.
Időpontok, kurzusok, cirkuszi események, próbák...túl sok mindent kell belenyomorgatnom abba a kis időbe, ami egy napot fed le.
A terápiászenéim is azon vannak rajta. Rengeteg válogatás.
- Egy kardot, ami a megszólalásig hasonlít az excalibourra.
Természetesen nincsenek természetfeletti képességei, de ámulatba tud ejteni, hogy az akkori technikával milyen pontos másolatok készültek. Biztos ezzel akarták megragadni a hatalmat, a félelemmel, ami az embereket mardosta a gondolatától is, hogy egy olyat használjanak ellenük ami egy suhintásra falvakat rombolt le.
- Nos, nekem sem volt még szerencsém...egy.. latin amerikaihoz?
Salazar név alapján lehet argentin, kubai, mexikói, spanyol..a lehetőség határtalan, de az biztos, hogy ez a férfi rendelkezik mindennel ami kell, hogy levegyen egy nőt a lábairól.
- Mondhatni, eleve egy kapkodás volt az egész csere a doktornővel, aztán a járat is csúszott, ruhát sem találtak nekem..egyszóval minden adott volt, hogy feltűnő legyen az érkezésem, pedig rémesen utálok késni.
Hazudnék viszont, ha azt állítanám, hogy nem szeretem a pörgést, hogy egy percre sem unatkozok. S lám, hála a késésnek, talán könnyebben indult el Alejandro és köztem a beszélgetés is..majd jött a kellemes hangulat és a tánc, ami tökéletesen pótolta az űrt az étkezés előtt.
- Hát..nem mindenki büszkélkedhet olyan..színes családdal, mint ami nekem van.
Mind..egytől egyig, ha nem is vérszerint de lélekben a családom tagjai, akikért bármit megtennék. Legyen ennek Simba a tanúja..
- Így azért felszabadultabb az este. Nemigaz?
Párok nélkül, akik odahaza mérgen lakmározva őrlődnének, míg haza nem érünk. Nekem nincs ilyen személy..legalábbis akit sajnálnék, mert olyan mély lenne a kapcsolatunk. Nem is tudom, hogy az-e.
Na de várjunk. Komolyan már ezen pörög az agyam, mikor mégcsak az sem biztos, hogy most flörtöltünk Alejandroval?
Lehet, kevesebb értelme van Paul tásaságának az életemben, mint gondoltam?
Elegáns csengő hangja zavart bele a képbe, majd Alejandro ajkai egették a bőrt a kézfejemen. Milyen elegáns, mégis, ha az embert olyan hangulatban van, milyen erotikus tud lenni egy leheletnyi érintés.
Természetesen hagytam, hogy ez a szinpatikus férfi visszakísérjen a helyünkre és vártam a fogasokat, elvégre az étel nélkül, nem tudok majd versenybe sem szállni a mexikói férfivel.
- Hát őszinten remélem. Egy ilyen régi kastély tele lehet titkokkal, rejtelmekkel és akár kincsekkel is, ami nem mindenképpen arany. Nem lehet tudni.
Sejtelmes mosolyom a kupa mögé rejtettem, mely ezúttal vörösborral lett megtöltve. Francia nőként eleve hozzászoktam, hogy az ebédhez iszunk bort is.
Marha steak, pulyka, kacsa, mindenféle tengergyümölcsei kezdve a langusztával egészen a polipig volt elénk tárva, sőt még olyan dolgok is voltak a tálakon, amit én magam fel sem ismertem.
Elvettem egy kissebb szelet steaket, édesburgonyával, gombás barnamártással, ami remekül fog passzolni a borhoz.
- Ezek után készüljön fel a doktor úr, mert készen állok a kihívásra.
Megemeltem a poharam, jelezve, hogy mire is gondolok.

Vissza az elejére Go down

Alejandro Salazar

Alejandro Salazar
Professzor
Something about me :
``` Keresem ```

° Dr. Ezekiel Crain
Hozzászólások száma :
130
Play by :
Michele Morrone
Join date :
2021. Jan. 11.
Age :
38
∆•∆ :
"Stars, hide your fires;
Let not light see
My black and deep desires."


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 3be9e826f4b1a4b97297fb77abf53381404b2220

...Eat me...
...Drink me...
...This is only a game...


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Original
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Plasztikai sebész (és szervkereskedő)
∆•∆ :
“Everyone is a moon,
And has a dark side,
Which he never shows to
Anybody.”


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Ea650fcce37e7737069a64f51a8120fa683bdfdc

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptySzomb. Szept. 04, 2021 8:03 pm


Zoey & Alejandro
"The world is full of obvious things,
Which nobody by any chance ever observes."

- Biztosan eszébe jutott ez már más elmének is, csak leragadtak annál, hogy milyen csodás ötlet, s nem vitték tovább ezt felsőbb körökbe. Én pedig szeretem az újítást, és szeretem keverni a lélektani dolgokat az élet többi területével, ezért pedig kész vagyok kiállni tömegek elé is. - adok némi magyarázatot arra, hogy miért is ez a nagy lelkesedés a pszichológia iránt. - És te miért vagy itt? Milyen újítást szeretnél elénk tárni? Ha szabad kérni egy kis ízelítőt. - természetesen nem órák hosszáig tartó részletezésre vágyom, csupán pár kecsegtető mondatért áhítozom, ha már mindketten orvosok vagyunk, s az én érdekeltségem nagyon is simul Zoey foglalkozásához. Szívesen nyernék egy kis betekintést a kriminálpszichológusok életébe.
- Jól sejtem, hogy te sem tudtad elengedni teljesen a modern kort? - húzom fel régies öltönyöm ujját egy leheletnyit, mely alól kibukik az órám, mely jelez számomra minden hívást és üzenetet. Nem szándékozok most a külvilággal foglalkozni, de sajnos nálam sosem lehet tudni, mikor kell azonnal távoznom. Legyen az a családom miatt, legyen egy balul elsült üzlet miatt. Én azonban nagy reményeket fűzök ehhez a pár naphoz, s ha minden a tervek szerint alakul, akkor igazán kellemes órákat fogok eltölteni ebben a kastélyban.
- Ereklyét? - homokszín szemeim kíváncsian csillannak fel. - Erről nem is volt tudomásom. Miféle ereklyét találtak itt? - túlságosan nem néztem utána ennek a helynek, megelégedtem pár alap információval, hogy pontosan hol helyezkedik el, s hogyan néz ki külsőleg. Ennyiben ki is merült a kutakodásom, de úgy látszik, ezért le is maradtam pár érdekes dologról.
- Még nem volt dolgom francia hölggyel, úgyhogy állok elébe! - felelem lelkesen. Emögött azért van egy apró füllentés, hiszen fogalmam sincs, volt-e dolgom már francia nővel, nem éppen ez tartozik az első kérdések közé, ha úgy hozza a helyzet, hogy milyen nemzetiségű a kisasszony.  
- Talán sietős volt a napod? Az utolsó pillanatban engedtél el mindent odahaza? - teszem fel kérdésem pár korty pezsgő között. Zoey közvetlen nőnek tűnik, nem olyannak, akiből úgy kell kihúzni harapófogóval a válaszokat. Márpedig én szeretek kérdezni, nagyon is, s remélem, hogy egy pszichológusnál nem fog bezavarni, hogy én sokkal érdeklődőbb vagyok, mint ő.  
Hamarosan elütjük a várakozást egy könnyed tánccal, mellyel megindítjuk az embereket, így pár kellemes lépésre néhány páros csatlakozik hozzánk.
- Ez eléggé rejtélyesen hangzott. “Különleges csoport tagjai”. - talán valami vallási csoportról lehet szó? Netán amishokról?
- Az én családom egyelőre kimerül a szülőkben és a testvérekben, úgyhogy nem, senki sem félt ettől a konferenciától. Szerencsére. - teszem hozzá halk sóhajjal. Magamnak is be kell vallanom, még túlságosan nagy a szabadságra való igényem. Túl sok a munkám, a tiszta és az alvilági egyaránt, s túlságosan szeretek hódolni a szenvedélyemnek. A családom, a Salazar família is leköt rendesen, és úgy érzem, hogy jelenleg még egy párkapcsolat túlságosan is sok lenne. Újabb gyenge pont, újabb félelem, mikor találják meg azt, akit szeretek... Kinek hiányzik még ez?
Talán a dallamok végén egy hangosabb csilingelés száll felénk, s megkérnek minden vendéget, hogy foglaljon helyet, mert lassan megkezdik a vacsora tálalását. A menüt én direkt nem vettem szemügyre, hiszen nincs olyan, amit ne kóstolnék meg, így hát meghagyom magamnak a meglepetés erejét. Táncunk végén meghajolok illedelmesen, lehelek egy csókot Zoey kézfejére, végül ha velem tart, akkor visszavezetem az asztalunkhoz. Valami azonban motoszkál erősen a gondolataim között, amit egyszerűen nem bírok magamban tartani.
- Úgy véled, hogy talán nem egyszerű építkezés miatt zárhatták le azt a szárnyat? - kérdem tőle halkan, miközben kitöltetek magamnak egy pohár bort a vacsorához.
Vissza az elejére Go down

Zoey Dubois

Zoey Dubois
Egészségügyi dolgozók
Something about me :
Hozzászólások száma :
14
Play by :
Tamsin Egerton
Join date :
2021. Aug. 21.
Age :
37
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5162703651657a385971756d2d773d3d2d3935363334353838352e313633366439656139366263623832313430353839393630343336332e676966
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Kriminálpszichológus
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Tumblr_nsxzrfHMUC1sdrorno3_400

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyHétf. Aug. 30, 2021 5:41 pm


Alejandro & Zoey
"Passionate souls burn with fire few can handle, yet none can resist."
Na mostmár muszáj voltam meglesni, hogy milyen különleges elmének jut eszébe egy ilyen brilliáns ötlet. Kézbevettem a tábláját és leolvastam, egesz egyszerűen. Plasztikai sebész. Nahát, az ember nem is gondol bele, hogy mi zajlik le abban a személyben, aki arra adja a fejét, hogy megváltoztasson valamit a küllemén.
- Ez egy igen különleges ötlet, mégis valahol vicces, hogy ez még senkinek sem jutott eszébe.
Már abban a pillanatban kíváncsi voltam, hogy én, a magam szakirányával, miben tudnék hozzátenni. Főként bűnözőkkel foglalkozok, szociopatákkal...akiknek legtöbbször nem céljuk a plasztikai sebeszeti beavatkozás. Főleg megtevesutés lehet a célja. Megúszni egy bűntényt
vagy olyanná formálni magukat amivel az áldozataikra nagy hatással lehetnek. Hűha, igazából ez egy remek tanulmány lenne!
- Végülis részei lettünk most a múlt egy korszakának, szóval igazán megtisztelhetjük azt annyival, hogy megpróbáljuk teljesen megélni azt.
Egy kis udvariasság, telefonmentesség és szórakozás...mind előnyei voltak a kornak. Sokkal intimebb, személyesebb volt az emberek kapcsolata.
- Igazán kár, de milyen érdekes lenne, ha kiderülne, hogy valami újabb ereklyét találtak.
Nem elképzelhetetlen, hogy erről van szó. Sőt, remelhetőleg feltárnak egy páratlan kincset pont amikor mi itt értekezünk. Jobb opció lenne mindenképp, mint a kőműves munkát hallgatni reggeltől-estig.
- Amint sikerült valami értelmesebbet is ennem a zacskó ropinál, amit ma ettem, bebizonyítom, hogy a francia hölgyeket is kemény fából faragták.
Nem leszek sosem egy kocsmatöltelék, akinek meg se kottyan az ital, deeee nem fekszek ki három felestől sem. Így büszkén állok a feladat elé, főleg, hogy tarsadágom is lesz hozzá. Kezdetnek a pohár pezsgő pont megteszi.
- Oh micsoda úriember! Reméltem, hogy leszel oly segítőkész, hogy felajánld.
Ugyanis éttermekbe is azért nem annyira szeretek járni, mert várni kell az ételre. Nagyon nem szeretek várni arra, hogy ehessek, inkább elterelem a figyelmem.
Például a tánc segítségével, egy igazán megnyerő férfi társaságában.
Hála az égnek, nem kellett irányitanom őt, mivel tökéletesen viszi előre a táncot, sehol egy zavarodott tekintet vagy felesleges mozdulat.
- A családom...ők egy igen különleges csoport tagjai. Nélkülöztek már huzamosabb ideig is, mint egy pár nap. - Légiesen, elegánsan fordultam vissza a férfi karjai közé. Kényelmes érzés volt, remek az illata is Alejandronak. Reméltem, hogy a napokban sikerülhet vele többször is így táncolni.- Na és a te családod? Senki sem félt egy ilyen konferenciától?
Nem ez van a filmekben? A menő orvos otthonhagyja a felesegét, egy "konferenciára" megy el, ami valójában egy szigeten van, a szeretőjével. Nem mintha egyből ilyet neznék ki Alejandroból, de én pont nagyon is finoman simulok és passzolok a karjai közé.

Vissza az elejére Go down

Alejandro Salazar

Alejandro Salazar
Professzor
Something about me :
``` Keresem ```

° Dr. Ezekiel Crain
Hozzászólások száma :
130
Play by :
Michele Morrone
Join date :
2021. Jan. 11.
Age :
38
∆•∆ :
"Stars, hide your fires;
Let not light see
My black and deep desires."


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 3be9e826f4b1a4b97297fb77abf53381404b2220

...Eat me...
...Drink me...
...This is only a game...


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Original
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Plasztikai sebész (és szervkereskedő)
∆•∆ :
“Everyone is a moon,
And has a dark side,
Which he never shows to
Anybody.”


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Ea650fcce37e7737069a64f51a8120fa683bdfdc

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyVas. Aug. 29, 2021 6:22 pm


Zoey & Alejandro
"The world is full of obvious things,
Which nobody by any chance ever observes."

- Szakmai és lélektani egyaránt. Épp egy olyan módszertanon dolgozom, melynek során egy kis pszichológiát is szeretnék belevinni a plasztikai sebészetbe. A kutatásaim során tárgyaltam már pszichológusokkal és pszichiáterekkel, de konkrétan kriminálpszichológiára szakosodott személyhez még nem volt szerencsém. Ezért is örülök, hogy egy asztalhoz raktak minket. - jegyem meg őszinte mosollyal, mely békésen terül szét borostám mélyén. Egy rakoncátlan tincset elseprek homlokomból, miközben Zoeyt hallgatom, aki érezhetően hasonló lelkesedéssel vág neki ennek a különleges konferenciának, mint én.
- Én sem terveztem, hogy az asztalnál ücsörgök egész éjjel, sőt, jó lenne felfedezni a kastélyt, ha már megadatott rá a lehetőségünk. Egy kicsit átélni a múltat, elmerülni benne... És hát bevallom, nem túl gyakori, hogy ilyen szerepjátékokban részt veszek, de hát miért ne? Egyszer élünk, s nagyon élvezem az egészet, jobban is, mint vártam. - a hangulatból ítélve pedig nem csak én gondolhatom így. Érezhetően mindenkinek szüksége volt már egy kiszakadásra a világból “munka” címszó alatt, mely egyben a szórakozás egy különleges formájáról is szól. Ezért is vágok neki nagy reményekkel, hogy egy kicsit leeresszem magamból a fáradt gőzt bármilyen módon.
- Lehet, hogy találtak valami újabb részt az épületen, ami felújításra szorul. Egy ilyen régi kastélynál sosem lehet tudni, mikor adják meg magukat a követ. Vagy egész egyszerűen csak nem akarják, hogy bemenjünk oda... Így a legegyszerűbb módszer építkezésre fogni a dolgokat. - szemöldököm rejtélyesen rezdül, de valójában kétlem, hogy olyan nagy titkolózás lenne. Mit kellene titkolni itt végül is? Biztosan egy romosabb, elhanyagolt szárnnyal néznénk szembe, ha véletlenül betekintenénk a lezárt ajtók mögé.
- Csak amíg jól esik, s amíg még észnél vagyok nagyjából. Nem akarsz velem tartani? - a pohár víz és a vacsora után természetesen, hiszen éhgyomorra egy nagyobb mennyiségnek nincsenek éppen jótékony hatásai. Ám egy pohár pezsgőbe talán nem fog most belehalni Zoey, így hát összekoccintjuk poharunkat, én pedig jólesően gurítom le torkomon a második kört, mely egyelőre a vacsora utánig elég is lesz.
- Teljesen véletlenül pont ez a kedvenc számod? Ezen sürgősen segítenünk kell. - felállok helyemről, majd nyújtom a kezem kisasszonynak enyhén meghajlítva gerincem. Talán így volt szokás régen is, de hát ezt a mai szórakozóhelyek nem igazán adják már vissza. Nem is szeretek olyan helyre járni, ahol túlságosan hangos a zene, s tele van minden drogmámorban úszó fiatalokkal. Kissé talán régimódi vagyok, ezért is élvezem annyira ezt az egész légkört. Ha Zoey elfogadja a hívásom, akkor a bálterem közepe felé vezetem őt, ahol egyik kezem a derekára simítom, másikkal pedig megfogom az övét, s magamhoz húzom.
- Honnan érkeztél, Zoey? Nem bánta a családod, hogy ott hagytad őket pár napra? - enyhe burkolt kérdés, melynek a válasza talán a későbbiekben számíthat. Vagy pont nem. Közben egy lépéssel eltávolodok tőle, majd egyszer megpörgetem, s újra visszahúzom magamhoz.
Vissza az elejére Go down

Zoey Dubois

Zoey Dubois
Egészségügyi dolgozók
Something about me :
Hozzászólások száma :
14
Play by :
Tamsin Egerton
Join date :
2021. Aug. 21.
Age :
37
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5162703651657a385971756d2d773d3d2d3935363334353838352e313633366439656139366263623832313430353839393630343336332e676966
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Kriminálpszichológus
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Tumblr_nsxzrfHMUC1sdrorno3_400

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyPént. Aug. 27, 2021 6:10 pm


Alejandro & Zoey
"Passionate souls burn with fire few can handle, yet none can resist."
Az egész eletem olyan színfalak között töltöttem, amik olyanok voltak, mintha megállt volna az idő. Ezért is éreztem magam otthon ebben a kastélyban, ebben az igen korabeli jelmezben. Szeretem a modern világot is, de ez megiscsak inkább az én világom. Az elegáns táblának és az igencsak figyelmes férfinek hála méginkább elhessegettem a gondolatot, hogy rossz helyen vagyok, hiszen pont a saját helyemet sikerült becélozni, még a tömegben.
- Kezdők szerencséje, azt hiszem.
Lagy mosoly formalta ajkaimat, elfogadva azt a köszönési formát, amit Alejandro vett fel. Ő maga is illik ebbe a környezetbe. Kényelmesnek tűnik a ruha ami rajta van, testtartása magabiztonságot sugároz, tekintete is kedves. Igazi úriembed, ez pedig ritka kincs. - Megszoktam, hogy az emberek mindenfélét kérdeznek. Kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen úriembernek milyen kérdései lehetnek.
Probáltam elkapni az ő szakirányát a táblájan, de csak nem sikerült. Valamilyen sebész lehet, az mindig jól jön.
Szerencsére beszédes is. Nem szeretem a kellemetlen csendet, habár én altalában inkább hallgatok, míg a másik fél mesél.
-De, igazából minden remekül hangzik. Remélem, hogy lesz is partnerem majd a tánctéren. Nem szeretném kihagyni, ha már ez mind megadatott.
Amikor megegyeztem Mrs Fergussonnal, nem hittem, hogy ilyen jó dolgom lesz majd itt. Igazán megéri egyre feljebb és feljebb taposni azokon a létrafokokon, hogy az ember idekerüljön. Egy dolog azonban hirtelen eszembe jutott a kastélyról. - Valóban építkezés lenne? Reggel olvastam utána a kastélynak és állítólag még az év elején befejezték a munkálatokat.
Reméltem, hogy nem addig akarnak majd betont törni és fúrkálni, amig mi itt lazítunk. Mégis érdekesnek találom az egészet. Biztosan így olvastam, hogy a munkálatok befejeződtek.
- Az egész éjjelt végig akarod inni?
Csak csipkelődtem vele, ha már feldobta a labdát. Nem tűnik alkoholistának, sehol a piros, puffadt bőr vagy remegő kezek. Egy sebésznél az az egy félresiklás is nagy gondokat okozhat. - Még nem ettem ma semmit, egyelőre nem alkohollal akarok kezdeni.
Megittam a pohár vizet, hogy az valamennyire hígítsa az italt, amivel majd koccintani fogok. Elvettem Alejandrotól a poharat és mélyen a szemeibe néztem. Csak kedvességet láttam abban a pillanatban, sehol egy hátsó szándék vagy agresszióra utaló jel. Az övéhez koccintottam a poharam, majd a buborékok végig ingereltek mindent az útjukon lefelé, kellemes meleg érzést hagyva maguk után.
S mivel az ételig még kellett volna várni, így Alejandro felé fordultam.
- Óh nahát, épp ez a kedvenc számom.
Már ha ismernék bármilyen középkori vagy túl klasszkus zenét. Így is igen dallamosak voltak, meghozva az ember lányának a kedvét a tánchoz.

Vissza az elejére Go down

Alejandro Salazar

Alejandro Salazar
Professzor
Something about me :
``` Keresem ```

° Dr. Ezekiel Crain
Hozzászólások száma :
130
Play by :
Michele Morrone
Join date :
2021. Jan. 11.
Age :
38
∆•∆ :
"Stars, hide your fires;
Let not light see
My black and deep desires."


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 3be9e826f4b1a4b97297fb77abf53381404b2220

...Eat me...
...Drink me...
...This is only a game...


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Original
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Plasztikai sebész (és szervkereskedő)
∆•∆ :
“Everyone is a moon,
And has a dark side,
Which he never shows to
Anybody.”


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Ea650fcce37e7737069a64f51a8120fa683bdfdc

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyCsüt. Aug. 26, 2021 7:01 pm


Zoey & Alejandro
"The world is full of obvious things,
Which nobody by any chance ever observes."

Hogy mik a terveim a mai estére? Az ég világon semmi. Szeretnék sodródni az árral arra, amerre visz, szeretnék egy kicsit többet inni a kelleténél, mint máskor, s szeretnék egy hajnalig tartó önfeledt szórakozást, mely után fáradtan omolhatok bele az ágyamba. Ennyi és nem több. A munka megvár holnap, elvégre az ittlétemnek épp ez az értelme, ugyanakkor örömömre szolgál, hogy a szervezők képesek voltak elrugaszkodni a kőkemény fehér falaktól, s kicsit kiléptek a megszokott sémán túlra. Érezhetően minden itt levő orvos vágyott egy ilyenre. Mindenkit elfoglal a munkája, s hozzám hasonlóan nem nyílik sok lehetőségük arra, hogy egy kicsit kikapcsoljanak, s leeresszék a fáradt gőzt. Ha igen, azt legtöbben inkább a családjukkal teszik, az viszont nem ugyanaz... Néha el kell szakadni a megszokott környezettől, a családtól, s olyanokkal kell szórakozni, akiket egyáltalán, vagy csak alig ismerünk. Ilyen az ember, kell az izgalom, az efféle is, mielőtt teljesen belefásulnánk az életünkbe.  
A fenséges pezsgő jólesően gurul le torkomon, mely egy ábrándos sóhajban köszön vissza belőlem. A névre szóló asztalokat úgy állították össze, hogy a lehető legtávolabbi vendégek kerüljenek egy helyre, ezért sem ismerem a három mellettem ülőt. A négyesből egyelőre csak én érkeztem meg, s tudomásom szerint az egyik idős úr még távol van, a holnapi napon érkezik, a másik két hölgyemény pedig valahol itt kóborol a kastélyban.  
A poharamban levő bézs buborékok félig kiapadnak már, mikor egy tekintet pár pillanattal tovább tartja magánál az én homoktengereket idéző szemeimet, mint másé. Első pillanatban hirtelen ismerősnek tűnik a kisasszony, de mikor közelebb érkezik hozzám, a vonásai már kevésbé tűnnek ismerősnek.
- Üdvözöllek! Sajnos... - épp akarnék a kis névtábla felé mutatni, mikor a szőkeség kimondja a nevét. Borostámba széles mosoly húzódik, miközben nyújtom felé a kezem.
- Remekül ráéreztél a helyedre, Zoey. - ha nyújtja a kezét, akkor én élek a régies illemmel, s udvariasságom kifejezvén megszorítom kezét, s kézfejére egy csókot lehelek. Kár, hogy ezek a szokások kihaltak teljesen, ezért is örülök annyira, hogy ezen az estén és a következő napokban egy kicsit átadhatom magam a régies hangulatnak.
- Az én nevem Alejandro. Örülök, hogy egy kriminálpszichológussal kerültem egy asztalhoz, és bár nem szeretném az egész estét a munka világában tölteni, de azért lennének hozzád bőven kérdéseim, amik pár pohár után lehet, hogy már kissé könnyebben fognak menni. Remélem, nem bánod majd. - kezdek bele egyből a társalgásba, hiszen hova húzzam tovább az időt? Nem vagyok az a típusú férfi, aki kéretné magát, különösen nem akkor, ha beszédről van szó.
- Nem mondanám, hogy sok mindenről maradtál le. Volt egy kisebb megnyitó, ott részletezték, hogy fél órán belül felkínálják a vacsorát, hogy korlátlan az italfogyasztás, és hogy klasszikus nóta lesz egészen hajnalig a bálteremben. Az egész kastély területén szabad a járás, csupán az egyik szárny van lezárva elvileg építkezés miatt, oda nem mehetünk egyedül. A konferenciára igazából annyiban tértek csak rá, hogy a délutáni órákban kezdődik, a délelőttünk szabad. Hát nem remek? - válaszolok kérdésére igazán lelkesen. Közben tudatosul bennem, hogy vizet löttyintett Zoey a poharába, mely ellen sürgősen tennem kell valamit.
- Erős kezdés, azt mondhatom. - mosolygom szélesen. - Egyedül kell végiginnom az éjjelt ezek szerint? Nyugtass meg, hogy nem. - épp ekkor ér mellénk a pincér egy tálca pezsgőspohárral, melyről le is kapok kettőt magunknak. Eddigre sikerült kiinnom az elsőt, úgyhogy jöhet is a második!
- Koccintasz velem? Még köszöntőt is szívesen mondok neked, ha szeretnéd. - nyújtom felé a gyöngyöző poharat.
Vissza az elejére Go down

Zoey Dubois

Zoey Dubois
Egészségügyi dolgozók
Something about me :
Hozzászólások száma :
14
Play by :
Tamsin Egerton
Join date :
2021. Aug. 21.
Age :
37
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5162703651657a385971756d2d773d3d2d3935363334353838352e313633366439656139366263623832313430353839393630343336332e676966
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Kriminálpszichológus
∆•∆ :
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Tumblr_nsxzrfHMUC1sdrorno3_400

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyHétf. Aug. 23, 2021 12:57 am


Alejandro & Zoey
"Passionate souls burn with fire few can handle, yet none can resist."
Érdekes, hogy az embereket mi minden tudja közös útra terelni. Szerencsés, szerencsétlen, tragikus vagy éppen örömteli események sorozata. Cirkuszból kórház, kórházból börtön, magán praxis majd megintcsak kórház. Mint egy mókuskerék, amiből eszemben sincs kijutni, hiszen végig, egytől egyig folyamat elém sodródnak, amikkel szeretek foglalkozni.
De kéne a változatosság. Annyira kéne mint egy csepp víz vagy az a bizonyos falat kenyér. Ezért is fogadtam el, hogy részt veszek Mrs Fergusson helyett a skóciai konfefencián, hogy világot lássak, s évek után ismét európa levegőjét lélegezzem be.
Mrs Fergusson mindent elintézett nekem, átíratta a repjegyet, a szobafoglalást, az asztalfoglalást..mindent, amit lehetett. Hálás voltam érte és ő is örült, hogy nem vész kárba a pénze. Egy autó szállított az irodájától a reptérre és hosszas utazás után egy újabb autó skócia egyik kastélyába. Szórakozottan olvastam a telefonomon a körüzeneteket, de igazából már annyira fáradt voltam, hogy úgysem ment az értő olvasás. Így is késésben voltunk a sofőr kitérője végett, majd valahogy kibeszélem magam mint mindig.
Tetszett nagyon a skóciai táj hangulata, nyirkos, ködös, mindenhol zöld...és nem túl meleg, de megvolt a bája. Minél tovább haladtunk annál könnyebben szellemültem át, a buzgó nagyvárosi légkör után.
Vajon Harry Potter és a Roxfort többi diákja is így érzett? Modern világból egyenesen és sebesen vissza az időbe.
Fél órával érkezhettem a többi vendég után, még a terem mellett elhaladva láttam, hogy javában készülnek a bankett tökéletesítésére.
Wow, hát ezek aztán tényleg nem aprózzák el, pedig nem Madonna és George Clooney esküvője lesz.
Egy kedves mosollyan lágyan ingattam meg a fejem. Már hogyne lenne szükség ekkora felhajtásra ha már ennyi híres és köztiszteletben álló orvos jelenik meg? Tényleg a színe-java a szakmának.
Bevezettek a nekem, azaz eredetileg Mrs Fergussonnak szánt lakosztályba. Kissé kellemetpenüp éreztem magam. Most először az életemben ragadott magával az az érzés, hogy ÉN nem tartozok ide.
-Óh, elnezését kérjük Lady Dubois, de úgy tűnik, hogy Mrs Fergusson ruháját elfelejtették kicserélni egy önre jobban passzoló darabra.

Pár pillanat erejéig, a tekintetem az ágyon fetrengő sötétkék ruhára terelődött, s elidőzött rajta. Valóban szükséges ez?
- Gondom, mindenki ki fog nézni, ha modern estélyiben jelenek meg. Igaz?
Na, már csak ez hiányzott! A lakály-néni úgy nézett rám, mintha én lennék a világon a leghülyébb ember és az atomfizikáról akartam volna tőle tájékoztatást kapni. Igaz, pillanatokon belül rendezte amúgy is szigorú vonásait, hogy valamennyivel kellemesebb ábrázata legyen.
-Egyet se féljen kisasszony, azonnal kerítünk önnek egy..alkalomhoz megfelelő öltözetet. Addig nyugodtan frissítse fel magát a fürdőben!
Talán az én mosolyom igazibbnak tűnt, mikor illedelmesen elfogadtam. Tényleg ramfért egy frissítő fürdő de tudtam, hogy et azt jelenti, jó sokáig fognak kutakodni egy rámvaló gúnya után.
Frissen, üdén, illatozva csavartam magamra a törölközőt, de ruha még sehol. Már rég elkezdődött az estély, de én még egy törölközőben vártam a csodát.
Bezzev a Noir-ban, Khaliként már rég hozták volna a kellékeimet.
Még további tizenakárhány perc múltán hoztak egy vörös ruhát, bársony anyafból egyoldalt hosszú, egy oldalt fém pántokkal. "Lady Guinevere ruhája volt annak idején úgyhogy, különösen a lelkemre kötötte, hogy vigyázok rá. A gyomrom korgott, a szám ki volt már száradva..tehát azt is megigértem volna neki, hogy szüzen halok meg-amihez már kicsit késő- csak engedjen elmenni.
Jól sejtettem. Már javában zajlott a rendezvény, mire leértem, teljes harcidíszben.
Visszaköszöntem, akinek kellett, míg szemeim egy széket kerestek, ahol leülhetek, étkezés céljából.
Pont elkaptam a tömegből egy férfi homokszín tekintetét, de valahogy a mellette lévő üres szék is legalább annyira csábító volt, mint a friss bagett látványa az asztalon.
- Szép, jó estét! Zoey vagyok, szabad lesz a hely?
Oh, de vaksi vagyok, hiszen a nevem "Zoey Fleur Dubois - kriminálpszochológus" ott szerepelt az asztalon lévő elegáns tábláncskán.
Helyet foglaltam mellette és már töltöttem is egy "kupa" vizet.
- Rémesen sok mindenről maradtam le?
Kérdeztem még mindig a mellettem ülő férfit, hátha legalább egy embernek el tudom majd magyarázni, hogy miért késtem.

Vissza az elejére Go down

Alejandro Salazar

Alejandro Salazar
Professzor
Something about me :
``` Keresem ```

° Dr. Ezekiel Crain
Hozzászólások száma :
130
Play by :
Michele Morrone
Join date :
2021. Jan. 11.
Age :
38
∆•∆ :
"Stars, hide your fires;
Let not light see
My black and deep desires."


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro 3be9e826f4b1a4b97297fb77abf53381404b2220

...Eat me...
...Drink me...
...This is only a game...


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Original
Tartózkodási hely :
Sydney
Foglalkozás :
Plasztikai sebész (és szervkereskedő)
∆•∆ :
“Everyone is a moon,
And has a dark side,
Which he never shows to
Anybody.”


Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Ea650fcce37e7737069a64f51a8120fa683bdfdc

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro EmptyVas. Aug. 22, 2021 10:04 am


Zoey & Alejandro
"The world is full of obvious things,
Which nobody by any chance ever observes."

Los Angeles nemzetközi repülőtere most is épp olyan zsúfolt, mint minden egyes alkalommal az utóbbi két évben. Enyhe nosztalgiával iszom meg az esti kávém az egyik ismerős kávézóban, és épp ilyen melankolikusan sétálok végig a folyosón a becsekkolás után, hiszen tudom jól, hogy már nem sokat fogok járni ezek között a falak között. Hamarosan áthelyezem a székhelyem Sydney városába, pontosabban egyetlen hónap múlva, s ez időre már a munkámat is lecsökkentettem, ne kelljen hirtelen mindent félbeszakítanom. Számtalan pácienst átadtam orvostársaimnak, s már nem vállaltam el újat. Így az időm egy kis része felszabadult, melyet szívesen töltök el hasznos dolgokkal, jelen esetben egy igazán különleges konferenciával, melyet a ködös és borús Skóciában rendeznek meg egy barokk-gótikus kastélyban a Loch Fyne partján. Nem csupán a hely varázslatossága teszi különlegessé az egészet, hanem a kezdeményezés, hogy adjunk egy kicsit régies hangulatra, s az estéken öltsünk magunkra kosztümöket. Meglepő módon a meghívottak többsége ebbe beleegyezett, hiszen mindegyikünk művészet kedvelő, s mindegyikünknek különleges a régies hangulat, főleg, hogy a berendezés sem modern, remekül visszaadja a már szinte elfeledett gótikus és barokk jegyeket. Az én válaszom ezért egyértelműen beleegyező volt, s bár nem vagyok tisztában az öltözködési formával, de ezzel szerencsére nem is kell bajlódnom. Elég volt megadnom a méreteimet, s pár alapszínt, melyet belecsempészhetnek az öltözékembe. A többi legyen meglepetés.
Másnap a délutáni órákban érkezek meg Skóciába, ahol még egy kétórás autóút vár rám és három társamra, akikkel az ottani reptéren találkoztam. Az út ezen része már nem olyan vontatott, hiszen végig szóval tartjuk egymást, s épp ilyen lelkesedéssel válunk el a kastély főbejáratánál, ahol már gyülekezik pár orvos. Van, aki kiélvezi a késő délutáni bágyadt és hűvös napfényt, és van, aki már kora reggel érkezett s egy remek túrának szentelte a napot. Én előbbi mellett döntök, persze miután megmutatták a felső emeleten levő szobámat. Nem is kell mondanom, már az első lépések teljesen magukkal ragadtak, mintha egy másik világba csöppennék ezen a helyen. A szobák régiesek, sötétre festett szekrényekkel, pipere asztallal, s egy magasított ággyal, melyen ott pihen az a bizonyos ruha, melyet nekünk ajándékoztak. Mielőtt kipakolnám a holmim, én egyből magamhoz mérem a különleges darabot, mely nem csupán méretben, de ízlésében is tökéletesen passzol hozzám. A fekete dominál, mely néhol kiegészül a barna és a vörös árnyalataival. Egyszerűen tökéletes! A délután maradék részében csatlakozok az autós társasághoz odakint a ködös teraszon pár szivar és whisky erejéig, a megnyitó előtti utolsó órát azonban a készülődésnek szentelem.  
Halk zeneszóra és duruzsolásra érkezem, s mikor belépek a bálterembe, egyből elveszek egy pohár egyedien elkészített pezsgőt, melyet a fal mellett kezdek kortyolgatni. Egy kisebb színpadot is felállítottak, melyen már hevesen készülnek a megnyitóra, hiszen élő zenével is megjutalmaznak majd minket, természetesen klasszikus hangszerekből, mint egy igazi, régies este. Tökéletes. Afelől sincs kétségem, hogy találok mára - és tán az elkövetkezendő napokra - magamnak partnert, s hogy ne kelljen majd túlságosan sokat keresgélnem, ha eljön az idő, tekintetemet már most kíváncsian mélyítem el a tömegben a pohár mögül.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom

Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro   Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro Empty

Vissza az elejére Go down
 
Diamonds aren't forever - Zoey & Alejandro
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoey Fleur Dubois
» Alejandro Salazar
» To where not even birds fly! - Steffi&Alejandro
» Out of the deep of sin - Sophia & Alejandro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Reviving St. Claire :: Minden más :: Alternatív :: Múlt és jövő-
Ugrás: